Wiadomości z tagiem Aresztowania  RSS
Częstochowska policja pomogła w ekstradycji 36-letniej kobiety

11.08.2022 15:12

Dzięki staraniom kryminalnych z Częstochowy, 36-letnia kobieta poszukiwana europejskim nakazem aresztowania została ekstradowana z Holandii do Polski. W areszcie spędzi teraz ponad 2 lata.

Źródło: www.wczestochowie.pl

Ezra Miller ukrywa matkę z dziećmi przed opieką społeczną. Aktor był zaangażowany w dokrętki do Flasha

11.08.2022 10:49

Zamieszanie wokół Ezry Millera trwa. Nowy raport Rolling Stone wyjaśnia szczegóły sytuacji matki i jej trójki dzieci mieszkających w posiadłości aktora w Vermont. jest wielkim problemem dla Warner Bros. Discovery, bo ich superprodukcja miała wyznaczyć nową drogę dla DC. Jednakże od miesięcy informujemy o aresztowaniach, napaściach, manipulacji, znęcaniu się i innych dziwnych oskarżeniach wobec Millera. Wygląda na to, że dostaliśmy kolejny odcinek serialu zatytułowanego Ezra Miller. Aktor...

Źródło: naekranie.pl

Piłkarz aresztowany. Zaatakował Straż Graniczną

08.08.2022 18:27

To nie był spokojny dzień na warszawskim lotnisku. 6 sierpnia doszło do bardzo niebezpiecznego zdarzenia, którego sprawcą był 23-letni piłkarz.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Areszt wobec podejrzanego o zabójstwo w Biskupcu

08.08.2022 13:53

Sąd Rejonowy w Biskupcu postanowieniem z dnia 5 sierpnia 2022 roku zastosował tymczasowe aresztowanie na okres trzech miesięcy wobec Przemysława A. podejrzanego m.in. o zabójstwo mężczyzny w tym mieście.

Źródło: www.olsztyn.com.pl

Aresztowanie na przyjęciu urodzinowym. Poważne oskarżenia

06.08.2022 22:56

Były reprezentant Holandii wpadł w poważne tarapaty. Jeśli zarzuty się potwierdzą, David Mendes da Silva trafi do więzienia na wiele lat.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Ezra Miller - nowe oskarżenia wobec gwiazdy Flasha. Kult na Islandii i znęcanie się psychiczne

05.08.2022 9:34

Do sieci trafiły nowe oskarżenia wobec Ezry Millera. To już kolejne dziwne doniesienia o aktorze, który ma być twarzą superprodukcji Flash. jest wielkim problemem dla Warner Bros. Discovery, bo ich superprodukcja miała wyznaczyć nową drogę dla DC. Jednakże od miesięcy informujemy o aresztowaniach, napaściach, manipulacji, znęcaniu się i innych dziwnych oskarżeniach wobec Millera. Nowe doniesienia pochodzą z portalu Business Insider, który rozmawiał z Oliverem Ignatiusem....

Źródło: naekranie.pl

Orlen sprzedaje stacje Lotosu Węgrom. "Ta informacja dodaje pikanterii"

03.08.2022 9:07

Szymon Jadczak opisał w Wirtualnej Polsce problemy szefa MOL-u, który przejmuje część stacji Lotosu w ramach fuzji z Orlenem. Prezes węgierskiego koncernu Zsolt Hernádi jest ścigany Europejskim Nakazem Aresztowania za skorumpowanie chorwackiego premiera. - Ta informacja jest wisienką na torcie. Ona dodaje pikanterii całej sprawie, która od wielu miesięcy jest przedmiotem ostrej krytyki - mówił w programie "Tłit" poseł Koalicji Obywatelskiej Paweł Kowal. - Proszę zwrócić uwagę, że wewnątrz rządu przeciwnikiem tej fuzji był Piotr Naimski. Rozumiał, że to wbrew polskim interesom narodowym i wbrew interesom konsumentów. Ta informacja dodaje pikanterii, bo pokazuje, że być może w tle tego wszystkiego są poważniejsze rzeczy związane z działalnością szefa MOL-a - dodał poseł opozycji.

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Wypalił na lotnisku, że ma... bombę. Nie było zmiłuj

30.07.2022 21:44

To miał być niewinny żart, ale zakończył się poważnymi konsekwencjami. Trener reprezentacji Szwecji do lat 18 powiedział na lotnisku, że ma bombę. Został aresztowany.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama
Kontakt z nami