Wiadomości z tagiem Sklepy  RSS
Czarny Piątek rozpoczął się wcześniej w sklepach PlayStation i Xbox

17.11.2018 17:45

Black Friday (Czarny Piątek) przyszedł w tym roku wcześniej. Przedstawiamy niektóre spośród najciekawszych ofert promocyjnych w sklepach PlayStation Store i Xbox Store.

Źródło: www.benchmark.pl

Nowa wersja Deepin Linuksa: najpiękniejszy chiński system pozwala już szyfrować dyski

17.11.2018 15:56

imageDeepin to chińska dystrybucja Linuksa, którą już nie raz zachwalaliśmy na naszych łamach. Solidne fundamenty, piękne i dopracowane autorskie środowisko oprogramowania i sklep z aplikacjami wypełniony atrakcjami, których zwykle w linuksowych dystrybucjach się nie znajduje uczyniły z Deepina jeden z najlepszych systemów operacyjnych, jakie można zainstalować na desktopie. A co z laptopami?...

Tagi: Sklepy
Źródło: feedproxy.google.com

Zarabiaj W Internecie

17.11.2018 14:07

Możesz zarabiać nie tylko polecając sklepy i poszczególne produkty urodowo-zdrowotne, ale i sam program partnerski.

Tagi: Sklepy
Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Handlowe niedziele. Sprawdź, czy jutro zrobisz zakupy

17.11.2018 10:41


Jutro, 18 listopada sklepy będą zamknięte. Drobne zakupy będziemy mogli zrobić tylko na stacjach benzynowych oraz małych sklepikach, prowadzonych przez właścicieli.

Źródło: www.rmf24.pl

Super promocje XL Moto. Codziennie świeża dostawa doskonałych ofert!

16.11.2018 18:35

Codzienne świetne oferty na motocyklową odzież i akcesoria zapowiada sklep XL Moto. Od dziś, 16 listopada, aż do 23 listopada, każdego dnia pojawi się nowa, super korzystna oferta.

Tagi: Sklepy, MotoGP
Źródło: www.scigacz.pl

Niedziela handlowa - czy 18 listopada będą otwarte sklepy?

16.11.2018 16:39

Czy w niedzielę 18 listopada obowiązuje zakaz handlu? Zgodnie z ustawą o ograniczeniu handlu zakupy można robić jedynie w pierwszą i ostatnią niedzielę miesiąca. Sprawdź, ile niedziel handlowych czeka kupujących jeszcze do końca roku.

Tagi: Handel, Sklepy
Źródło: warszawa.onet.pl

SklepTechnica profesjonalne miksery kitchen aid

16.11.2018 16:20

Prowadzony przez nas działający online sklep zapewnia obszerną gamę akcesoriów gastronomicznych, jak również akcesoriów dla cukiernictwa, czy barowych. Zakupisz tutaj innowacyjny i fachowy sprzęt gastronomiczny zaadaptowany dla oczekiwań lokali gastronomicznych każdego rodzaju. Dystrybuujemy tylko wyposażenie gastronomii świetnej jakości - urządzenia tworzone przez najlepszych wytwórców. Stawiając na naszą ofertę, zakupisz urządzenia gastronomiczne, jakie są Ci potrzebne. W ofercie przedsiębiorstwa wyszukasz między innymi firmowe bemary gastronomiczne, funkcjonalne pojemniki gn, doskonałej klasy witryny, bądź też towary typu kostkarka oraz znacząco więcej. Każdemu Klientowi gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz kompleksowe wsparcie techniczne. Zachęcamy do zakupów! *kwota podana w ogłoszeniu jest jedynie kwotą poglądową.

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Zakaz handlu w niedziele wcale nie wsparł małych sprzedawców. Dyskonty dostały prezent

16.11.2018 15:59

Wprowadzenie zakazu handlu w niedziele najbardziej pomogły dyskontom oraz stacjom benzynowym. Największym przegranym okazały się, zupełnie wbrew intencjom ustawodawcy, najmniejsze sklepy.

Źródło: www.money.pl

Kasjerka / Kasjer

16.11.2018 12:53

Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.
Leroy Merlin to sieć sklepów budowlano-dekoracyjnych należąca do ADEO, składającej się
Lokalizacja: mazowieckie, Jabłonna (pow. legionowski)
Obszar zawodowy: Sprzedaż / Obsługa klienta

Tagi: Adele, Sklepy, Kora
Źródło: www.praca.pl

Handlowe niedziele. Czy pojutrze sklepy będą zamknięte?

16.11.2018 12:41


W najbliższą niedzielę 18 listopada sklepy będą zamknięte. Zakupy będziemy mogli zrobić tylko na stacjach benzynowych i w placówkach prowadzonych przez właścicieli.

Źródło: www.rmf24.pl

reklama
Kontakt z nami