player+
Wiadomości z tagiem Czechy  RSS
Platforma streamingowa Televio zadebiutowała w Polsce

14.10.2021 20:47

Pod marką Televio zadebiutowała na polskim rynku platforma streamingowa znana w Czechach jako SledovaniTV, a na Słowacji SledovanieTV. Oferuje m.in. dostęp do ponad 80 kanałów telewizyjnych i można ją przetestować za złotówkę.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Przedstawiciel Handlowy

14.10.2021 14:35

Továrna na čas s.r.o.
Młoda spółka Továrna na čas s.r.o., której siedziba jest w miejscowości Nové Město nad Metují w Czechach, zajmuje się produkcją i sprzedażą
Lokalizacja: opolskie
Obszar zawodowy: Sprzedaż / Obsługa klienta

Źródło: www.praca.pl

Przedstawiciel Handlowy

14.10.2021 14:35

Továrna na čas s.r.o.
Młoda spółka Továrna na čas s.r.o., której siedziba jest w miejscowości Nové Město nad Metují w Czechach, zajmuje się produkcją i
Lokalizacja: małopolskie
Obszar zawodowy: Sprzedaż / Obsługa klienta

Źródło: www.praca.pl

Kierownik Marketu

13.10.2021 14:56

Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
Merkury Market – sieć sklepów działająca na ternie Polski, Słowacji i Czech zajmująca się dystrybucją
Lokalizacja: podkarpackie, Rzeszów
Obszar zawodowy: Kadra zarządzająca

Źródło: www.praca.pl

Specjalista ds. wsparcia aplikacji z językiem angielskim

13.10.2021 14:23

Genpact PL
Qualifications Economics, Finance or IT University Graduate Analytical skills English C1 Czech language – nice to
Lokalizacja: małopolskie, Kraków
Obszar zawodowy: Informatyka / Programowanie

Źródło: www.praca.pl

Czechy i Węgry podniosły stopy proc., a inflacja nadal rośnie. Dlaczego?

13.10.2021 12:00


Mimo że banki centralne Czech i Węgier rozpoczęły cykl podwyżek stóp proc. kilka miesięcy temu, to inflacja w tych krajach nadal przyspiesza. Czy to oznacza, że polityka pieniężna jest nieskuteczna? Niekoniecznie - odpowiadają analitycy Banku Pekao.

Źródło: www.bankier.pl

Polska na radarze Volkswagena. Koncern szuka miejsca na fabrykę akumulatorów

13.10.2021 11:50


Jedna z sześciu fabryk akumulatorów, które zamierza zbudować Volkswagen, ma powstać w Europie Środkowo-Wschodniej. Wśród kandydatów niemieckiego koncernu znalazły się państwa Grupy Wyszehradzkiej: Polska, Czechy, Słowacja i Węgry. Decyzja o lokalizacji fabryki ma zapaść w pierwszej połowie 2022 r.

Źródło: www.bankier.pl

Czechy/ Eksperci: Nowy rząd powinien mieć dobre relacje z Polską

13.10.2021 8:30


Centroprawicowe rządy, a zapewne taki gabinet zostanie wyłoniony po wyborach parlamentarnych w Czechach, zawsze miały dobre relacje z Polską; teraz nie powinno się to zmienić – mówi w rozmowie z PAP politolog Michal Korzan. Nie zakładam gwałtownej zmiany w stosunkach czesko-polskich – wskazuje zaś inny politolog Vit Dostal. Wybory do czeskiego parlamentu wygrała opozycyjna wobec […]

Źródło: wiadomosci.com

Petr Vakoč kończy karierę

12.10.2021 19:16


Czech Petr Vakoč, obecnie kolarz ekipy Alpecin-Fenix, kończy zawodową karierę w wieku zaledwie 29 lat. Jego pożegnalnym wyścigiem będzie dzisiejsze Giro del Veneto.  Vakoč podczas swojej kilkunastoletniej kariery triumfował w siedmiu zawodowych wyścigach, za największe sukcesy z pewnością można uznać mistrzostwo Czech 2015, Brabancką Strzałę w roku 2016, etap Tour de Pologne w 2014 czy […] first appeared on .

Źródło: naszosie.pl

AliExpress: dostawy bezpośrednio z Polski. Rusza nowe centrum logistyczne pod Łodzią

12.10.2021 12:34


AliExpress: dostawy bezpośrednio z Polski. Rusza nowe centrum logistyczne pod Łodzią
AliExpress coraz mocniej kusi Polków swoją ofertą. Nie tylko przygotowuje specjalne promocje, ale inwestuje w szybsze dostawy w Polsce. W tym pomoże otwarte właśnie  nowe centrum logistyczne pod Łodzią.
Liczne obostrzenia celne i pocztowe, a także długi czas oczekiwania na przesyłkę to czynniki, które mogły zniechęcać do zakupów na AliExpress. Chińska platforma robi jednak sporo, by te utrudnienia zminimalizować. Na pewno pomoże w tym otwarty właśnie hub logistyczny AliExpress. Magazyn będzie służył jako centrum dystrybucji dla sprzedawców z platformy wysyłających produkty bezpośrednio z Polski. 
 
Zlokalizowane w pobliżu Łodzi centrum logistyczne zajmuje łączną powierzchnię 10 tys. m2. Pełną działalność rozpocznie przed listopadowym Dniem Singla (11 listopada) na AliExpress, czyli największym na świecie globalnym festiwalem zakupów. Zamówienia wysyłane z hubu logistycznego zostaną dostarczone w gwarantowanym terminie 3 dni na terenie całej Polski i powinny dotrzeć do największym miast, takich jak Warszawa, Łódź, Poznań, Kraków i Katowice już następnego dnia w przypadku niektórych zamówień. Lokalizacja hubu będzie również wykorzystywana do obsługi okolicznych rynków, takich jak Czechy, Austria, Słowacja i Niemcy.
Nowy hub jest największą inwestycją w infrastrukturę zrealizowaną przez AliExpress w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.
Polska jest naszym regionalnym hubem w Europie Środkowo-Wschodniej i była naturalnym wyborem inwestycyjnym na pierwsze centrum logistyczne w regionie dla AliExpress. Nowe centrum zapewni szybszą wysyłkę dla użytkowników w kluczowych miastach

 — wyjaśnia sens inwestycji Gary Topp, dyrektor generalny AliExpress na Europę Środkową i Wschodnią.
Niedawno AliExpress ogłosiło uaktualnienie swojej aplikacji, tak aby przez zbliżającymi się jesiennymi wyprzedażami i promocjami zaoferować użytkownikom w Polsce bezpłatną dostawę dla ponad 80% produktów bez minimalnej wartości zamówienia. Platforma zapewni wybór najlepiej sprzedających się produktów w cenach już od 1 zł z darmową wysyłką. Polscy użytkownicy będą mogli również skorzystać z oferty Łączonej Dostawy, dostępnej dla wybranych produktów, z gwarantowaną 15-dniową dostawą. 
 
 

Źródło: www.telepolis.pl

reklama
Kontakt z nami