321sprzedane
Wiadomości z tagiem Abonament  RSS
Vectra podnosi ceny. Klienci protestują

29.09.2023 17:59Od 1 listopada kolejna część klientów Grupy Vectra będzie się musiała liczyć z podwyżkami. Ponownie chodzi o abonentów korzystających z oferty sieci Multimedia.
 
Grupa Vectra od kilku miesięcy podnosi ceny swoich usług, obejmując podwyżkami kolejne grupy klientów. Jak donosi portal , tym razem e-maile z powiadomieniem o nowych cenach otrzymały osoby korzystające z oferty Multimedia Polska, wchodzącej w skład Grupy.
Działania Vectry nie są odosobnionym przypadkiem, bo już od blisko roku operatorzy telekomunikacyjni zaczęli dodawać do swoich umów klauzule inflacyjne. Są to zapisy w umowie, które pozwalają telekomom podnieść cenę abonamentu wraz z rosnącą inflacją. Z tej prawnej możliwości w szczególności korzysta Vectra, która w tym roku miała już na koncie kilka takich podwyżek, obejmujących kolejne grupy klientów. 
Vectra informuje o tym w e-mailach. Tym razem waloryzacji poddani zostali abonenci Multimedia Polska z umową na czas określony. W komunikatach operator wyjaśnia, że przyczyną podwyżek jest inflacja, która według GUS w pierwszym półroczu 2023 roku wyniosła 15 proc. W praktyce ceny mogą wzrosnąć od kilku do kilkudziesięciu złotych miesięcznie. Kwota ta jest uzależniona od liczby wykupionych usług.
Ostatnio podobne komunikaty Vectra rozsyłała w sierpniu i wrześniu, a nowe ceny wchodziły w życie odpowiednio od września i października. Już wtedy podwyżki objęty część klientów sieci Multimedia Polska. Jak wynika z wyjaśnień Vectry przesłanych do portalu WirtualneMedia.pl, abonenci Multimediów mieli być objęci nowymi cenami już wcześniej, ale cały proces waloryzacji z powodów technicznych jest rozłożony w czasie – stąd też niektórzy dostają komunikaty o podwyżkach wcześniej, inni później.
Z opinii klientów Grupy Vectra zamieszczanych na forach internetowych wynika, że w niektórych przypadkach ceny zostały podniesione w dwa albo trzy miesiące po przedłużeniu lub podpisaniu nowej umowy. Sposób podnoszenia cen i informowania o tym fakcie wywołuje wiele zastrzeżeń ze strony abonentów. Cześć z nich zwróciła się o interwencję Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów – obecnie liczba skarg wynosi ponad 200. 
 
 

Źródło: www.telepolis.pl

CrossMobile: wystartował nowy operator. Zobacz, jaką ma ofertę

29.09.2023 14:57Czy mimo sporego nasycenia rynku ofertami MVNO w Polsce jest jeszcze miejsce na kolejnego operatora? Spółka CrossMobile jest przekonana, że tak i ruszyła z nową ofertą komórkową.
CrossMobile to operator wirtualny, za którym stoi firma CrossMobile Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Spółka podaje, że jest wspierana przez zagraniczny kapitał, z głównym udziałowcem z USA, WHEN Group. Świadcząc swoje usługi, bazuje na infrastrukturze Polkomtela i sieci Plus.
Trzon mobilnej oferty CrossMobile stanowią usługi abonamentowe, w których można wybrać jeden z kilku pakietów:
  • Start za 14,99 zł na miesiąc z 3 GB internetu,
  • More za 16,55 zł na miesiąc (promocja, standardowo 19,99 zł) z 12 GB internetu i 3,25 GB w roamingu EU,
  • Faster za 29,99 zł na miesiąc z 30 GB internetu i 5,89 GB w roamingu EU,
  • Rocket za 49,99 zł na miesiąc z 100 GB internetu i 9,82 GB w roaming EU.

Operator na start przygotował także specjalny pakiet Hit Oferta, w którym za 9,99 zł przez pierwszy rok otrzymuje się korzyści jak w innych pakietach, a do tego 12 GB internetu. Później abonament wyniesie 16,99 zł na miesiąc.
We wszystkich pakietach oferowane są nielimitowane rozmowy i SMS/MMS, usługa TransferFree (bezpłatny krajowy transfer danych w serwisach Facebook, Messenger, Instagram i Whatsapp), aplikacja Care4Kids za 0,99 zł miesięcznie, możliwość wybrania darmowej karty eSIM, Wi-Fi Calling, a także dostęp do sieci 5G Plusa. Umowa zawierana jest na dowolny okres, można ją wypowiedzieć z miesięcznym wypowiedzeniem. Dla przenoszący numer pierwszy miesiąc jest za darmo.
Dostępne są też doładowania internetu: 1 GB za 3 zł lub 10 GB za 15 zł. 
Aplikacja Care4Kids, wykorzystująca AI, standardowo ma kosztować 49,99 zł. Na razie jednak oferowana jest w dwustopniowej promocji. W niej po dwóch miesiącach cena wzrasta z 0,99 zł do 29,99 zł. Aplikacja ma chronić dzieci przed molestowaniem, dręczeniem i stanami lękowymi. Ma ostrzegać przed zaburzeniami nastrojów, depresją czy myślami samobójczymi. 
Więcej na stronie www.crossmobile.pl.
[ANKIETA:1513]
 
 

Źródło: www.telepolis.pl

T-Mobile szaleje. Magenta Biznes przez rok za darmo

25.09.2023 10:37


T-Mobile szaleje. Magenta Biznes przez rok za darmo
T-Mobile rusza z nową promocją dla przedsiębiorców. Ofertę Magenta Biznes można mieć teraz na 12 miesięcy za 0 zł. To rok korzystania za darmo.
T-Mobile Polska stara się, by jego oferty były niezawodne i wspierały prężnie rozwijających się polskich przedsiębiorców, dostarczając im narzędzia pomagające w budowaniu własnego biznesu. Stąd pomysł na wprowadzenie zupełnie nowej propozycji. Z ofertą MagentaBIZNES w opcji z nielimtowanym Internetem w taryfach M, L lub VIP, przedsiębiorcy zyskają 12 miesięcy bez opłat. Mogą oni również dokupić kolejne karty z nielimitowanymi rozmowami oraz Internetem współdzielonym z pakietu MagentaBIZNES w cenie od 35 zł miesięcznie.
 
 
T-Mobile Magenta Biznes oferta

Do abonamentu przyda się smartfon


Oprócz atrakcyjnej oferty na abonament, nowi klienci MagentaBIZNES mogą liczyć na smartfon w opcji ratalnej. Dostać go można za 75 zł miesięcznie w ofercie ratalnej na 36 miesięcy lub za 110 zł miesięcznie przy umowie na 24 miesiące. Telefon napędzany jest układem Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, ma 128 GB przestrzeni na dane oraz baterię o pojemności 3900 mAh. W codziennych zadaniach sprawdzi się również 6.1-calowy ekran Dynamic AMOLED 2X.
 

Źródło: www.telepolis.pl

Kolejny duży serwis VOD wprowadzi reklamy. Abonament bez nich będzie droższy

22.09.2023 15:47

Korzystający z serwisu Prime Video muszą przygotować się na zmiany. To kolejny serwis VOD, w którym dostępne materiały będą przerywane reklamami. Podobnie jak u konkurencji, można będzie tego uniknąć za dodatkową opłatą.

Tagi: Abonament
Źródło: www.benchmark.pl

Orange daje nawet 5 miesięcy abonamentu za darmo

21.09.2023 16:19


Orange daje nawet 5 miesięcy abonamentu za darmo
Orange przygotował nową promocję na koniec lata. W jej ramach można otrzymać nawet 5 miesięcy abonamentu w Planie L za 0 zł. Z oferty można skorzystać tylko online.
Z nowej promocji Orange mogą skorzystać zarówno osoby chcące kupić nowy numer, jak też klienci przedłużający umowę lub przenoszący swój numer do pomarańczowego abonamentu (od innego operatora, z nju lub z Orange na kartę). Dostępna tylko online oferta dotyczy Planu M i Planu L przy umowie podpisywanej na 24 miesiące. W tym ostatnim można zyskać nawet 5 miesięcy abonamentu za 0 zł. Szczegóły w tabeli poniżej.
 
 
Abonament Plan M Plan L
Opłata miesięczna 1-3 m-c: 0 zł
4-24 m-c: 65 zł*
Od 25 m-ca: 75 zł*
1-5 m-c: 0 zł
6-24 m-c: 85 zł*
Od 25 m-ca: 95 zł*
Rozmowy, SMS-y i MMS-y w kraju oraz w roamingu UE Bez limitu Bez limitu
Internet w telefonie 140 GB w kraju**
12,47 GB w roamingu UE
300 GB w kraju**
16,30 GB w roamingu UE
Możliwość korzystania z 5G Tak Tak
CyberOchrona Bezpłatnie Bezpłatnie
Telewizja mobilna Pakiet Podstawowy Pakiet Podstawowy

*) Opłata abonamentowa uwzględnia rabat za e-fakturę oraz rabat za zgody marketingowe (razem 10 zł miesięcznie).
**) Po wykorzystaniu pakietu możemy nadal korzystać z Internetu z prędkością ograniczoną do 1 Mb/s.
Jednorazowa opłata aktywacyjna wynosi 60 zł. Z promocji można skorzystać do 26 września 2023 roku. Dodatkowe informacje można znaleźć .
 
 

Źródło: www.telepolis.pl

Pułapka na Polaka, czyli jak nacinają cię na ubezpieczeniu smartfonu

19.09.2023 21:36

Pułapka na Polaka, czyli jak nacinają cię na ubezpieczeniu smartfonu
Współczesne smartfony to sprzęt drogi i delikatny. Nie dziwne, że konsumenci chcą swoją własność dodatkowo zabezpieczyć, ale sprawy nie zawsze są tak oczywiste, jak mogłoby się wydawać.
W czasach, gdy większość smartfonów to niejako jednorazówki, często niemożliwe do samodzielnej naprawy, zakup ubezpieczenia może wydawać się strzałem w dziesiątkę. Sprzedawcy, czy to markety elektroniczne czy telekomy, kuszą często, że w zamian za kilkanaście złotych składki miesięcznie można zyskać wewnętrzny spokój i wręcz rzucać urządzeniem, gdyż wszystkie uszkodzenia zostaną naprawione. Tradycyjnie jednak reklama dźwigną handlu i dobrze, by się o tę dźwignię nie wywalić.
Przyznam, że do napisania niniejszego tekstu skłonił mnie . Autorka opisuje perypetie jednej ze swych czytelniczek, związane z usługą świadczoną przez firmę Digital Care. I jest to niestety doskonały przykład sytuacji, w której konsument nabywa usługę dla siebie niezrozumiałą. Ale czy to wina samego konsumenta czy raczej komunikacji marketingowej, to już inna sprawa.

Naprawa niemożliwa, ale i tak ją wycenili. Mieli powód


Streszczając, pechowej bohaterce rzeczonego artykułu z nie do końca wyjaśnionej przyczyny zepsuł się Samsung Galaxy A52. Usługodawca jednak miał odmówić naprawy, gdyż ocenił ją jako nieopłacalną. Mimo to wycenił hipotetyczny koszt serwisu na 563,30 zł i taką kwotę zaoferował klientce w formie bonu na zakup nowego telefonu w swoim sklepiku. Absurd? Nie. Takie warunki umowy.
W istocie rzeczy dostępne na rynku ubezpieczenia smartfonów można podzielić na dwie kategorie i tylko jedna z nich oznacza ubezpieczenie per se, definiowane odpowiednią ustawą o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej. Druga, spopularyzowana chociażby za sprawą Digital Care, to bardziej abonament na usługi serwisowe, który w myśl obowiązujących przepisów jest zwykłą umową cywilnoprawną. I rzecz jasna, wybór pociąga za sobą określone konsekwencje.

Kiedy ubezpieczenie wcale nie jest ubezpieczeniem


Wykupując pełnoprawną polisę, co rutynowo oferuje na przykład towarzystwo Warta, musimy liczyć się ze składką proporcjonalną do wartości smartfonu. Tyle że w takim wypadku brak możliwości naprawy przekłada się na szkodę całkowitą i konieczność wydania nowego telefonu o parametrach nie gorszych niż ten uszkodzony, lub wypłatę ekwiwalentu. W przypadku kodeksu cywilnego przepisy są zaś zdecydowanie bardziej elastyczne i na dobrą sprawę usługodawca może sprzedać co zechce.

Pułapka na Polaka, czyli jak nacinają cię na ubezpieczeniu smartfonu
Ubezpieczenie wprawdzie też może i często ma narzucony limit sumy na jedno zdarzenie, ale jest to rzecz, o której towarzystwo musi jasno informować. Zresztą, tak samo musi informować o ewentualnym udziale własnym przy naprawie czy konkretnych podzespołach objętych polisą, gdyż ta może dotyczyć chociażby samego wyświetlacza.
Digital Care nie sprzedaje ubezpieczeń, a przynajmniej nie w każdym przypadku. Sprzedaje obietnicę wykonania naprawy do kwoty narzuconej w umowie, tu konkretnie 1200 zł, wyraźnie przy tym zastrzegając, co stanie się wobec niemożliwości usunięcia usterek. A wtedy firma inkasuje 69 zł z limitu za ekspertyzę i ma przedstawić propozycję wydania urządzenia fabrycznie nowego, tyle że jego cenę również ogranicza przysługującym klientowi limitem.

Zasadniczym problemem jest uznaniowość


Co jednak najistotniejsze dla konsumenta, wygląda na to, że ostateczna decyzja o wysokości przyznanej kwoty ma charakter uznaniowy. Tym samym brak możliwości reanimacji sprzętu nie jest równoznaczny z otrzymaniem bonu na cały pozostający budżet. Przypomnijmy, czytelniczce Pani Moniki postanowiono zrekompensować tylko 563,30 zł. Tyle, ile w myśl przeprowadzonej ekspertyzy kosztowałaby naprawa. Gdyby udało się ją wykonać.
W przypadku gdy wykonanie naprawy Uszkodzenia jest niemożliwe z przyczyn technicznych lub trwale nie będą dostępne konieczne do naprawy części - Partner przedstawi Klientowi lub Użytkownikowi propozycję wydania Urządzenia Nowego. W przypadku akceptacji propozycji przez Klienta lub Użytkownika aktualny Limit zostaje pomniejszony kolejno o koszt Ekspertyzy (69 zł brutto) i koszt Urządzenia Nowego. Jeżeli aktualny Limit jest niewystarczający na pokrycie kosztu Ekspertyzy i kosztu Urządzenia Nowego Klient lub Użytkownik pokrywa różnicę pomiędzy ceną zakupu Urządzenia Nowego a aktualnym Limitem pomniejszonym o koszt Ekspertyzy i dokonuje płatności na rzecz Partnera w sposób z nim uzgodniony.

– czytamy w regulaminie dostępnym na stronie Play.
Poza tym, nie oszukujmy się, niewiele współczesnych smartfonów można kupić nawet za 1200 zł. Ba, lwiej części nawet się za taką kwotę nie naprawi, gdyż na przykład koszt wymiany wyświetlacza iPhone'a 14 w autoryzowanym serwisie Apple to 1789 zł. Tymczasem Digital Care w wielu miejscach zaznacza, że korzysta tylko z oficjalnej dystrybucji i autoryzowanych podwykonawców. Zatem, zazwyczaj przedstawiane wyceny z natury są relatywnie wysokie.

Taki biznes to ja mogę otworzyć nawet teraz


Zwróćcie uwagę, że w efekcie powstaje model biznesowy niemal pozbawiony ryzyka, co, jak na podmiot zajmujący się według PKD przede wszystkim działalnością brokerów i agentów ubezpieczeniowych, jest doprawdy zręczną gimnastyką. Jak się okazuje, można pobierać składki, po czym oświadczyć, że naprawa jest niewykonalna, by w akcie łaski przyznać bon. Do własnego sklepu, w dodatku na dowolną kwotę.
Pojedźmy po bandzie i załóżmy, że marża zeruje limit klienta. Albo niczym w przypadku opisywanym przez Panią Monikę, rzućmy w ramach bonu tylko jakiś ochłap. W myśl regulaminu obydwie te opcje są możliwe. Na tej zasadzie „ubezpieczę” telefon każdemu. Teraz. Od ręki.

Trochę paradoksalnie, czołowym operatorom się chyba podoba


No, ale koń jaki jest, każdy widzi – ktoś powie. A klient, skoro daje sobie wcisnąć ciemnotę, płaci frycowe. Albo jest totalnym naiwniakiem, wszak przy składce rzędu 10-15 zł na miesiąc ciężko spodziewać się gruntownej ochrony topowych urządzeń. I niby zgoda. Problem mam z tym, że chaos informacyjny wprowadzają też wiodący operatorzy.
Usługi Digital Care znajdziemy w ofercie wszystkich spośród czołowej czwórki. Zgodnie oferują je Plus, Play, Orange oraz T-Mobile, ale – tu ciekawostka – magentowi sprzedają mimo wszystko ubezpieczenie. Jak wynika z dokumentacji, zapewniają m.in. ustawowo narzucony dokument OWU i realizację świadczenia w formie wypłaty środków pieniężnych. Pozostali natomiast konsekwentnie operują na generycznych umowach cywilnych, ze wszystkimi tego konsekwencjami.


Syn miał rozbity wyświetlacz w telefonie. Według Digital Care było 12 elementów do wymiany i wycena wyszła na 650 zł. Telefon naprawiliśmy we własnym zakresie. Wymiana wyświetlacza kosztowała 350 zł. A ubezpieczenie wciąż muszę płacić do końca umowy, chociaż nic z tego nie mam

– pisze internautka w jednym z komentarzy.
Z komentarzy dostępnych w sieci można wnioskować, że większość osób staje się subskrybentami usług serwisowych Digital Care właśnie za sprawą telekomów, a zawyżone wyceny to niezwykle powszechny zarzut. Zasugeruję rozwiązanie: drogie telekomy, dorzucajcie do umowy załącznik z cennikiem autoryzowanego serwisu dla danego modelu. Podejrzewam jednak, że wówczas liczba chętnych na wykupienie usługi mogłaby drastycznie spaść. A ty, drogi kliencie, patrz uważnie co podpisujesz.

Źródło: www.telepolis.pl

Canal+ rozpoczął współpracę z Onetem. Pakiet z telewizją i artykułami

19.09.2023 21:00

Serwis streamingowy Canal+ online rozpoczął sprzedaż pakietu z dostępem do subskrypcji Onet Premium. W przypadku miesięcznego abonamentu, z usługi przez trzy miesiące można korzystać za darmo. Jeśli ktoś zdecyduje się zapłacić za „pół rok z góry”, to może korzystać z dodatkowych treści bezpłatnie do 12 miesięcy.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Powrót do szkoły? Z Plusem to czysta przyjemność… i masa oszczędności

19.09.2023 15:48


Plus przygotował specjalną ofertę z okazji powrotu do szkoły. Można się załapać na duże oszczędności – i to niezależnie od wieku.
Dla wielu osób wrzesień to jeden z najsmutniejszych miesięcy w roku. To symboliczny koniec słońca, upałów i – co ważniejsze – wakacji. Ale przecież wrzesień wcale nie musi być ponury! W końcu to też moment, kiedy możemy podzielić się wspomnieniami z urlopu z bliskimi, do kawiarni wracają dyniowe latte, a liście na drzewach przybierają piękną złocistą barwę. To także ten moment, kiedy możemy zaoszczędzić sporo kasy, korzystając z promocji na powrót do szkoły.
Tak się składa, że właśnie taką ofertę przygotował dla swoich klientów operator sieci Plus. Osoby, które z niej skorzystają, mogą oszczędzić dobrych kilkaset, a nawet kilka tysięcy złotych. 
Trzeba przyznać, że dla osób powracających do szkoły lub na uczelnię tego typu oferta okaże się najbardziej wartościowa. W dzisiejszych czasach szybki dostęp do Internetu jest już po prostu kluczowym elementem edukacyjnej układanki. Promocje przygotowane przez Plusa to okazja do skompletowania cyfrowej wyprawki bez wyrzeczeń i w atrakcyjnej cenie.

Jeden rachunek, dwa abonamenty


To gdzie szukać tych oszczędności? Przede wszystkim warto rzucić okiem na Mistrzowską Ofertę Plusa, w której można otrzymać dwa abonamenty w cenie jednego. W ten sposób płacimy za jeden abonament miesięcznie, a dostajemy dwie niezależne karty SIM, dwa numery i wspólny pakiet gigabajtów.
I to pakiet całkiem spory, bo w cenie 69 zł/mies. otrzymujemy 240 GB, natomiast w wariancie za 59 zł/mies. mamy 100 GB. Obie opcje powinny z dużą nawiązką wystarczyć na wszystkie potrzeby związane z codzienną nauką i rozrywką.

Powrót do szkoły? Z Plusem to czysta przyjemność… i masa oszczędności
Mistrzowska Oferta za 59 zł/mies. została przygotowana dla klientów Plusa, którzy równocześnie kupią albo przedłużą inny abonament głosowy za min. 39 zł/mies. lub Internet mobilny/światłowodowy) za min. 19 zł/mies. Z Mistrzowskiej Oferty za 59 zł/mies. mogą skorzystać także klienci Polsat Box, którzy równocześnie kupią lub przedłużą usługę Polsat Box za min. 20 zł/mies.
Brzmi jak idealna propozycja dla rodziny z dwójką dzieci, prawda? Ale nie trzeba myśleć tak szablonowo. Na szczęście nikt nie sprawdza, kto będzie z drugiego numeru korzystał. Chcecie skorzystać z oferty z drugą połówką? Z kolegą z akademika? A może po prostu chcecie mieć zapasowy numer telefonu w ramach jednego abonamentu? Opcje są w zasadzie nieograniczone, a Mistrzowska Oferta Plusa w każdym z tych scenariuszy wypada równie atrakcyjnie.
No a na tym nie koniec, ponieważ tylko teraz wraz z abonamentem operator rozdaje roczny dostęp do Disney+ w prezencie. To tak gdyby ktoś nie miał pomysłu, jak wykorzystać te wszystkie gigabajty ?

Dodatkowy smartfon gratis? Brzmi jak plan!


Abonament jednak nikomu na nic się nie przyda, jeśli nie będziemy mieli urządzenia, które pozwoli go wykorzystać. Tymczasem smartfon to kolejny ważny element cyfrowej wyprawki. Ważny i… drogi.
Wiadomo, może nie trzeba od razu kupować dziecku flagowego modelu za kilka tysięcy złotych, jednak na telefonie nie warto za bardzo oszczędzać. W końcu mówimy o urządzeniu, które ma mu pomóc w poznawaniu świata – nie tylko tego wirtualnego. Warto wybrać model, który będzie charakteryzował się niezawodnością i przyzwoitą specyfikacją.
Na całe szczęście taki sprzęt wcale nie musi zrujnować domowego budżetu. W ramach Mistrzowskiej Oferty w Plusie można otrzymać dwa smartfony w cenie jednego. Przykładowo wybierając abonament z dostępem do najszybszego 5G za 59 zł/mies. w zestawie z Xiaomi Redmi Note 12 5G za 1 zł na start oraz 12 rat po 133,17 zł/mies. można mieć w prezencie Xiaomi Redmi A2. Łączny koszt sprzętu w takim układzie to raptem 1600 zł. Co więcej, nie trzeba płacić całości od razu – zamiast tego mamy gotówkę w kieszeni na pilniejsze wydatki.
Oczywiście promocja łączy się ze wspomnianą wcześniej ofertą dwóch abonamentów w cenie jednego. W efekcie dostajemy wszystko, co potrzebne do komfortowego korzystania z sieci.

Przyszłość w barwach 5G


W komfortowym korzystaniu z Internetu z pewnością pomoże jeszcze jedno: łączność 5G. Nowy standard zadomawia się w Polsce coraz szybciej i już potrafi zagwarantować dużo szybszy i bardziej stabilny dostęp do wszystkich popularnych aplikacji. Czy to tych o zacięciu rozrywkowym, takich jak serwisy streamingowe, czy też niezbędnych w codziennej nauce. To także sposób, żeby pozostać w stałym kontakcie z bliskimi.

Powrót do szkoły? Z Plusem to czysta przyjemność… i masa oszczędności
Decydując się na abonament w Plusie dostajemy dostęp do nowości od Plusa – 5G Ultra, czyli internetu mobilnego zapewniającego prędkość na poziomie światłowodu. Jest tylko jedna istotna różnica: ze światłowodu możemy korzystać wyłącznie w domu, a do 5G Ultra mamy dostęp także poza domem, wszędzie tam gdzie jest zasięg. Nieważne, czy jedziemy akurat do pracy, uczymy się w szkolnej bibliotece, czy wyskoczyliśmy za miasto ze znajomymi.

Powrót do szkoły? Z Plusem to czysta przyjemność… i masa oszczędności
Czy istnieje obecnie lepszy sposób na korzystanie z Internetu mobilnego? Cóż, my o takim nie słyszeliśmy ?

Opcja stacjonarna


Jeśli jednak zależy Wam na szybkim Internecie stacjonarnym, także tu czeka na Was atrakcyjna propozycja. Decydując się na jednoczesny zakup telewizji Polsat Box oraz światłowodu Plusa przez cały pierwszy rok będziecie płacić tylko 19 zł/mies. po rabatach. Aha, no i dostaniecie Disney+ w prezencie. Łącznie można w ten sposób oszczędzić ponad 1000 zł. Brzmi dobrze, prawda?
Można też skorzystać z zupełnie nowej promocji dla rodziców lub opiekunów prawnych dzieci chodzących do szkoły podstawowej. Plus przygotował dla nich zniżkę aż 50 procent na Internet – i to zarówno w wydaniu mobilnym, jak i na światłowód. W promocji można mieć np. pakiet 50 GB już za 19,50 zł/mies. (zamiast standardowych 39 zł) lub światłowód o szybkości do 1 Gb/s już od 34,50 zł/mies. (zamiast standardowych 69 zł/mies.).
Mówiąc krótko, powrót do szkoły z Plusem może być bardzo przyjemny. Nowy smartfon, tańszy abonament i Disney+ w prezencie świetnie sprawdzą się jako sposób na zwalczenie jesiennej chandry. Z pewnością okażą się też doskonałą pomocą dla młodych odkrywców, zaczynających kolejny etap edukacji. 

Artykuł sponsorowany przygotowany na zlecenie sieci Plus.

Źródło: www.telepolis.pl

Trzecia Droga idzie razem do wyborów, ale ma inne plany na TVP i abonament [NASZ CYKL: Jak politycy chcą zmienić media]

18.09.2023 21:45

W przedwyborczym cyklu poświęconym planom najbardziej liczących się partii wobec mediów publicznych, abonamentu radiowo-telewizyjnego czy niesławnego artykułu 212 kodeksu karnego, przedstawiliśmy już zamierzenia Konfederacji i Lewicy. Teraz prezentujemy poglądy Trzeciej Drogi. Ze względu na różnice programowe, przedstawiamy plany obu ugrupowań. Szymon Hołownia i Władysław Kosiniak-Kamysz zgadzają się, że Telewizja Polska i Polskie Radio powinno zostać zreformowane, a Rada Mediów Narodowych zlikwidowana. Liderzy Trzeciej Drogi mają jednak inne zdanie na temat penalizowania zniesławienia i finansowania mediów publicznych. 

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Plus ruszył z przedsprzedażą najnowszych iPhone'ów

18.09.2023 16:12


Plus ruszył z przedsprzedażą najnowszych iPhone'ów
W sklepie internetowym Plusa ruszyła przedsprzedaż iPhone'ów 15. Wybirając któryś z najnowszych smartfonów Apple'a, można skorzystać z programu Plus Wymiana czy Plus Odkup, jak również z Mistrzowskiej oferty.

Plus Wymiana


Plus Wymiana to unikalny program ratalny zielonego operatora, w ramach którego można kupić iPhone'a w niskich ratach i co 2 lata wymieniać smartfon na nowszy model. Aby skorzystać z oferty, należy wybrać dowolny abonament oraz jeden z najnowszych modeli smartfonów firmy Apple: , , , , w umowie ratalnej na 36 miesięcy. Po spłaceniu 24 rat, klient może wybrać jedną dwóch z opcji:
  • nie spłacać pozostałych 12 rat, zwrócić iPhone'a bez zbędnych formalności i wybrać nowy model iPhone'a z nową umową (zwracany iPhone powinien być sprawny i w dobrym stanie, ale może mieć standardowe oznaki użytkowania),
  • spłacić pozostałą kwotę w całości lub w 12 ratach i pozostawić sobie telefon na własność.

 
 

Ceny iPhone'ów z serii 15 w Plus Wymiana


Osoby, które zdecydują się na zakup iPhone'a 15 128 GB w programie Plus Wymiana za obowiązkowe 24 raty i opłatę początkową zapłacą łącznie 3799 złotych. Wybierając iPhone'a 15 Pro 128 GB w programie Plus Wymiana za obligatoryjne 24 raty wraz z opłatą początkową zapłacimy łącznie 4799 złotych. iPhone 15 Pro Max 256 GB w programie Plus Wymiana po spłaceniu 24 rat wraz z opłatą początkową to koszt 5732,36 złotych.
iPhone 15 w Plusie przedsprzedaż baner
W Plusie iPhone'a z serii 15 będzie można zakupić także w systemie ratalnym w podziale na 12, 24 lub 36 rat.

Plus Odkup


Osoby zainteresowane zakupem nowego iPhone'a mogą skorzystać z programu Plus Odkup. Pozwala on na odsprzedaż posiadanego smartfonu takich marek, jak Apple, Samsung, LG, Oppo, Motorola, Nokia, Realme, Sony czy Xiaomi i zakup nowego iPhone'a podczas jednej wizyty w salonie. Ocena stanu technicznego telefonu jest wykonywana automatycznie poprzez dedykowaną aplikację i zajmuje to tylko kilku minut. Na podstawie otrzymanych wyników klient otrzymuje wycenę urządzenia. Uzyskane pieniądze przelewane są na konto abonenckie w Plusie i mogą być wykorzystane na dowolne usługi z oferty lub opłacenie rat za nowe urządzenie. Więcej szczegółów znajduje się w regulaminach promocji oraz na stronie www.plus.pl/plusodkup

Mistrzowska Oferta


Klienci, którzy kupią jeden z premierowych smartfonów i zdecydują się na zakup lub przedłużenie abonamentu głosowego, internetowego lub telewizyjnego, mogą skorzystać z Mistrzowskiej Oferty, czyli dwóch abonentów w cenie jednego już od 59 zł miesięcznie, z pakietem 100 GB na dwa numery do wspólnego korzystania. Dla nowych klientów Plus przygotował Mistrzowską Ofertę za 69 zł miesięcznie z pakietem 240 GB na dwa numery do wspólnego korzystania. W obydwu wariantach klienci zyskują także nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz dostęp do Disney+ w prezencie na rok.
 
 

Źródło: www.telepolis.pl

reklama
Kontakt z nami