Ile zarabia Doda? ZAROBKI DODY PRZEKRACZAJĄ GRANICE PRZYZWOITOŚCI

07.03.2019 23:21

Czy zastanawialiście się ile może zarabiac dana gwiazda na miesiąc. Są to astronomiczne ceny o których nie jeden polak może sobie po marzyć. Podobno jej 5 min minęło. Dostała tak zwanego bana na telewizje TVN z powodu kłótni z Agnieszką Szulim.

Według nas piosenkarka ciągle jest na topie, o czym świadczą, chociażby jej astronomiczne zarobki koncertowe które, najwidoczniej, wciąż się jej opłacają. Ile zarabia Doda na scenie? Będąc w pracy na scenie, jest w stanie zainkasować 20 tysięcy złotych. Być może na tle innych artystek pokroju Maryli Rodowicz nie jest to kwota zapierająca dech w piersi, jednak grając kilkanaście eventów przez 12 miesięcy, uzbiera niemałą kwotę pieniężną.

Ile jest wstanie wyciągnąć na miesiąc??

Przeciętny kowalski może zarabia około 3tyś. Jednak Doda ,może nie tylko zarabiać na koncertach. Pamiętajmy że co jakiś czas jest mus wydanie płyty. W dzisiejszych czasach jest ciężko zarobić na
płycie ponieważ sprzedaż płyt spada. Wiadomo, że pierwsza płyta Virgin sprzedawała się jak świeże bułeczki. Teraz z każdą trzeba robić progres i pokazywać coś dobrego co ludzie kupią.
Jednak jest to też dodatkowy sposób na zarobienie pieniędzy. Powiedzmy że miesięcznie Doda miałaby 4 koncerty. Jest to dodatkowo 80tys zł plus tantiemy z płyt około 6tyś za płytę. Płyt Dorota wydała około 10. Oczywiście doliczmy do tego różne eventy. Z pewnością za samą to prace może dostawać od 120-170 tyś zł

Dodatkowo jeżeli nie pracuje muzycznie inwestuje swoje pieniądze w nieruchomości! Tak, dobrze przeczytałyście- Doda jest inwestorką, która lokuje swój kapitał w nieruchomościach. Jak jest ktoś kumaty i dobrze inwestuje to za jedno mieszkanie lub dom miesięcznie można zainkasować 1-3tys zł. Ile takich mieszkań ma królowa? Nie wiadomo jednak jeżeli by miała ich 5 i policzmy za nie średnio 2tyś. możemy doliczyć 10tyś dodatkowego zarobku.
Jest możliwość że królowa kupuje mieszkania i sprzedaje je z zyskiem. Jest to oczywiście większy zysk. Tego jak narazie nie udało się ustalić.
Podobno za reklamę w Media Expert Doda zainkasowała 800tyś. zł Jednak było to dość dawno; Możemy śmiało podsumować że Dorota zarabia około 170 do 200tyś zł. Licząc że jest to lepszy miesiąc i gra więcej koncertów niż 4 w miesiącu.

Czemu ktoś tak zaradną gwiazdę uważa za blacharę nie wiemy. Jednak na pewno nie musi ona liczyć na nikogo bo jest sama wystarczalna.

Jeżeli podobał się wpis napisz coś. Masz jakieś uwagi pisz do nas na FB albo w komentarzu.


Więcej w serwisie plotki-w-show-biznesie.blogspot.com

Kod z obrazka
Komentarze (0):