player+
Wiadomości z tagiem Azyl  RSS
Brazylijski „Ostatni Taniec” potwierdzony! Zagrają w nim czołowi zawodnicy

15.01.2022 15:41

Od bardzo długiego czasu mówi się o tym, że brazylijski „The Last Dance” powstaje. W ciągu ostatnich tygodni już kilkakrotnie zmieniał się skład, który miał pod taką nazwą występować. Teraz jednak wszystko wskazuje na to, że lada moment nowy projekt na scenie ruszy pełną parą. The Last Dance został już potwierdzony przez jednego z zawodników, którzy wezmą w nim udział!

Tagi: Lada, Azyl
Źródło: sport.onet.pl

W Brazylii już chwalą Paulo Sousę. Zrobił to jako pierwszy

14.01.2022 20:27

Paulo Sousa już na dobre rozpoczął pracę we Flamengo Rio de Janeiro. Od razu wprowadził nowinkę, za którą jest w Brazylii chwalony.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Polka o przygodzie z karnawałem w Rio de Janeiro: kupiłam bilet w jedną stronę

14.01.2022 16:17

Karnawał w Rio de Janeiro to wydarzenie, o którym co roku mówi cały świat. To największe święto ludowe w Brazylii, które przyciąga tłumy turystów z różnych części globu. Spektakularna parada ulicami miasta, kolorowe stroje, przepiękne tancerki i niepowtarzalna atmosfera — tak można opisać karnawał w Rio z perspektywy widza. A jak wygląda parada w Rio de Janeiro oczami polskiej tancerki samby? O drodze do spełnienia marzeń i emocjach związanych z uczestnictwem w jednej z najgłośniejszych imprez świata opowiedziała w rozmowie z Onet Podróże Sylwia de Oliveira Silva.

Źródło: podroze.onet.pl

Uzależniony od adrenaliny

14.01.2022 9:41

Jeden z bohaterów gali KSW 66 Marian Ziółkowski w rozmowie z Onet Sport pokazał, jaki jest poza klatką. Mówi nam o przygodzie w Brazylii, gdzie jego przyjaciel miał nieciekawą sytuację na fawelach. Opowiada o szczegółach swojego Kościoła, o zrażeniu do telefonów komórkowych, a także o pasji do gier i... lataniu. Oto mniej znana twarz zawodnika MMA z Warszawy.

Źródło: sport.onet.pl

Legendarny Brazylijczyk wraca po trzech latach do FIFY

13.01.2022 21:41

Swoją kartą zachwycał nas od FIFY 10, kiedy to był jednym z najlepiej ocenionych graczy z grze. Przez następne dziesięć lat jego ocena nie spadła ani razu poniżej 82 punktów, a najwyżej wynosiła nawet 93, dzięki karcie specjalnej.

Tagi: Fiat 124, Azyl
Źródło: sport.onet.pl

Piątek ciepły, ale wietrzny [PROGNOZA POGODY]

13.01.2022 19:50


Piątkowa aura będzie zróżnicowana. Przyniesie duże zachmurzenie z przejaśnieniami możliwymi na południowym-wschodzie. Ciepło - do 9 stopni na zachodzie w ciągu dnia. Wiatr miejscami osiągnie w porywach do 100 km/h - powiedziała synoptyk IMGW Ilona Bazyluk.

Źródło: www.rmf24.pl

Sousa podpadł kolejnej osobie we Flamengo. To już trzecie zwolnienie

13.01.2022 18:01

Od kiedy Paulo Sousa przejął stery we Flamengo, zwolniono dwie osoby w sztabie szkoleniowym klubu. Według brazylijskich mediów w środę zakończono współpracę także z Mauricio Souzą, który pracował w zespole od lat.

Tagi: Azyl
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Jak długo Sousa zabawi we Flamengo? „Nie doczeka końca roku”

13.01.2022 15:12

Eksperci STS – największej legalnej firmy bukmacherskiej w Polsce – przewidują, jak potoczą się losy Paulo Sousy w roli trenera brazylijskiego Flamengo. Czy poprowadzi on utytułowany zespół dłużej niż reprezentację Polski? Sprawdzamy!

Tagi: Azyl
Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama
player+
Kontakt z nami