Wiadomości z tagiem ZUS  RSS
Tańsze leczenie tętniaków dzięki drukarce 3D

21.01.2019 2:10

Chirurdzy naczyniowi ze Szpitala Klinicznego nr 2 na szczecińskich Pomorzanach stosują metodę FEVAR, która polega na szybszym, tańszym i optymalnym leczeniu tętniaków piersiowo-brzusznych. W listopadzie 2018 roku lekarze z Kliniki Chirurgii Naczyniowej......

Źródło: www.24kurier.pl

Za kilka miesięcy zobaczymy Kylie Jenner z ciążowym brzuszkiem

20.01.2019 14:18

Celebrytka i jej partner chcą powiększyć rodzinę. Dziecko może się urodzić w tym roku.

Źródło: www.kozaczek.pl

Wielkie kolędowanie w Sandomierzu

20.01.2019 7:32

W kościele Ojców Pallotynów w Sandomierzu odbędzie się dzisiaj koncert kolęd w wykonaniu Scholi Parafialnej. - Oprócz bardzo popularnych kolęd można będzie usłyszeć również utwory mniej znane jak np. kolędę „Noel” czy „Gore gwiazda Jezusowi”. Zaśpiewamy również „Kolędę Sandomierską” napisaną przez Marka Sochackiego - poinformowała. Justyna Rębisz opiekunka Scholi Pallotyńskiej.

Tagi: Koncerty, Loty, ZUS
Źródło: www.radio.kielce.pl

Tysiące Rosjan kąpie się w lodowatej wodzie

20.01.2019 1:47

W tradycji prawosławnej dziś przypada Dzień Chrztu Pańskiego. Zgodnie ze zwyczajem, nie zważając na mróz wierni zanurzają się w przeręblach, aby zmyć z siebie grzechy ubiegłego roku. Poświęcenie wody przez kapłana i zanurzanie się w niej wiernych, to symboliczne przypomnienie chrztu Jezusa Chrystusa w rzece Jordan.

Tagi: Rosja, ZUS
Źródło: podroze.onet.pl

Agnieszka Kaczorowska już chwali się ciążowym brzuszkiem! Widać, że jest w ciąży?

19.01.2019 1:50


Agnieszka Kaczorowska (26 l.) w sylwestra ogłosiła, że wraz z mężem Maciejem Pelą spodziewają się pierwszego dziecka. Widać, że gwiazda bardzo czekała na ten moment, by móc chwalić się ciążowymi kształtami i już zaczęła to robić.

Tagi: ZUS
Źródło: www.pomponik.pl

Przedsiębiorców czeka rekordowo wysoka podwyżka składek ZUS

18.01.2019 17:34

Indywidualnych przedsiębiorców czeka kolejny wzrost kosztów prowadzenia działalności.

Tagi: ZUS
Źródło: epoznan.pl

Trwa śledztwo w sprawie rektora Politechniki Opolskiej. Policja zabezpieczyła dokument i dysk twardy

18.01.2019 17:04


Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Opolu na polecenie prokuratora pojawili się wczoraj (17.01) na Politechnice Opolskiej. Jak informuje Stanisław Bar, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Opolu, policjanci zabezpieczyli stosowny dokument oraz dysk twardy komputera, na którym powstał. Sprawa ma dotyczyć przekroczenia uprawnień przez rektora politechniki.- Czynności były realizowane w ramach śledztwa ws. podejrzenia popełnienia przestępstwa oszustwa na szkodę Politechniki Opolskiej - mówi Stanisław Bar, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Opolu. - Oszustwo polegało na wprowadzeniu w błąd członków senatu Politechniki Opolskiej w związku z głosowaniem nad kwestią przyznania rektorowi tej uczelni dodatku specjalnego. Wprowadzenie w błąd miało dotyczyć finansowania tego dodatku - dodaje.Maciej Sokół, radca prawny Politechniki Opolskiej informuje, że uczelnia została poproszona o wydanie oryginałów dokumentacji dotyczącej organizacji i posiedzenia senatu Politechniki Opolskiej. - Chodzi m.in. o porządek obrad, listę, protokół, uchwały czy wnioski. Wcześniej przekazaliśmy śledczym kopię z potwierdzeniem za zgodnością z oryginałem, ale okazało się, że potrzebują dokumentów oryginalnych. Nie mamy nic do ukrycia i wydaliśmy je - mówi.

Źródło: radio.opole.pl

Składka na ZUS mocno w górę

18.01.2019 16:13


GUS podał dane o wynagrodzeniach w ubiegłym roku, a to oznacza, że na ich podstawie można wyliczyć nowe składki na ZUS. Rosną one najszybciej od 6 lat.

Tagi: Rosja, GUS, ZUS
Źródło: www.bankier.pl

Cristiano Ronaldo i Xabi Alonso poznają wyrok sądu ws. oszust podatkowych

18.01.2019 15:51

We wtorek 22 stycznia w sądzie w Madrycie ma zapaść wyrok w sprawie oszust podatkowych Cristiano Ronaldo i Xabiego Alonso. Grozi im kara pozbawienia wolności oraz grzywna finansowa.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Cristiano Ronaldo i Xabi Alonso poznają wyrok sądu ws. oszust podatkowych

18.01.2019 15:51

We wtorek 22 stycznia w sądzie w Madrycie ma zapaść wyrok w sprawie oszust podatkowych Cristiano Ronaldo i Xabiego Alonso. Grozi im kara pozbawienia wolności oraz grzywna finansowa.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama
Kontakt z nami