Wiadomości z tagiem Znaczki  RSS
Polacy zdrowsi tylko na papierze

15.01.2019 17:27

Rząd chwali się poprawą kondycji obywateli. Eksperci są znacznie mniej optymistyczni.

Źródło: www.rp.pl

Smaczki nie z tej ziemi

15.01.2019 16:20

Dziś o jedzeniu – zupełnie inaczej. Nie o smakach, zapachach i teksturze potraw. Nie, żeby były bez znaczenia, ale czasem schodzą na drugi plan. A co jest ważne w jedzeniu ? Żeby znalazło się w odpowiednim miejscu i czasie. Takim czasem jest witanie Nowego Roku, niezależnie od tego, kim się jest i jakie plany wiąże […]

Źródło: www.infokrakow24.pl

Maggie Gyllenhaal i Peter Sarsgaard sprzedają dom. Cena powala! Warto?

15.01.2019 11:19


Maggie Gyllenhaal (41 l.) i Peter Sarsgaard (47 l.) sprzedają swój nowojorski dom. Kupili go prawie 13 lat temu, a teraz chcą na nim zarobić. Jego wartość wzrosła znacząco. Zobaczcie wnętrza nieruchomości i oceńcie, czy warto tyle zapłacić.

Tagi: Praca, Znaczki
Źródło: www.pomponik.pl

Zasady bezpieczeństwa w górach zimą

15.01.2019 1:48

W Tatrach, Beskidach i Karkonoszach obowiązuje trzeci (znaczny) stopień zagrożenia lawinowego, warunki na szlakach są trudne i bardzo trudne. Ratownicy GOPR odradzają mniej doświadczonym turystom piesze wędrówki powyżej granicy lasu i apelują o zachowanie zasad bezpieczeństwa.

Źródło: podroze.onet.pl

Dobre wspomnienia z dzieciństwa tarczą przed depresją

14.01.2019 19:04


Zapewnienie dzieciom i młodzieży właściwych warunków rozwoju, ochrona przed biedą i przemocą ma, jak wynika z najnowszych badań naukowych, istotne społeczne znaczenie. Szczęśliwe wspomnienia z dzieciństwa i wczesnej młodości mogą nas chronić przed późniejszą depresją - twierdzą w najnowszym numerze czasopisma "Nature Human Behaviour" naukowcy z University of Cambridge i University College London. Wyniki ich badań pokazują, że pamięć szczęśliwych wydarzeń i doświadczeń buduje naszą odporność na późniejsze przeciwności losu.

Źródło: www.rmf24.pl

Opóźniają się prace przy przebudowie ronda przy Gali. Wszystko przez pogodę

14.01.2019 13:28


Pogoda pokrzyżowała plany firmie, która przebudowuje rondo Lubelskiego Lipca ’80 i ul. Fabryczną. Drogowcy mają czas do końca października na ukończenie zadania. Od kilku tygodni widać, a raczej nie widać postępu prac przy przebudowie ronda przy Gali i ulicy Fabrycznej. Ma to związek z warunkami atmosferycznymi, które znacznie utrudniają pracę w ziemi. „Zaawansowanie prac jest […]

Źródło: spottedlublin.pl

Sąd: dziecko wbiega przed auto - winny kierujący [Szkody]

14.01.2019 6:16

Kwestia winy w nadzorze ojca 9-letniego dziecka, które wybiegło za piłką wprost przed samochód, nie ma większego znaczenia, a sprawcą szkody (...)

Źródło: feedproxy.google.com

W tym biegu wiek nie miał znaczenia. Najstarszy uczestnik miał 71 lat

13.01.2019 16:21

Kilkadziesiąt miłośników aktywności ruchowej przebiegło i przemaszerowało dziś w Pińczowie dystans trzech kilometrów. Wydarzenie zorganizowały popularne biegowe grupy pińczowskie: 5 Sów Run Team Pińczów oraz Biegnę, ale dokąd? BAD.

Tagi: Znaczki
Źródło: www.radio.kielce.pl

Ekspert: wzrosty cen materiałów budowlanych są ciągle znaczące, ale ich dynamika maleje

13.01.2019 7:31


Popyt na materiały budowlane nadal jest wysoki, należy spodziewać się wzrostów cen w kolejnych kwartałach

Źródło: www.bankier.pl

Miasto ponownie nagrodzi za wybitną działalność w ochronie zdrowia

11.01.2019 12:58

Do 1 lutego miasto czeka na kandydatury do nagrody im. dr. Władysława Biegańskiego za wybitną i znaczącą działalność w ochronie zdrowia i szczególny charakter pracy na rzecz pacjenta.

Źródło: www.wczestochowie.pl

reklama
Kontakt z nami