Wiadomości z tagiem Warszawa  RSS
Tutaj deweloperzy budują najwięcej !

16.01.2019 1:49


W Warszawie - Wawer, w Krakowie – Bronowice, a we Wrocławiu – Stare Miasto. Te rejony głównych miast najczęściej wybierają deweloperzy na miejsca realizacji swoich inwestycji. Jednakże nie musi to wcale oznaczać, że właśnie w tych ...

Źródło: inwestycje.pl

Od września tego roku LOT zacznie latać do Indii

16.01.2019 1:49

PLL LOT od 17 września br. uruchomią bezpośrednie rejsy z Warszawy do Delhi w Indiach - poinformowała we wtorek spółka. Jak dodano, Delhi będzie szóstym obsługiwanym przez LOT połączeniem do Azji, obsługiwanym przez dreamlinery w wersji 787-8 i 787-9.

Źródło: podroze.onet.pl

Pogoda 2019-01-16 w mieście Warszawa - prognoza pogody na dziś

16.01.2019 1:39

Czy 2019-01-16 na popołudniowy spacer przyda się parasolka? Nie daj się zaskoczyć pogodzie w Warszawa - bądź przygotowany na wszystkie zjawiska atmosferyczne. Sprawdź pogodę w mieście Warszawa!

Źródło: warszawa.onet.pl

Burmistrz Namysłowa proponuje, by w części miasta pozwolić na legalne picie piwa w plenerze

15.01.2019 21:40


Picie piwa 'pod chmurką' może być wkrótce legalne w części Namysłowa. Włodarz tego miasta chce, by trunek można było bez obaw spożywać nad Widawą.Takie rozwiązanie jest możliwe dzięki zmianom w prawie, które obowiązują od marca ubiegłego roku. Zgodnie z nowymi zasadami, gminy mogą samodzielnie decydować między innymi o tym, w których miejscach zakaz spożywania alkoholu nie obowiązuje. Jak zauważa burmistrz Namysłowa Bartłomiej Stawiarski, na podobne rozwiązanie decyduje się coraz więcej miast.- Na wyspie we Wrocławiu można, na bulwarach nad Wisłą w Warszawie także, jest też dużo mniejszych miast, gdzie są takie miejsca, gdzie młodzież, czy tam starsi, mogą się spokojnie tego piwa napić. My w Namysłowie mamy tak zwaną wyspę, gdzie młodzież i tak w tej chwili, nie oszukujmy się, spożywa piwo, no i grozi im za to mandat - tłumaczy.Gospodarz miasta wierzy, że mieszkańcy będą potrafili odpowiedzialnie korzystać z nowej możliwości.- Myślę, że mieszkańcy Namysłowa sobie poradzą z tym, żeby w kulturalny sposób tam spędzać czas. Jeżeli będzie dochodziło do jakichś ekscesów, no to będą interweniow ...

Źródło: radio.opole.pl

Grzegorz Ciepliński kolejnym bohaterem gali FEN 24

15.01.2019 21:01

Grzegorz Ciepliński (8-6, 5 KO, 1 SUB) 16 marca w Warszawie po raz drugi w karierze wystąpi pod szyldem FEN. Zawodnik z Sochaczewa jest dziewiątym bohaterem 24. edycji Fight Exclusive Night.

Tagi: Warszawa
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Warszawa: dożywocie dla 27-latka, który zamordował dwie prostytutki

15.01.2019 20:52

Sąd Apelacyjny w Warszawie prawomocnym wyrokiem skazał dziś 27-letniego Daniela P. na dożywotnie więzienie. Mężczyzna był oskarżony o zamordowanie dwóch bułgarskich prostytutek, z których usług był niezadowolony. - Takie osoby trzeba trzymać w zakładzie karnym do końca życia – podkreślił sąd.

Źródło: warszawa.onet.pl

​Warszawa: Wyrok dla zabójcy prostytutek. "Za dużo wymagał za te pieniądze"

15.01.2019 20:40


Sąd Apelacyjny w Warszawie prawomocnym wyrokiem skazał we wtorek 27-letniego Daniela P. na dożywotnie więzienie. Mężczyzna był oskarżony o zamordowanie dwóch bułgarskich prostytutek, z których usług był niezadowolony. "Takie osoby trzeba trzymać w zakładzie karnym do końca życia" - podkreślił sąd.

Źródło: fakty.interia.pl

Atak na Adamowicza. Teatry w trzech dużych miastach odwołują przedstawienia

15.01.2019 20:37

Gdańsk, Poznań i Warszawa – w tych miastach niektóre sceny odwołały nadchodzące spektakle. Ma to związek ze śmiercią Pawła Adamowicza.

Źródło: ksiazki.wp.pl

Paweł Zagumny może znaleźć się w zarządzie PLS

15.01.2019 20:15

Słynny reprezentant Polski i były dyrektor sportowy ONICO Warszawa może stać się działaczem siatkarskiej ekstraklasy. Rada nadzorcza Polskiej Ligi Siatkówki będzie głosowała nad przyjęciem Pawła Zagumnego do zarządu spółki.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama
Kontakt z nami