Wiadomości z tagiem Upał  RSS
Contracts Manager

19.02.2019 10:59

Klient portalu Praca.pl
Flexible salary (to be negotiated based upon experience). Stable business environment – well-established player in the
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Obszar zawodowy: Finanse / Bankowość

Źródło: www.praca.pl

Przez ocieplenie klimatu może zabraknąć piwa

19.02.2019 2:13

Ocieplenie klimatu i związane z nim coraz częściej występujące i coraz bardziej intensywne susze i fale upałów mogą znacznie uszczuplić zbiory jęczmienia – głównego składnika piwa – informują naukowcy w piśmie "Nature Plants".

Tagi: Susza, Upał
Źródło: wiadomosci.onet.pl

Molekularna pamięć drzew pomaga wytrzymać upały

15.02.2019 6:02

Drzewa zapamiętują ekspozycję na ekstremalnie wysokie temperatury, dzięki czemu ich potomstwo i one same lepiej sobie radzą z kolejnymi falami upałów.

Źródło: kopalniawiedzy.pl

"Schrupałabym Cię". Piękna walentynka dla Piotra Zielińskiego

14.02.2019 16:46

Laura Słowiak i Piotr Zieliński nie zapomnieli o święcie zakochanych. Para zamieściła w mediach społecznościowych romantyczne karty z życzeniami.

Tagi: Upał
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Pogoda a serce

13.02.2019 8:53


Chyba każdy wie, że na zdrowie serca wpływają takie czynniki, jak siedzący tryb życia czy nieprawidłowe odżywianie. Mało kto jednak zdaje sobie sprawę z tego, że równie ważne dla kondycji tego organu są panujące aktualnie warunki atmosferyczne. Upały Gdy temperatura powietrza przekracza 25 stopni, dochodzi do występowania wielu zmian w obrębie ludzkich organizmów. Poszerzają się … ochodzi z serwisu . Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Źródło: www.wzielonej.pl

Opakowanie wielokrotnego użytku od UPS

12.02.2019 17:22

A gdyby tak kurier przyjeżdżał z pudełkiem, które zabierze z powrotem ze sobą? Firma UPS ma taki pomysł, a nawet gotowe rozwiązanie, które jeszcze w tym roku zostanie przetestowane.

Tagi: Upał
Źródło: www.benchmark.pl

Kajetanowicz w Bielsku-Białej

05.02.2019 21:27

W sobotę, 9 lutego, Galerię SFERA odwiedzi trzykrotny Mistrz Europy oraz czterokrotny Mistrz Polski - Kajetan Kajetanowicz. Spotkanie odbędzie się w pop up store marki TAG Heuer, który powstanie w ...

Źródło: rajdy.autoklub.pl

Kino TV HD w UPC Polska. Już 135 kanałów HD w ofercie telewizji cyfrowej

01.02.2019 12:01

UPC Polska, największy operator telewizji kablowej w Polsce, powiększył listę kanałów nadawanych w wysokiej rozdzielczości nowe stacje Grupy Kino Polska. Łącznie cyfrowa oferta liczy już 135 kanałów HD.

Źródło: feedproxy.google.com

Ups! Toni Braxton zaliczyła wpadkę na koncercie!

01.02.2019 8:06


Toni Braxton (51 l.), która zaczynała swoją karierę w latach 90., wprawdzie ostatnią płytę nagrała kilka lat temu, jednak nadal czynnie koncertuje. Wokalistka zawsze dba, by wyglądać perfekcyjnie. Niestety, ostatnio sukienka, która założyła na występ, spłatała jej figla. Kreacja była tak mocno wycięta, że odsłoniła bieliznę gwiazdy. Fani mieli na co patrzeć...

Źródło: www.pomponik.pl

reklama
Kontakt z nami