Wiadomości z tagiem Austria  RSS
Austria weszła w drugą falę epidemii koronawirusa

02.02.2023 10:20


Austria weszła w "drugą falę" infekcji koronawirusa - powiedział w niedzielę premier Sebastian Kurz, zwracając uwagę na rosnącą liczbę pozytywnych testów.

Źródło: www.bankier.pl

MŚJ w Whistler: Palosaari i Embacher górą na treningu, Polacy w czołówce

01.02.2023 23:48

Vilho Palosaari był najlepszy w pierwszym środowym treningu na Mistrzostwach Świata Juniorów w Whistler (HS104). Reprezentant Finlandii oddał skok na odległość 104,5 metra. Trzecie miejsce zajął Kacper Tomasiak (97,5 m), a czwarty był Jan Habdas (99,5 m). W drugim treningu górą był Austriak Stephan Embacher (105,5 m), zaś trzeci był...

Tagi: Austria, SKOK
Źródło: www.skijumping.pl

Kontrowersyjna decyzja FIFA. Sypią się gromy. "Hipokryzja"

01.02.2023 21:29

Australia i Nowa Zelandia będą organizatorami MŚ kobiet w 2023 r. W mediach pojawiły się doniesienia, jakoby sponsorować je miał podmiot należący do Arabii Saudyjskiej - kraju, w którym prawa kobiet nie zawsze są respektowane. Wywołało to oburzenie.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Legendarny trener powiedział to wprost. "Są zmuszeni oszukiwać"

01.02.2023 21:08

Alexander Pointner w austriackich mediach podsumował weekend lotów narciarskich w Bad Mitterndorf. Uwagę przykuła szczególnie druga część jego tekstu w "Tiroler Tageszeitung".

Tagi: Austria
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Prezydent Zełenski wezwał biznes Austrii do wycofania się z Rosji. Padła nazwa banku

01.02.2023 18:28


Z apelem do biznesu austriackiego, by zrezygnował ze współpracy z Rosją i aktywniej współpracował z Ukrainą, zwrócił się w środę prezydent Wołodymyr Zełenski na konferencji prasowej w Kijowie z prezydentem Austrii Alexandrem Van der Bellenem.

Źródło: www.bankier.pl

Kadra B trenuje w Zakopanem. Thurnbichler wypatruje efektów

01.02.2023 15:55

Sześciu polskich skoczków wyruszy w czwartek do Willingen, gdzie odbędą się dwa konkursy indywidualne zaliczane do klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Austriacki trener nie zmienił niczego w składzie od lotów na Kulm, poza przywróceniem do zespołu Pawła Wąska. Zaplecze dowodzone przez Macieja Maciusiaka aktualnie ćwiczy u podnóża Tatr.

Tagi: Tatry, Austria
Źródło: www.skijumping.pl

George Bennett ominie mistrzostwa krajowe przez… błąd linii lotniczych?

01.02.2023 12:49


Chciał odzyskać tytuł mistrza Nowej Zelandii, ale może wcale nie stanąć na starcie – taka historia spotkała właśnie George’a Bennetta. Kolarz UAE Team Emirates lecąc z Australii do swojej ojczyzny stracił rower i resztę sprzętu i nie wiadomo czy zdoła go odzyskać na czas. George Bennett sezon rozpoczął od startów w Santos Tour Down Under […] first appeared on .

Źródło: naszosie.pl

Iraschko-Stolz kończy sezon, ale nie karierę. Dłuższa przerwa Kramer

01.02.2023 12:45

Kobieca kadra Austrii jeszcze przez jakiś czas będzie musiała radzić sobie bez najlepszej zawodniczki ubiegłej zimy, czyli Marity Kramer. Tymczasem kolejnej już operacji w swojej bogatej karierze będzie musiała poddać się Daniela Iraschko-Stolz.

Tagi: Austria
Źródło: www.skijumping.pl

Daniel Huber wraca do Pucharu Świata

01.02.2023 12:34

Reprezentacja Austrii wychodzi na prostą po problemach zdrowotnych, które dotknęły ją po powrocie z Japonii. W Willingen pokaże się siedmiu skoczków z tego kraju, a wśród powołanych znalazł się dawno niewidziany Daniel Huber.

Źródło: www.skijumping.pl

reklama
Kontakt z nami