Wiadomości z tagiem Arkadiusz Milik  RSS
Piłkarska majówka z finałem na PGE Narodowym. Czas wyłonić zwycięzców turnieju, od którego zaczynali Milik i Piątek

25.04.2019 15:42

64 drużyny chłopców i dziewczynek ze wszystkich województw wezmą udział w Finale Ogólnopolskim XIX edycji Turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku". W przeszłości w największych dziecięcych piłkarskich rozgrywkach w Europie brali udział m.in. Arkadiusz Milik czy Krzysztof Piątek. Być może ich następców i następczynie poznamy 2 maja na PGE Narodowym. Najlepsze w Polsce drużyny chłopców i dziewcząt do lat 10 i 12 grają nie tylko o wyjazd na mecz reprezentacji Polski, ale również o szansę na zwrócenie na siebie uwagi trenerów młodzieżowych reprezentacji i skautów z Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Źródło: sport.onet.pl

Piłkarze SSC Napoli tracą na wartości. Piotr Zieliński i Arkadiusz Milik jednymi z wyjątków

25.04.2019 12:53

W porównaniu do początku sezonu, wartość piłkarzy SSC Napoli spadła o 70 milionów euro. Wycena wielu piłkarzy jest niższa niż jeszcze kilka miesięcy temu. Jednymi z wyjątków są Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Carlo Ancelotti: Milik będzie naszym napastnikiem w kolejnym sezonie

23.04.2019 15:42

Podopieczni Carlo Ancelottiego w poniedziałek przegrali na własnym boisku z Atalantą Bergamo 1:2. Winą za niekorzystny rezultat media w głównej mierze obarczają Arkadiusza Milika. Trener Azzurrich po meczu wypowiedział się o polskim napastniku.

Źródło: sport.onet.pl

Serie A. Wszystko jasne! Ancelotti o przyszłości Arkadiusza Milika w Napoli

23.04.2019 9:12

Carlo Ancelotti ma już plany względem Arkadiusza Milika na kolejny sezon. - Będzie napastnikiem Napoli - zapewnia włoski trener, który bezgranicznie ufa Polakowi.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Media: Arkadiusz Milik jednym z autorów porażki Napoli

23.04.2019 3:41

SSC Napoli przegrało z Atalantą Bergamo 1:2 w meczu ligi włoskiej. Dzięki temu goście włączyli się do walki o Ligę Mistrzów. Media winą za porażkę Napoli obarczają między innymi Arkadiusza Milika.

Źródło: sport.onet.pl

Napoli – Atalanta. Milik milimetry od gola! (ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS). WIDEO

23.04.2019 3:02

Arkadiusz Milik miał wyborną okazję na zdobycie bramki dla Atalanty. Wydawało się, że Polak wszystko zrobił dobrze, jednak okazało się,

Źródło: blacksport.pl

Napoli – Atalanta Bergamo 1-2 – skrót (ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS). WIDEO

23.04.2019 3:02

Skrót meczu 33. kolejki Serie A Napoli – Atalanta Bergamo 1-2. W drużynie gospodarzy cały mecz rozegrał Arkadiusz Milik, a

Źródło: blacksport.pl

Napoli - Atalanta. Milik milimetry od gola! (ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS). WIDEO

23.04.2019 1:15


Arkadiusz Milik miał wyborną okazję na zdobycie bramki dla Atalanty. Wydawało się, że Polak wszystko zrobił dobrze, jednak okazało się, że strzelił odrobinę za lekko i obrońca zdążył wybić futbolówkę z linii bramkowej!

Źródło: sport.interia.pl

reklama
Kontakt z nami