Wiadomości z tagiem Australia  RSS
Polak osiągnął duży sukces i podbił serca kibiców. Kandydat na gwiazdę

02.02.2023 15:00

Tomasz Berkieta pochłania kryminały, uwielbia nurkować, ale to, co robi najlepiej przyniosło mu ostatnio sukces w Australii. Polak ma potężny serwis i forhend. Ma też zadatki na tenisowego showmana.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Żużel. Zawodnik Betard Sparty Wrocław na podium mistrzostw. Triumfator wygrał po raz piąty

02.02.2023 14:37

W ubiegły weekend w Neerabup na przedmieściach Perth rozegrano Indywidualne Mistrzostwa Australii Zachodniej. W zmaganiach tych bezbłędny był Cameron Heeps, na podium stanął również młodzieżowiec Betard Sparty Wrocław.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Australia mówi "nie" brytyjskiej monarchii. Przynajmniej na banknotach

02.02.2023 13:14


Wizerunek zmarłej we wrześniu 2022 r. Elżbiety II w ciągu kilku najbliższych lat zniknie z australijskich banknotów pięciodolarowych. Mylił się jednak ten, kto sądził, że miejsce królowej zajmie "na papierze" jej syn i obecnie panujący monarcha Karol III. Australijski bank centralny uciął w czwartek wszelkie spekulacje. 

Źródło: www.bankier.pl

Kontrowersyjna decyzja FIFA. Sypią się gromy. "Hipokryzja"

01.02.2023 21:29

Australia i Nowa Zelandia będą organizatorami MŚ kobiet w 2023 r. W mediach pojawiły się doniesienia, jakoby sponsorować je miał podmiot należący do Arabii Saudyjskiej - kraju, w którym prawa kobiet nie zawsze są respektowane. Wywołało to oburzenie.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

George Bennett ominie mistrzostwa krajowe przez… błąd linii lotniczych?

01.02.2023 12:49


Chciał odzyskać tytuł mistrza Nowej Zelandii, ale może wcale nie stanąć na starcie – taka historia spotkała właśnie George’a Bennetta. Kolarz UAE Team Emirates lecąc z Australii do swojej ojczyzny stracił rower i resztę sprzętu i nie wiadomo czy zdoła go odzyskać na czas. George Bennett sezon rozpoczął od startów w Santos Tour Down Under […] first appeared on .

Źródło: naszosie.pl

"Trzycentymetrowe rozdarcie mięśnia". Dyrektor Australian Open o kontuzji Novaka Djokovicia

01.02.2023 12:22

Novak Djoković został w niedzielę triumfatorem wielkoszlemowego Australian Open 2023. Po zakończeniu turnieju sporo mówiło się o problemach zdrowotnych Serba. Szczegóły wyjawił Craig Tiley.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Żużel. W lutym będzie działo się na torach. Gwiazdy Grand Prix w Australii i USA, inauguracja pierwszej ligi w Europie

01.02.2023 10:27

Polskie kluby już rozpoczęły odliczanie do ligowej inauguracji. Jednak nim ten moment nastąpi, kibice będą musieli zadowolić się ściganiem poza granicami naszego kraju. A ciekawych wydarzeń nie brakuje.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama
Allegro PL
Kontakt z nami