Wiadomości z tagiem WOŚP  RSS
Szkody w skrócie [Szkody]

24.01.2019 1:56

+ W Kielcach doszło do awarii ciepłowniczej. Bez ogrzewania i ciepłej wody od niedzieli wieczorem pozostają 2 osiedla, w sumie ok. 10 tys. osób. (...)

Źródło: feedproxy.google.com

16 mln zł zebrano w zbiórce na Facebooku. „Hołd dla prezydenta Adamowicza”

23.01.2019 23:22

W ciągu zaledwie kilku dni Patrycji Krzymińskiej z Gdańska udało się zebrać na Facebooku prawie 16 milionów złotych. Kobieta chciała upamiętnić tragicznie zmarłego Pawła Adamowicza i zapełnić jego "ostatnią puszkę" dla WOŚP. Zdaniem ekspertów ta zbiórka pokazała prawdziwy, społecznościowy wymiar platform takich jak Facebook. Niebagatelne znaczenie miały także okoliczności zbiórki i emocje jej towarzyszące.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Najsłynniejsza trasa lotnicza świata. Zobacz, jak zabrać się za Świętego Graala podróżników

23.01.2019 19:31

Island Hopper. Marzenie wszystkich miłośników podróży lotniczych. Dla wielu: nieosiągalny cel. Ale przy odrobinie dobrej woli – i niekoniecznie dużym budżecie – możecie zrealizować ten niesamowity przelot.

Źródło: www.fly4free.pl

Plac wraz ze stacją paliw, sklepem oraz magazynem.

23.01.2019 18:19

Sprzedam Obiekt Stacji Paliw znajdujący się w Kalinowej, około 15 km od Zduńskiej Woli, 7 km od Widawy, na działce o powierzchni 9.000,00 m2. W

Źródło: www.drobne.fm

Dla Orkiestry polecą nad Płockiem

23.01.2019 15:28

Prezydent Andrzej Nowakowski zaoferował na aukcję WOŚP „Lot nad Płockiem”. Dziś w ratuszu wręczył voucher na tę atrakcję zwycięzcy aukcji Grzegorzowi Błaszkiewiczowi.

Źródło: www.plock.eu

Ochroniarz z finału WOŚP jest w szpitalu

23.01.2019 13:15

Dariusz S., zatrzymany kilka dni temu pracownik agencji ochroniarskiej Tajfun, która zajmowała się zabezpieczeniem imprezy Gdańsk dla Orkiestry, podczas której doszło do ataku na prezydenta Pawła Adamowicza, został przez sąd tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Póki co jednak mężczyzna przebywa nie w areszcie, a w szpitalu.

Tagi: Gdańsk, WOŚP
Źródło: www.trojmiasto.pl

Mieszkanie w centrum Zduńskiej Woli

23.01.2019 11:57

Oferujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,23 m2 położone na IV piętrze w bloku 4 piętrowym na osiedlu Zachód w Zduńskiej Woli Składa się

Źródło: www.drobne.fm

Na co pójdą pieniądze z "ostatniej puszki Adamowicza"? Reakcja WOŚP na rekordowy wynik

23.01.2019 10:54

- To nieprawdopodobne zwycięstwo idei solidarności – tak Fundacja WOŚP komentuje rekordowy wynik zbiórki do symbolicznej "ostatniej puszki Pana Prezydenta Pawła Adamowicza". Internauci wpłacili do niej blisko 16 mln zł. Fundacja proponuje, by za te pieniądze, oprócz zapowiadanej już karetki dla szpitala św. Wojciecha w Gdańsku, kupić sprzęt dla szpitali pediatrycznych w całym województwie pomorskim.

Źródło: warszawa.onet.pl

To ona stoi za rekordową zbiórką. Patrycja Krzymińska ostrzega przez oszustami

23.01.2019 10:28

Zorganizowała zbiórkę "Zapełnijmy ostatnią puszkę pana prezydenta dla WOŚP" i pobiła rekord. Patrycja Krzymińska w rozmowie z WP przyznaje, że...

Tagi: ZUS, Mińsk, WOŚP
Źródło: wiadomosci.wp.pl

Aresztowany szef ochrony finału WOŚP w Gdańsku Dariusz S. będzie odbywał areszt na terenie szpitala

23.01.2019 10:13


Rzecznik prasowy ds. karnych Sądu Okręgowego w Gdańsku Tomasz Adamski poinformował, że Dariusz S. aresztowany szef ochrony finału WOŚP w Gdańsku, będzie odbywał areszt na terenie szpitala. Prokuratura Okręgowa, która prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa prezydenta Pawła Adamowicza, zarzuciła Dariuszowi S. dwukrotne złożenie nieprawdziwych zeznań oraz podżeganie innej osoby do mówienia nieprawdy. Podczas konferencji prasowej […]

Źródło: wiadomosci.com

reklama
Kontakt z nami