Wiadomości z tagiem Władysław Kosiniak-Kamysz  RSS
PSL apeluje do premiera w sprawie kontroli NIK dot. nadzoru finansowego

15.11.2018 16:27

Prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz zaapelował w czwartek do premiera Mateusza Morawieckiego, by skierował do NIK wniosek o przeprowadzenie kontroli nadzoru finansowego. Jak dodał, Stronnictwo nie ufa, że sprawę dotyczącą byłego szefa KNF Marka Chrzanowskiego wyjaśni prokuratura. Apel Kosiniaka-Kamysza ma związek z wtorkowymi doniesieniami “Gazety Wyborczej”. Dziennik napisał, że według właściciela Getin Noble Banku Leszka Czarneckiego, […]

Źródło: prasowki.org

PSL apeluje do premiera ws. kontroli NIK dotyczącej nadzoru finansowego

15.11.2018 14:45


Prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz zaapelował w czwartek do premiera Mateusza Morawieckiego, by skierował do NIK wniosek o przeprowadzenie kontroli nadzoru finansowego. Jak dodał, Stronnictwo nie ufa, że sprawę dot. szefa KNF Marka Chrzanowskiego wyjaśni prokuratura.

Źródło: fakty.interia.pl

Działacze przycisnęli? Kosiniak-Kamysz, prezes PSL: Nie ma problemu, by wchodzić w koalicję z… PiS na poziomie powiatów

15.11.2018 11:51


Prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz nie widzi problemu, by przedstawiciele jego partii wchodzili w koalicję z członkami PiS na poziomie powiatów. Gość radiowej Trójki przekonywał, by nie przenosić tam politycznych sporów z poziomu centralnego. Jego zdaniem nie można porównywać osób startujących z listy PiS-u na poziomie gminy z tymi z polityki ogólnokrajowej. „Jest różnica i zachowajmy […]

Źródło: wiadomosci.com

Kosiniak-Kamysz godzi się na koalicje z PiS w powiatach

15.11.2018 11:46

Prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz powiedział, że nie widzi problemu w tym, by przedstawiciele jego partii zawierali koalicji na poziomie powiatów z członkami Prawa i Sprawiedliwości.

Kosiniak-Kamysz: Nie ma problemu, by wchodzić w koalicję z PiS

15.11.2018 9:22


Prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz nie widzi problemu, by przedstawiciele jego partii wchodzili w koalicję z członkami PiS na poziomie powiatów. Gość radiowej Trójki przekonywał, by nie przenosić tam politycznych sporów z poziomu centralnego.

Źródło: fakty.interia.pl

Kosiniak-Kamysz: Premier powinien wysłać kontrolę NIK do KNF

14.11.2018 10:41


Premier Mateusz Morawiecki powinien w ciągu 24 godzin wysłać kontrolę NIK do Komisji Nadzoru Finansowego - powiedział w środę prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz. Ocenił, że będzie to test wiarygodności dla premiera, czy naprawdę chce zbadać sprawę opisaną przez "GW".

Źródło: fakty.interia.pl

Specjalny program Marcina Zaborskiego z okazji 11 listopada

11.11.2018 14:41


Trzy zabory sto lat później. Z takim pomysłem dziennikarz RMF FM Marcin Zaborski zaprosił swoich gości do specjalnego programu z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Goście programu reprezentowali stolice trzech zaborów. Wicemarszałek Sejmu z Platformy Obywatelskiej Małgorzata Kidawa Błońska reprezentowała Warszawę, czyli dziedzictwo zaboru rosyjskiego, Władysław Kosiniak-Kamysz z Polskiego Stronnictwa Ludowego reprezentował Kraków, czyli zabór austriacki i polityk Prawa i Sprawiedliwości Bartłomiej Wróblewski,...

Szef PSL w Wierzchosławicach: 100-lecie niepodległości to doniosłe wspomnienie

11.11.2018 13:14


100-lecie polskiej niepodległości jest wydarzeniem o charakterze doniosłego, patriotycznego wspomnienia, przyrzeczenia, ale też myślenia o przyszłości - mówił przy grobie Wincentego Witosa w Wierzchosławicach prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz.

Źródło: www.rmf24.pl

reklama
Kontakt z nami