Wiadomości z tagiem Aresztowania  RSS
Incydent na trasie procesji. Mężczyzna zatrzymany

19.09.2022 15:41

Londyn. Mężczyzna, który stał w tłumie przy trasie przejazdu konduktu z trumną królowej Elżbiety II, próbował przeskoczyć barierki na Parliament Street. Mężczyzna został aresztowany.

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Nowa "strategia" dyktatora. Skandal w Nikaragui

18.09.2022 5:18

Dyktator Nikaragui Daniel Ortega zastosował nową w Ameryce Łacińskiej "strategię" zwalczania tych spośród swych przeciwników politycznych, których nie jest w stanie dosięgnąć. W kraju rozpoczęto aresztowania wśród członków ich rodzin – alarmuje opozycyjne Nikaraguańskie Centrum Praw Człowieka (CENIDH).

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Iranka zdjęła hidżab. Zmarła po zatrzymaniu

17.09.2022 12:35

W piątek w Iranie doszło do fali ulicznych protestów. Demonstrowano także w mediach społecznościowych. Powodem jest śmierć młodej Iranki, która zmarła po aresztowaniu przez policję. Mundurowi zatrzymali ją za przepisy dotyczące nakrycia głowy.

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Flash - Ezra Miller skończy z rolą bohatera po filmie?

17.09.2022 12:06

W sieci pojawiła się plotka na temat gwiazdy filmu Flash, Ezry Millera. Chodzi o jego potencjalne rozstanie się z rolą.Gwiazda filmu , , ostatnio jest bardziej znany z kontrowersji wokół swojej osoby niż z dokonań aktorskich. Chodzi między innymi o aresztowanie za napaść, duszenie jednej z fanek czy przetrzymywanie młodej kobiety i jej dziecka wbrew ich woli. Miller postanowił ratować film o Flashu spotykając się z włodarzami...

Źródło: naekranie.pl

Wpadł po 50 latach. Były prokurator z USA podejrzany o zabicie 19-latki

16.09.2022 20:10

77-letni Tudor Chirila Junior, został aresztowany w związku z morderstwem Nancy Anderson w styczniu 1972 roku na Hawajach. 19-latka została dźgnięta nożem ponad 60 razy. Były zastępca prokuratora generalnego amerykańskiego stanu Nevada wpadł dzięki badaniom DNA.

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Brat Paula Pogby aresztowany

15.09.2022 22:22

Brat Paula Pogby - Mathias został tymczasowo aresztowany przez policję. Razem z nim do dyspozycji służb miało zostać wziętych także kilka innych osób.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Dramatyczny finał wakacji na Rodos. Zbiorowy gwałt na turystce

08.09.2022 9:46

Turystka z Wielkiej Brytanii zgłosiła się na posterunek policji na greckiej wyspie Rodos i zeznała, że padła ofiarą zbiorowego gwałtu. Do zdarzenia miało dojść w pokoju hotelowym. Czterech Belgów podejrzanych w sprawie aresztowano, ale sprawców może być więcej.

Źródło: podroze.onet.pl

Tragedia w Warszawie. Jest areszt dla matki zamordowanego dziecka

07.09.2022 14:29

32-letnia Magdalena D.-M. została aresztowana na trzy miesiące. Kobieta jest podejrzana o zabójstwo miesięcznej córeczki oraz usiłowanie zabójstwa dwóch synów.

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Nożownik z Warszawy z zarzutem. 38-latek przyznał się do winy

06.09.2022 14:33

Damian W. usłyszał zarzut zabójstwa i został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Mężczyzna zaatakował nożem pokrzywdzonego, którego zwłoki znaleziono w jednym z mieszkań przy al. Prymasa Tysiąclecia w Warszawie.

Źródło: wiadomosci.wp.pl

reklama
player+
Kontakt z nami