Wiadomości z tagiem Częstochowa  RSS
Częstochowa zaprasza młodych medyków. Ma dla nich kuszący program

18.07.2019 9:05

Do 6 września trwa nabór studentek i studentów medycyny zainteresowanych udziałem w częstochowskim programie "Dostępny lekarz". Miasto wypłaci chętnym stypendia, zrefunduje koszty kursów specjalizacyjnych, a także dofinansuje wynajem mieszkania z zasobów ZGM TBS.

Źródło: www.wczestochowie.pl

Problemy z podwójną rekrutacją do szkół średnich w Częstochowie

18.07.2019 8:15

Rządowa reforma oświaty negatywnie wpłynęła na rekrutację do szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez częstochowski samorząd. Z powodu podwójnego rocznika do placówek oświatowych nie zakwalifikowały się 534 osoby. Władze miasta czynią starania, aby zminimalizować skutki problemu, który dotyka uczniów i ich rodziców.

Źródło: www.wczestochowie.pl

Żużel. DMPJ: Bocar Włókniarz ponownie zwyciężył w Gdańsku. Trzy zespoły na trzecim miejscu (relacja)

17.07.2019 19:49

Bocar Włókniarz Częstochowa odniósł drugie z rzędu zwycięstwo na torze w Gdańsku i umocnił się na prowadzeniu w grupie B Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Drugi był Francepol Falubaz, a podium uzupełniły aż trzy zespoły.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Kancelaria prawna w Częstochowie

17.07.2019 17:55

Częstochowska kancelaria radców prawnych została założona przez radcę prawnego pana Grzegorza Ledwonia. Prawnicy zatrudnieni w tej kancelarii oferują usługi z zakresu prawa pracy, prawa rodzinnego, gospodarczego, cywilnego, karnego czy podatkowego. Zajmują się także zagadnieniami związanymi z przetwarzaniem danych osobowych, czy z Rodo. Pomagają osobom zadłużonym oferując fachową pomoc prawną. Grzegorz Ledwoń bierze udział również w wielu akcjach charytatywnych świadcząc nieodpłatną pomoc prawną w Częstochowie.

Źródło: auto-komis.hiperogloszenia.pl

Przedstawiciel Ubezpieczeniowy Premium

17.07.2019 14:12

Nationale-Nederlanden
W Nationale-Nederlanden wiemy, że realizowanie zadań od-do nie zawsze przynosi zamierzone efekty. U naszych Partnerów cenimy przedsiębiorczość i
Lokalizacja: śląskie, Częstochowa
Obszar zawodowy: Ubezpieczenia

Źródło: www.praca.pl

Raków Częstochowa będzie grał w Bełchatowie. Tam wszystko gotowe

17.07.2019 13:41


Za sprawą Rakowa Częstochowa do Bełchatowa po czterech latach wróci piłkarska Ekstraklasa. - Od strony infrastrukturalnej jesteśmy gotowi do goszczenia Rakowa - zapewnił Marcin Szymczyk, dyrektor Miejskiego Centrum Sportu, od którego beniaminek będzie wynajmował stadion.

Źródło: sport.interia.pl

Super nowoczesny tomograf dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego od WOŚP

17.07.2019 13:19

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy podarowała Wojewódzkiemu Szpitalowi Specjalistycznemu im. NMP w Częstochowie warty około 3 mln zł tomograf komputerowy. To ważny element wsparcia placówki, która jest w trakcie wdrażania programu naprawczego. 

Źródło: www.wczestochowie.pl

Wyszedł z więzienia i śmiertelnie pobił znajomego

17.07.2019 10:41

Do Sądu Okręgowego w Częstochowie trafił akt oskarżenia przeciwko Fabianowi P. Mężczyzna podejrzany jest o pobicie ze skutkiem śmiertelnym.

Źródło: www.wczestochowie.pl

Ukradł z autobusu młotek do awaryjnego wybicia szyb w autobusie

17.07.2019 8:50

Częstochowscy strażnicy miejscy ujęli we wtorek, 16 lipca 28-letniego mężczyznę, który z jednego z autobusów MPK skradł młotek do awaryjnego wybicia szyby.

Źródło: www.wczestochowie.pl

Żużel. Gwiazda światowego tenisa na treningu miniżużla. Agnieszka Radwańska odwiedziła Częstochowę

17.07.2019 7:30

Gwiazdy sportu światowego formatu co jakiś czas pokazują swoje zainteresowanie żużlem. Ostatnio w Częstochowie gościła była znakomita polska tenisistka, Agnieszka Radwańska. Była mistrzyni WTA przyglądała się treningowi miniżużlowców.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama
Kontakt z nami