Wiadomości z tagiem Cristiano Ronaldo  RSS
Cristiano Ronaldo szaleje na luksusowym jachcie. Hitem wielka zjeżdżalnia

25.06.2019 10:11

15 mln funtów, tyle jest wart jacht, na którym Cristiano Ronaldo z rodziną wypoczywa przy Lazurowym Wybrzeżu. Portugalski gwiazdor świetnie się bawi.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Cristiano Ronaldo dał ogromny napiwek obsłudze hotelu

25.06.2019 9:41

Zagraniczne media podają, że Cristiano Ronaldo zostawił obsłudze hotelu, w którym przebywa wraz z rodziną na wakacjach, ogromny napiwek. Gwiazdor Juventusu Turyn podarował pracownikom 18 000 funtów.

Źródło: sport.onet.pl

Cristiano Ronaldo z rodziną na jachcie. Luksusowe wakacje!

25.06.2019 7:59


Cristiano Ronaldo (34 l.) pełną parą korzysta z urlopu. Zabrał rodzinę na wakacje na luksusowym jachcie. Piłkarz i jego najbliżsi oraz przyjaciele wybrali się w rejs w okolicach Lazurowego Wybrzeża. Do dyspozycji mają nie tylko robiący wrażenie jacht, lecz także motorówkę i ogromną, pompowaną zjeżdżalnię. Można pozazdrościć takich wczasów!

Źródło: www.pomponik.pl

Wielki gest Cristiano Ronaldo. Pracownicy hotelu wykonali zadanie i dostali napiwek

25.06.2019 3:54

Pracownicy greckiego hotelu otrzymali aż 18 tys. funtów za skutecznie oddzielenie rodziny Cristiano Ronaldo od wścibskich paparazzich.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Jaki ojciec, taki syn, a Georgina Rodriguez zachwyca...

24.06.2019 15:41

Cristiano Ronaldo wraz z Georginą Rodriguez i najstarszym synem - Cristiano Ronaldo Juniorem przebywa w Saint-Tropez, gdzie relaksuje się na jachcie, który wynajmuje za ponoć 200 tysięcy dolarów tygodniowo. Piłkarz Juventusu Turyn podczas wakacji nauczył syna swojej słynnej pozy, a jego ukochana przyglądała się temu, co wyprawia... Koniecznie zobaczcie te zdjęcia!

Źródło: sport.onet.pl

Cristiano Ronaldo w jacuzzi z Georginą. "Moja miłość"

24.06.2019 15:41

Cristiano Ronaldo dość często zamieszcza wpisy na portalach społecznościowych, jednak jego ostatnia publikacja jest wyjątkowa. Zawodnik Juventusu Turyn wyznał w niej miłość swojej ukochanej.

Źródło: sport.onet.pl

Cristiano Ronaldo szaleje w Saint-Tropez. Spójrzcie na Georginę!

23.06.2019 15:41

Cristiano Ronaldo wraz z najbliższymi szaleje na wakacjach w Saint-Tropez. Piłkarz Juventusu Turyn "ładuje baterie" przed rozpoczęciem się kolejnego sezonu, świetnie bawiąc się w towarzystwie najbliższych. Georgina Rodriguez w skąpym bikini wygląda znakomicie, choć muskulatura CR7 chyba robi większe wrażenie na fanach piłkarza. Koniecznie zoczcie te zdjęcia!

Źródło: sport.onet.pl

Wynajmuje super jacht za 200 tys. tygodniowo. Cristiano Ronaldo pławi się w luksusach

23.06.2019 9:22

Do sieci wyciekły zdjęcia jachtu, na którym Cristiano Ronaldo razem z rodziną wypoczywa na Lazurowym Wybrzeżu. Statek robi ogromne wrażenie.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama
Kontakt z nami