Wiadomości z tagiem Czechia  RSS
Losowanie baraży MŚ 2022. Wiemy, z kim zagrają Polacy

26.11.2021 17:00


Polska zagra z Rosją w półfinale zaplanowanych na marzec dwustopniowych baraży o awans do mistrzostw świata w 2022 roku w Katarze. Jeśli biało-czerwonym uda się wygrać, następnie zmierzą się ze Szwecją lub Czechami. Losowanie odbyło się zdalnie w Zurychu.

Źródło: www.rmf24.pl

Słowacja, Czechy i Litwa nawiążą współpracę z Tajwanem

26.11.2021 11:00

Tajwan chce wspólnie z krajami Europy Środkowo-Wschodniej uporać się z brakiem półprzewodników

Źródło: www.pcformat.pl

Stan wyjątkowy w Czechach. Ograniczono działalność restauracji, odwołano jarmarki świąteczne

25.11.2021 21:46

Ustępujący rząd Czech ogłosił, że od północy z czwartku na piątek w kraju wprowadzony zostanie stan wyjątkowy ze względu na poważną sytuację epidemiczną. Nowe ograniczenia zaczną obowiązywać od godz. 18 w piątek — m.in. ograniczono godziny otwarcia restauracji, barów i klubów, odwołano jarmarki świąteczne. Nie wprowadzono obostrzeń dotyczących podróży ani godziny policyjnej.

Źródło: podroze.onet.pl

Stan wyjątkowy w Czechach. Rząd wprowadza nowe obostrzenia

25.11.2021 16:39


Kończący urzędowanie rząd Czech Andreja Babisza ogłosił stan wyjątkowy, który ma obowiązywać od północy przez 30 dni. Decyzja zapadła na nadzwyczajnym posiedzeniu rządu w związku z pogarszającą się sytuacją epidemiczną w kraju.

Źródło: www.rmf24.pl

Czechy/ Przyszły rząd wyklucza zamykanie szkół i powszechne obowiązkowe szczepienia

24.11.2021 15:00


Powstający rząd Czech wyklucza obowiązek szczepień przeciw Covid-19 i chce wykorzystywać na większą skalę testy PCR – wynika ze strategii walki z epidemią, przedstawionej w środę przez liderów pięciu partii koalicyjnego gabinetu Petra Fiali. Przyszły premier ocenił, że obecnej fali pandemii już nie można powstrzymać. W kraju wykryto rekordową liczbę nowych zakażeń koronawirusem. Aktualne dane […]

Źródło: wiadomosci.com

Ważny komunikat dot. Czech. Polska wpisana na czerwoną listę

23.11.2021 14:01

Od 22 listopada obowiązuje nowe prawo zaostrzające zasady epidemiczne w Czechach. Duża zmiana dotyczy turystów z Polski.

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Dopadli Czecha w Polsce. Pomógł sąsiad z Warszawy

22.11.2021 12:00

Obywatel Czech, mieszkający na warszawskiej Woli, był przekonany, że działając spoza granic swojego kraju, będzie mógł łamać prawo i pozostać...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Żużel. Ruszył cykl niemieckich gal lodowych. Czech najlepszy na inaugurację

21.11.2021 20:13

W trzecią sobotę listopada w niemieckim Freital zainaugurowano tegoroczny cykl rywalizacji w ramach Drift On Ice. Do rywalizacji przystąpiło dziewięciu zawodników, a najlepszy okazał się być Hynek Stichauer.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Kwaśniewska, Dębska, Miszczak przyszli gratulować Jandzie! Ale widok!

20.11.2021 13:59


W Teatrze Polskim odbyła się premiera sztuki "Wiśniowy sad" Antoniego Czechowa w reżyserii Krystyny Jandy. Wydarzenie przyciągnęło kilka przedstawicieli elit. Z powodu obostrzeń i rosnących statystyk zachorowań na koronawirusa, gwiazdy chroniły się maseczkami. Pojawili się m.in. Jolanta Kwaśniewska, Edward Miszczak, Maria Dębska czy Magda Schejbal.

Źródło: www.pomponik.pl

Był siedem dni... bez pracy. "Wielki powrót"

19.11.2021 19:40

Kilka dni temu Robert Skibniewski pracował jeszcze jako trener w Czechach, teraz jest już w nowym klubie. Wraca do roli asystenta, będzie pomagał trenerowi, u którego stawiał pierwsze kroki w karierze.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama
player+
Kontakt z nami