Wiadomości z tagiem Wielka Brytania  RSS
dziś, 21 sty 19:00 (TLC) - Salon sukien ślubnych: Wielka Brytania

21.01.2019 5:25


Vicky Pattison zamierza w dniu swojego ślubu zachwycić wszystkich seksapilem. Widzowie będą mogli sprawdzić, czy w tym dniu można wyglądać zbyt seksownie.

Źródło: teletydzien.interia.pl

Wielka Brytania: 90 tys. funtów odszkodowania dla pary bezdomnych Polaków

20.01.2019 6:50


Para bezdomnych Polaków, zatrzymana w ramach specjalnej operacji, otrzyma 90 tys. funtów odszkodowania za bezprawne przetrzymywanie przez ponad pięć miesięcy w ośrodku dla imigrantów - informuje "The Independent".

Źródło: fakty.interia.pl

Do jakich miast najchętniej latamy z Polski? Mamy świeże dane z lotnisk – są niespodzianki!

19.01.2019 19:30

Choć Wielka Brytania i Niemcy wciąż królują, jeśli chodzi o podróżnicze plany Polaków, to w rankingach najpopularniejszych kierunków znalazło się kilka zaskoczeń. Sprawdzamy, które kierunki w 2018 roku były najbardziej popularne. W zależności od lotniska dość mocno różnią się one od siebie.

Źródło: www.fly4free.pl

W.Brytania: Drugie referendum wymagałoby 14 miesięcy przygotowań

19.01.2019 1:45

Organizacja drugiego referendum ws. wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej wymagałby około czternastu miesięcy przygotowań - wynika z wewnętrznej notatki brytyjskiego rządu, do której dotarł dziennik "The Telegraph". Opozycja kwestionuje te szacunki.

Źródło: www.gazetaprawna.pl

290 milionów lat temu stało się coś dziwnego. Ślady widać na Ziemi i na Księżycu...

18.01.2019 20:21


Około 290 milionów lat na Ziemię zaczęło spadać więcej meteorytów. Znacznie więcej. Najnowsze wyniki badań wskazują, że przeciętnie było ich 2,6 razy tyle, ile spadało na naszą planetę przez wcześniejszych 350 milionów lat. Piszą o tym na łamach czasopisma "Science" naukowcy z Kanady, Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Ich wnioski oparte są na wynikach badań Księżyca, który ze względu na bliskość w przestrzeni jest narażony na podobne ryzyko uderzeń co Ziemia, a nie mając atmosfery, nie traci ich śladów wskutek erozji gruntu.

Źródło: fakty.interia.pl

290 milionów lat temu stało się coś dziwnego. Ślady widać na Ziemi i na Księżycu...

18.01.2019 19:42


Około 290 milionów lat na Ziemię zaczęło spadać więcej meteorytów. Znacznie więcej. Najnowsze wyniki badań wskazują, że przeciętnie było ich 2,6 razy tyle, ile spadało na nasza planetę przez wcześniejszych 350 milionów lat. Piszą o tym na łamach czasopisma "Science" naukowcy z Kanady, Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Ich wnioski oparte są na wynikach badań Księżyca, który ze względu na bliskość w przestrzeni jest narażony na podobne ryzyko uderzeń co Ziemia, a nie mając atmosfery nie traci ich śladów wskutek erozji gruntu.

Pn, 21 sty 20:00 (Stopklatka TV) - Siła odwagi

18.01.2019 2:02


Wielka Brytania, druga wojna światowa. Francuzka Louise przygotowuje akcję odbicia z niemieckiego szpitala we Francji rannego Anglika. Kompletuje...

Źródło: teletydzien.interia.pl

Brytyjski rząd: Drugie referendum wymagałoby 14 miesięcy przygotowań

17.01.2019 22:14


Organizacja drugiego referendum w sprawie wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej wymagałby około 14 miesięcy przygotowań - wynika z wewnętrznej notatki brytyjskiego rządu, do której dotarł dziennik "The Telegraph". Opozycja kwestionuje te szacunki.

Źródło: fakty.interia.pl

Wielka Brytania: Mobilizacja rezerwistów w związku z brexitem

17.01.2019 21:04


Brytyjski wiceminister obrony Mark Lancaster poinformował w czwartek parlament o wydaniu decyzji pozwalającej rządowi na mobilizację rezerwistów w celu wspierania administracji państwowej w razie bezumownego wyjścia kraju z Unii Europejskiej.

Źródło: fakty.interia.pl

Jeremy Corbyn: Zaproszenie od May to pokazówka

17.01.2019 19:46


Lider opozycyjnej Partii Pracy Jeremy Corbyn odrzucił w czwartek zaproszenie premier Theresy May do udziału w dyskusjach dotyczących przełamania impasu wokół wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej, określając je jako "pokazówkę". Oskarżył szefową rządu o nieuczciwe intencje.

Źródło: fakty.interia.pl

reklama
Kontakt z nami