Wiadomości z tagiem Singapur  RSS
Nd, 25 lis 20:00 (TVN) - MasterChef

16.11.2018 0:45


Pięciu kucharzy jedzie do Singapuru. Tamtejsze restauracje otrzymały łącznie 47 gwiazdek Michelin. Jurorzy dają uczestnikom szansę poznania...

Źródło: teletydzien.interia.pl

Putin w Singapurze rozmawiał z Pence';m o planach USA wyjścia z traktatu INF. Odniósł się też do wyborów w Donbasie

15.11.2018 17:41

Prezydent Rosji Władimir Putin powiedział w czwartek w Singapurze, że tego dnia rozmawiał z wiceprezydentem USA Mike';iem Pence';em o zamiarze wyjścia USA z traktatu INF (o całkowitej likwidacji pocisków rakietowych pośredniego i średniego zasięgu).

Źródło: www.deon.pl

Putin w Singapurze rozmawiał z Pence'm o planach USA wyjścia z traktatu INF. Odniósł się też do wyborów w Donbasie

15.11.2018 16:50

Prezydent Rosji Władimir Putin powiedział w czwartek w Singapurze, że tego dnia rozmawiał z wiceprezydentem USA Mike'iem Pence'em o zamiarze wyjścia USA z traktatu INF (o całkowitej likwidacji pocisków rakietowych pośredniego i średniego zasięgu).

Źródło: www.deon.pl

Putin mówił w Singapurze o planach USA wyjścia z INF

15.11.2018 15:41


Prezydent Rosji Władimir Putin powiedział w czwartek w Singapurze, że tego dnia rozmawiał z wiceprezydentem USA Mike'iem Pence'em o zamiarze wyjścia USA z traktatu INF (o całkowitej likwidacji pocisków rakietowych pośredniego i średniego zasięgu).

Źródło: fakty.interia.pl

Tania linia wysłała pasażerów do celu, ale zostawiła ich bagaże 10 tys. km dalej. Były za dużym obciążeniem

15.11.2018 14:02

Pasażerowie Norwegiana na pewno na długo zapamiętają feralną podróż. Dziesiątki z nich nie mogło odebrać swojego bagażu, bo ten zamiast dolecieć do Singapuru, został w Londynie. Decyzją kapitana usunięto część walizek, gdy okazało się, że samolot waży za dużo.

Źródło: www.fly4free.pl

Najlepsza technika w kobiecym tenisie odchodzi bezpowrotnie. Agnieszka Radwańska kończy karierę

14.11.2018 17:41

Agnieszka Radwańska to w polskim tenisie człowiek-instytucja. Swoimi wynikami dała fanom więcej radości niż wielu zawodników i zawodniczek razem ze sobą zebranych. Finałem Wimbledonu rozgrzała serca, wygraną w singapurskim Masters potwierdziła klasę. Z innych kortów też przyjeżdżała zwycięska. W środę na Facebooku ogłosiła zakończenie zawodowej kariery.

Źródło: sport.onet.pl

"Niewybaczalne" prześladowania Rohingjów. Wiceprezydent USA krytykuje Aung San Suu Kyi

14.11.2018 10:07


Prześladowania muzułmańskiej mniejszości Rohingjów w Birmie przez birmańską armię i bojówki są niewybaczalne - oświadczył wiceprezydent USA Mike Pence w rozmowie z przywódczynią Birmy Aung San Suu Kyi na marginesie regionalnego szczytu w Singapurze. Występując przed mediami przed spotkaniem z Suu Kyi za zamkniętymi drzwiami, Pence podkreślił, że Stany Zjednoczone bardzo liczą na postępy w kwestii pociągnięcia do odpowiedzialności osób winnych represji wobec Rohingjów. Birmańska polityk odparła jedynie, że różni ludzie mają różne poglądy.

Źródło: www.rmf24.pl

Były szef KNF Marek Chrzanowski wrócił do Warszawy

14.11.2018 7:40


Były szef Komisji Nadzoru Finansowego Marek Chrzanowski wrócił w środę nad ranem z Singapuru do Warszawy. Opuścił lotnisko wejściem dla VIP-ów; nie rozmawiał z dziennikarzami.

reklama
Kontakt z nami