321sprzedane
Wiadomości z tagiem Azja  RSS
Uprzejma inwazja obcych w Emilcinie, czyli jak Polak dogadał się z kosmitą

12.08.2022 16:10

Zielone karłowate stworzenia, niezidentyfikowany obiekt latający, a w tle intryga i manipulacyjne techniki ufologów. Elementem spajającym – nieustraszony rolnik z wozem. Historia rodem z najbardziej pokrętnych scenariuszy, która rozegrać się miała na Lubelszczyźnie. Innymi słowy – jak polski chłop przewiózł kosmitów na wozie.44 lata temu skromna wieś Emilcin położona w okolicy Opola Lubelskiego zasłynęła nieprawdopodobnym zdarzeniem – w jednym z pobliskich lasów doszło do spotkania trzeciego stopnia z istotami pozaziemskimi. Choć historia ta wydawać by się mogła abstrakcją, w czasach PRL-u wywołała niemałe zamieszanie. Jan Wolski – czyli legendarna postać z opowieści o kosmitach z...

Źródło: naekranie.pl

Długi weekend z przerwami w bankach. Brak dostępu do usług maklerskich i problemy z kartami

12.08.2022 13:45


Przedłużony weekend to dla niektórych banków okazja do przeprowadzenia prac serwisowych. Wśród problemów, na jakie mogą napotkać klienci w najbliższy weekend, są m.in. utrudnienia w dokonywaniu płatności kartami w internecie bądź brak dostępu do usług maklerskich.

Źródło: www.bankier.pl

Bartosz Bednorz trafi do PGE Skry? Trener wyjaśnia sytuację klubu

11.08.2022 7:00

- Dla mnie praca w takim zespole w PlusLidze to kolejny krok i wielka okazja - mówi trener PGE Skry Bełchatów Joel Banks. Zdradza także jak wygląda sprawa z transferem Bartosza Bednorza i wspomina swój pierwszy zaskakujący kontakt z polską siatkówką.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Toskanię nawiedziła inwazja owadów. Muszki psują turystyczne biznesy

10.08.2022 8:56

Plaga muszek od tygodni dręczy mieszkańców Toskanii i turystów, odwiedzających ten popularny włoski region. Władze wzywają do zamykania okien i powstrzymania się od wywieszania prania. Rozpaczają właściciele gastronomicznych biznesów, których dochody znacząco spadły.

Tagi: Azja
Źródło: wiadomosci.wp.pl

Salon masażu Topless- Anastazja

09.08.2022 12:03

Debiut ! Piękna szczupła blondyneczka ;****Przeurocza, kontaktowa i bardzo chętna poznać świat masaży ;***Czeka na Ciebie ;*

Tagi: Azja, Londyn
Źródło: dupcia.pl

Arabia Saudyjska jedynym kandydatem do organizacji Zimowych Igrzysk Azjatyckich

09.08.2022 7:23

Arabia Saudyjska jest oficjalnym i jedynym kandydatem do organizacji Zimowych Igrzysk Azjatyckich w 2029 roku. Impreza ta po raz ostatni odbyła się w 2017 roku w Sapporo i wydawałoby się, że może to być jej ostatnia edycja, bowiem nie było chętnych do organizacji kolejnych. Ale do gry weszli arabscy szejkowie.

Źródło: www.skijumping.pl

Radość w Courchevel - po dziewięciu latach znów podium dla Francji

08.08.2022 18:20

Letnie Grand Prix w Courchevel to jedyna okazja dla nielicznych francuskich kibiców, by przyjrzeć się z bliska najlepszym skoczkom i skoczkiniom na świecie. W minioną sobotę tamtejsi widzowie mogli być ponadto bezpośrednimi świadkami pierwszego od dziewięciu lat podium przedstawiciela gospodarzy na francuskiej ziemi.

Tagi: Azja
Źródło: www.skijumping.pl

Inwazja na Ukrainę? Na linii Chiny-Rosja wraca business as usual

08.08.2022 10:22


Chińczycy zdążyli się już otrząsnąć z obaw przed zachodnimi sankcjami i znów zaczęli sprzedawać Rosjanom tyle towarów co przed ich inwazją na Ukrainę.

Źródło: www.bankier.pl

Każdy motocyklista powinien pojechać na tor. Suzuki Moto Szkoła to idealna okazja

07.08.2022 16:20

Trening na torze to coś, czego powinien spróbować każdy kierowca, a szczególnie motocykliści – przekonałem się o tym biorąc udział w jednodniowym kursie. Wystarczy parę godzin, aby oduczyć się błędów i dowiedzieć, jak prawidłowo jeździć. Jedną z serii takich imprez jest organizowana od lat Suzuki Moto Szkoła.

Tagi: Azja, Suzuki
Źródło: moto.wp.pl

reklama
Kontakt z nami