Wiadomości z tagiem Susza  RSS
wyścigi / De Silvestro wraca do Formuły E

20.11.2018 10:27

Kierowany przez Susie Wolff Venturi Formuła E Team zaangażował Simonę De Silvestro jako kierowcę rozwojowego. Szwajcarka będzie współpracować z Felipe Massą i Edoardo Mortarą. Po raz pierwszy wsiądzie do ...

Źródło: wyscigi.autoklub.pl

Suski: Gra o to, czy Czarneckiemu będą postawione zarzuty

20.11.2018 9:01

- Leszek Czarnecki to osoba o bardzo barwnej przeszłości współpracy ze służbami PRL, zdobywająca majątek w okolicznościach transformacji ustrojowej, a dzisiaj ten majątek jest zagrożony. I próbuje się bronić, i bronić swoich pieniędzy - powiedział Marek Suski, szef Gabinetu Politycznego Prezesa Rady Ministrów, komentując aferę związaną z byłym szefem Komisji Nadzoru Finansowego.

Przed konferencją prasową pomalowali ścianę. W ruch poszła suszarka do włosów

15.11.2018 14:42

Premier Mateusz Morawiecki wraz z kilkoma ministrami przebywa w Czechach na konsultacjach międzyrządowych. Premier Czech przykłada do nich dużą...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

GRATISY PRZY 3kg i 5 kg ! 100% ZADOWOLONYCH KLIENTó“W !

15.11.2018 9:12

Zamawiając 3kg - otrzymacie Państwo 0,5 kg w gratisie ! .Zamawiając 10 kg - dodatkowo 1 kg w gratisie ! Zapraszam i polecam tytoń gotowy do palenia , idealny do nabijania w gilzy maszynką elektryczną a także ręczną, bez zanieczyszczeń. Oferuję: Marlboro, Route 66, Korsarz, Viceroy, Grodzki,Davidoff, Ondraszek, Paramount, Lucky Strike, Camel,LM- wszystkie rodzaje w wersji mocnej i light. Wilgotność 8-12% co sprawia ze jest idealny do nabijania gilz nie za suchy wiec nie zamienia się w pył i nie za mokry nie trzeba go suszyć gotowy do palenia od razu. Cięty profesjonalną maszyną w długie cieńkie nitki co sprawia ze łatwo się go nabija i przyjemnie pali tytoń pozbawiony jest kołków itp. badyli. Zapraszam!

Tagi: Susza
Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Znudzona Sofia Richie gapi się w telefon, a Scott je sushi - KRYZYS?

11.11.2018 16:58

Bardziej wylewny Scott był w stosunku do Khloe...

Tagi: Susza
Źródło: www.kozaczek.pl

Chmura czerwonego pyłu pochłonęła miasteczko

10.11.2018 12:41


Burza piaskowa przeszła nad miasteczkiem White Cliffs w Australii. Na nagraniach świadków zdarzenia widać ogromną chmurę gęstego, czerwonego pyłu kłębiącą się wysoko ponad zabudowaniami. Przyczyną tak dużej burzy piaskowej jest susza panująca od 18 miesięcy w stanie Nowa Południowa Walia. To rekordowo długi okres bez opadów deszczu od 1900 roku kiedy zaczęto prowadzić takie pomiary.

Źródło: fakty.interia.pl

Mercedes GLC 250 - Europejskie Centrum Remarketingu Sp. z o.o.

09.11.2018 20:47

Wyposażenie: ABS Klimatyzacja automatyczna Thermatic - 2 strefowa ADAPTIVE BRAKE z funkcją HOLD, wspomaganie ruszania na wzniesieniu, funkcja osuszania tarcz Kolumna kierownicy regulowana w 2 płaszczyznach ASSYST - System aktywnego serwisowania pojazdu Komputer pokładowy Adaptacyjne światła hamowa…

Źródło: motosprzedaz.pl

ZAMAWIAJĄC 3KG - 0.5KG GRATIS , PRZY 5KG - 1 KG GRATIS !

07.11.2018 8:21

PRZY ZAKUPIE 3kg otrzymacie Państwo 0,5kg gratis!!! PRZY ZAKUPIE 5 kg otrzymace Państwo 1 kg gratis!!! ! Zapraszam i polecam tytoń gotowy do palenia , idealny do nabijania w gilzy maszynką elektryczną a także ręczną, bez zanieczyszczeń. Oferuję: Marlboro, Route 66, Korsarz, Viceroy, Grodzki,Davidoff, Ondraszek, Paramount, Lucky Strike, Camel,LM- wszystkie rodzaje w wersji mocnej i light. Wilgotność 8-12% co sprawia ze jest idealny do nabijania gilz nie za suchy wiec nie zamienia się w pył i nie za mokry nie trzeba go suszyć gotowy do palenia od razu. Cięty profesjonalną maszyną w długie cieńkie nitki co sprawia ze łatwo się go nabija i przyjemnie pali tytoń pozbawiony jest kołków itp. badyli. Zapraszam!

Tagi: Susza
Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Królowa zrobi wyjątek dla Matki Meghan Markle? Rodzice księżnej Kate nie mieli tyle szczęścia!

05.11.2018 9:43


Nie od dziś wiadomo, że Meghan Markle (37 l.) ma specjalne względy u królowej Elżbiety II (92 l.). Tym razem także możliwe, że zrobi wyjątek dla księżnej Sussex.

Źródło: www.pomponik.pl

Sushi Shop ma nowego właściciela. AmRest sfinalizował transakcję

02.11.2018 12:56

Pod skrzydła AmRestu, zarządzającego w Polsce sieciami m.in. Pizza Hut, KFC i Burger King, trafiła sieć Sushi Shop. Za około 164 mln euro firma przejęła 165 restauracji.

Źródło: www.money.pl

reklama
Kontakt z nami