Wiadomości z tagiem Smart  RSS
Apple zmniejsza zamówienia na produkcję nowych iPhone';ów; słaby popyt

19.11.2018 14:41

Apple zmniejsza zamówienia na produkcję nowych iPhone';ów ze względu na słabszy niż prognozowano popyt na zaprezentowane we wrześniu smartfony i szerszą ofertę innych modeli telefonów tej marki - poinformował w poniedziałek dziennik "Wall Street Journal".

Źródło: www.deon.pl

Specjalista ds. Sprzedaży w Salonie Firmowym Orange - Smart Store

19.11.2018 14:04

Orange Polska S.A.
realne wyzwania na co dzień nowe znajomości i przyjaźnie na lata prywatną opiekę medyczną internet i telefon bez limitu kartę
Lokalizacja: pomorskie, Gdańsk, ul. Karmelicka 1
Obszar zawodowy: Sprzedaż / Obsługa klienta

Źródło: www.praca.pl

Apple zmniejsza zamówienia na produkcję nowych iPhone'ów; słaby popyt

19.11.2018 13:42

Apple zmniejsza zamówienia na produkcję nowych iPhone'ów ze względu na słabszy niż prognozowano popyt na zaprezentowane we wrześniu smartfony i szerszą ofertę innych modeli telefonów tej marki - poinformował w poniedziałek dziennik "Wall Street Journal".

Źródło: www.deon.pl

Asystent Google po polsku za pasem: do końca 2018 roku aplikacja ma obsłużyć 30 języków

19.11.2018 10:06

imageUżytkownicy systemu Android w Polsce, których interesuje wykorzystywanie głosowego wsparcia w smartfonach, już niedługo będą mogli odetchnąć z ulgą. Mowa o Asystencie Google, który wciąż nie jest dostępny w naszym języku, ale lada moment ta sytuacja się zmieni. Uzyskaliśmy bowiem kolejne potwierdzenie o trwających pracach nad wprowadzeniem do aplikacji obsługi języka polskiego. Dobre...

Źródło: feedproxy.google.com

Sony Xperia XZ2 w dobrej cenie, ze słuchawkami Sony MDR-XB950N1

18.11.2018 22:20

W sklepie Komputronik smartfon oferowany jest za 1 899 złotych. To najniższa cena w oficjalnej polskiej dystrybucji, a dodatkowo liczyć można na słuchawki za symboliczną złotówkę.

Źródło: www.benchmark.pl

HTC może uśmiercić serię smartfonów U

18.11.2018 19:32

Czas na zmiany. HTC, które kiedyś uchodziło za jednego z najlepszych producentów smartfonów, od wielu lat nie radzi sobie z konkurencją. Tajwańczycy przegrywają walkę o klientów nie tylko z takimi firmami jak Samsung czy Apple, ale także z dużo mniej rozpoznawalnymi makami z Chin. Czy przedsiębiorstwo w końcu wprowadzi strategię, która pomoże mu wyjść na prostą?

Źródło: pclab.pl

Najlepsze aparaty bezlusterkowe w Media Expert

18.11.2018 8:05

Dobry aparat bezlusterkowy to idealny wybór dla osób, które chcą mieć możliwość wymiany obiektywów i jakość lepszą niż w smartfonach, ale cenę i rozmiary i znacznie mniejsze niż w profesjonalnych lustrzankach. Oto 10 dobrych bezlusterkowców w sklepie Media Expert.

Źródło: www.benchmark.pl

Składany smartfon Samsunga na realistycznych renderach

17.11.2018 18:37

Skojarzenia z tabletami są jak najbardziej na miejscu. Samsung w zeszłym tygodniu zorganizował konferencję dla deweloperów, podczas której zapowiedziano poprawiony interfejs użytkownika, nowe wyświetlacze dla urządzeń mobilnych i pokazano wyczekiwanego od dawna, składanego smarfona. Sprzęt był wprawdzie zamknięty w specjalnej, ochronnej obudowie, ale nie oznacza to, że nie wiemy, jak powinien on wyglądać.

Źródło: pclab.pl

Niedziele bez handlu – aplikacja na smartfona pomoże odnaleźć otwarte sklepy i atrakcje

17.11.2018 18:34

imageNa dzień jutrzejszy, 18 listopada 2018 r., przypada kolejna niedziela bez handlu, przez co większość sklepów będzie zamknięta. Gdyby jednak komuś z was niespodziewanie zabrakło jakiegoś produktu, albo usilnie poszukiwalibyście zajęcia, z pomocą powinna przyjść wydana na systemy Android i iOS aplikacja o wymownej nazwie Dni Bez Handlu – Wolne Niedziele. W przeszłości aplikację tę opisywał już...

Źródło: feedproxy.google.com

Huawei przewiduje, że w 2020 roku może sprzedać więcej smartfonów niż Samsung

17.11.2018 16:50

Byłby to spory cios dla Koreańczyków. Samsung, który od lat zajmuje pozycję lidera na rynku smartfonów z system Android, niedługo może być zmuszony do oddaniu tytułu firmie Huawei. Z udostępnionych w sieci materiałów wynika, że obaj producenci już w przyszłym roku mogą mieć podobne wyniki sprzedaży.

Źródło: pclab.pl

reklama
Kontakt z nami