Wiadomości z tagiem Europa  RSS
Kurs euro wciąż wysoko. Dolar blisko szczytu

20.08.2019 10:02


Kurs euro rośnie drugi dzień z rzędu, a notowania dolara zbliżają się do dwuletniego szczyt.

Tagi: Europa
Źródło: www.bankier.pl

Klucz do sukcesu w Łodzi

20.08.2019 9:41

Plan jest piękny, tylko trudno będzie go wcielić w życie – mówi selekcjoner reprezentacji Polski Jacek Nawrocki po analizie drabinki rozpoczynających się w piątek mistrzostw Europy.

Tagi: Europa
Źródło: sport.onet.pl

Szkolna wyprawka z ubezpieczeniem [Faramuszki]

20.08.2019 8:48

Europ Assistance podkreśla, że w wyprawce szkolnej powinno również znaleźć się ubezpieczenie NNW. Urszula Szwarc, zastępca dyrektora (...)

Źródło: feedproxy.google.com

Nawrocki: Siatkarskie euro to najważniejszy turniej sezonu

20.08.2019 7:58


Po braku kwalifikacji olimpijskiej, która byłaby pewnego rodzaju sensacją, polskie siatkarki przystępują do Mistrzostw Europy – imprezy częściowo rozgrywanej w naszym kraju. "To jest spuentowanie tego okresu; turniej dla nas bardzo ważny chociażby dlatego, że rozgrywamy go w Łodzi" – mówi przed rozpoczęciem rozgrywek trener naszej reprezentacji Jacek Nawrocki. Selekcjoner opowiedział nam o celach, które nie mogą być jeszcze w tym sezonie wygórowane oraz o marzeniach, które mogą pozwolić sięgnąć naszym paniom naprawdę wysoko.

Tagi: Europa
Źródło: www.rmf24.pl

Kwieciński: Polska gospodarka rozwija się cztery razy szybciej niż strefa euro

19.08.2019 21:49


Polska gospodarka rozwija się cztery razy szybciej niż strefa euro i trzy razy szybciej niż średnia UE - powiedział w poniedziałek minister inwestycji i rozwoju Jerzy Kwieciński. Dodał, że własna waluta pozwala nam szybciej doganiać Zachód.

Źródło: www.bankier.pl

ME siatkarek: Polki prawie gotowe do turnieju

19.08.2019 21:41

Reprezentacja Polski siatkarek jest już prawie gotowa do rywalizacji w mistrzostwach Europy w roli gospodarza. Swój pierwszy mecz biało-czerwone rozegrają w łódzkiej hali Atlas Arena w piątek ze Słowenią (godz. 20:30).

Źródło: sport.onet.pl

Rudzki: Gerrard najbardziej obawia się możliwości złamania defensywy Legii

19.08.2019 21:41

Dariusz Szpakowski, Mateusz Borek, Tomasz Smokowski i Przemysław Rudzki byli gośćmi Michała Pola w programie „Misja futbol”. Liderzy piłkarskiej opinii mówili między innymi o Aleksandarze Vukoviciu. – Chciałem pochwalić trenera, bo nawet jeśli dzisiaj Legia trochę kuleje gra ofensywna, to Legia jest stabilna w defensywie – powiedział Mateusz Borek. W dalszej części programu eksperci dyskutowali również o zbliżającym się spotkaniu Legii z Glasgow Rangers w ramach ostatniej fazy eliminacji do fazy grupowej Ligi Europy. – Czytałem wypowiedzi Stevena Gerrarda i to, czego on najbardziej się obawia, to możliwości złamania defensywy Legii – powiedział Przemysław Rudzki.

Źródło: sport.onet.pl

Parking przy Biedronce na ul. Jana Pawła II. Dostała mandat, mimo że parkomat nie działał

19.08.2019 21:34


Od blisko dwóch lat pod Biedronką przy ul. Jana Pawła II w Lublinie bezpłatnie parkować mogą tylko ci, którzy pobrali bilet z parkomatu. Chwila nieuwagi może kosztować 85 złotych. Do naszej redakcji odezwała się czytelniczka Natalia, która w dniu dzisiejszym parkując na parkingu, którego operatorem od blisko dwóch lat jest warszawska firma EuroPark, pod Biedronką […]

Tagi: Lublin, Europa
Źródło: spottedlublin.pl

Liga Europy. Glasgow Rangers - od bankructwa do meczu z Legią

19.08.2019 21:24

- Długo myśleliśmy, że takiego klubu nie da się zdegradować. Nawet po spadku niewiele się zmieniło - o bankructwie Glasgow Rangers opowiada Kamil Wiktorski, były zawodnik zespołu. W czwartek Szkoci zagrają z Legią w IV rundzie el. Ligi Europy.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

​Macron: Wierzymy w Europe od Lizbony do Władywostoku

19.08.2019 21:20


"Wierzymy w Europe od Lizbony do Władywostoku!" - to oświadczenie prezydenta Emmanuela Macrona przed spotkaniem z Wladimirem Putinem na wyspie Bregancon u wybrzeży Francuskiej Riwiery.

Źródło: www.rmf24.pl

reklama
Kontakt z nami