Wiadomości z tagiem Ciąża  RSS
Ola Jordan w ciąży?! Długo czekała na dziecko!

24.05.2019 5:30


Ola Jordan (36 l.) miała poważny problem z zajściem w ciążę. W ostatnim wywiadzie dla magazynu "Hello!" zdradziła, że jest zdesperowana i jedyną szansą dla niej jest metoda in vitro. Wiele wskazuje na to, że się udało...

Tagi: Ciąża
Źródło: www.pomponik.pl

Nd, 2 cze 20:00 (TLC) - Ciąża z zaskoczenia

24.05.2019 3:47


Anna budzi się w nocy, czując bardzo siny ból. Kobieta idzie do kuchni. Nie może uwierzyć, gdy na podłodze niebawem pojawia się dziecko.

Tagi: Ciąża, TLC
Źródło: teletydzien.interia.pl

(3) Artykyły dla dzieci

24.05.2019 1:33

Jesteśmy interesującym sklepem zapewniającym artykuły dla najmłodszych. Wiemy jakie artykuły są istotne dla każdego dziecka oraz dlatego też staramy się właśnie tego rodzaju produkty dostarczać i sprzedawać. Jesteśmy w stanie zagwarantować między innymi tego rodzaju produkty jak zabawki, kojce dla dzieci, foteliki samochodowe i wiele innych produktów. Ciągle staramy się powiększać ofertę prowadzonej przez nas firmy tak, żeby każdy mógł w niej odnaleźć dokładnie to czego potrzebuje. Bardzo serdecznie zapraszamy do dokonania zakupów w naszej firmie.

Źródło: elektronika.hiperogloszenia.pl

Wielkie pieniądze od PZPN. Będzie wsparcie dla regionalnej i amatorskiej piłki

23.05.2019 17:05

W ciągu 5 lat PZPN przeznaczy ok. 31 mln złotych na rozwój regionalnej i amatorskiej piłki w Polsce. Zarząd zaakceptował projekt, zmieniający system opłat dla klubów z niższych lig.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Będzie bezpieczniej na przejściach dla pieszych

23.05.2019 15:49

Olsztyn otrzymał 100 tys. zł z rządowego programu "Razem Bezpieczniej". Pieniądze zostaną przeznaczone na zwiększenie bezpieczeństwa na przejściach dla pieszych. Ze statystyk wynika, że w Polsce na drogach ciągle jest niebezpiecznie.

Źródło: www.olsztyn.com.pl

60 procent Włochów jest za pozostaniem w Unii

23.05.2019 12:51


60 procent Włochów sądzi, że Italia powinna pozostać w Unii Europejskiej, ale tylko 40 procent uważa, że Unia przetrwa. Wyniki badań w specjalnym raporcie przed niedzielnymi wyborami do Parlamentu Europejskiego opublikował prestiżowy Instytut Badań nad Włochami EURISPES. Z badań wynika, że w ciągu ostatnich dwóch lat o 12 procent, wzrósł odsetek Włochów, którzy nie życzą […]

Źródło: wiadomosci.com

Ziemia doświadczyła bardziej ekstremalnych temperatur, niż sądziliśmy

23.05.2019 12:45

W przyszłym miesiącu w Narodowym Muzeum Historii Naturalnej w Waszyngtonie zostanie otwarta wystawa na temat zmian klimatu Ziemi na przestrzeni setek milionów lat. Przygotowujący ją paleobotanik Scott Wing i paleontolog Brian Huber, chcieli zaprezentować też wykres temperatur powierzchni Ziemi w ciągu ostatnich 500 milionów lat. Zadanie okazało się niezwykle trudne do wykonania, a uzyskane wyniki zaskoczyły specjalistów

Źródło: kopalniawiedzy.pl

Bayern Monachium chce kolejnego piłkarza Atletico Madryt. Tym razem chodzi o Rodrigo

23.05.2019 10:44

Rodrigo w ciągu jednego sezonu zwrócił na siebie uwagę najsilniejszych europejskich klubów. Atletico Madryt może na nim zarobić nawet 70 mln euro.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama
Kontakt z nami