Wiadomości z tagiem SKOK  RSS
Puchar Świata Wisła 2018: Klimov najlepszy indywidualnie

20.11.2018 3:00

Pierwszy w sezonie zimowym 2018/2019 weekend Pucharu Świata w skokach narciarskich przeszedł już do historii. Zwycięzcą konkursu indywidualnego został Rosjanin

Tagi: Rosja, SKOK, Wisła
Źródło: blacksport.pl

Polscy trenerzy pomogą chińskim skoczkom? Związek wyraził zainteresowanie

19.11.2018 22:57

Legendarny Mika Kojonkoski podjął się ciężkiego zadania zbudowania chińskich skoków narciarskich. Ma czas do igrzysk olimpijskich w 2022 r., a o pomoc chce poprosić m.in. polskich trenerów.

Tagi: SKOK
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Wizz Air świętuje 65 milionów pasażerów w Polsce. Rusza specjalna promocja!

19.11.2018 22:11


linia lotnicza Wizz Air świętuje osiągnięcie doskonałego wyniku w Polsce. Dotychczas 65 milionów pasażerów skorzystało z niskokosztowej oferty Wizz Air w polskiej siatce połączeń. Z tej okazji WIZZ wprowadza promocję dla grup – Razem Latasz Taniej. Wizz Air oferuje obecnie w sumie 162 trasy do 30 krajów z ośmiu lotnisk w Polsce zapewniając przystępne ceny…

Tagi: SKOK
Źródło: nawalizkach.com.pl

PŚ w skokach. "Żenia mołodiec" - Jewgienij Klimow

19.11.2018 21:42


Jewgienij Klimow od mocnego uderzenia rozpoczął sezon Pucharu Świata w skokach, wygrywając konkurs w Wiśle. Rosyjskie media szeroko komentują pierwsze w historii zwycięstwo reprezentanta tego kraju w zawodach cyklu.

Tagi: SKOK
Źródło: sport.interia.pl

Leszek Czarnecki złożył zeznania w prokuraturze w związku z zarzutami wobec KNF. „Pogrążył także swoje instytucje finansowe”

19.11.2018 20:47


Operacją polityczną nazwał poseł Prawa i Sprawiedliwości Janusz Szewczak sprawę nagrań biznesmena Leszka Czarneckiego oraz byłego przewodniczącego Komisji Nadzoru Finansowego, Marka Chrzanowskiego. Janusz Szewczak, były główny ekonomista Kasy Krajowej SKOK, zastrzega jednak, że całą sytuację będzie można ocenić, gdy poznamy ustalenia śledczych w tej sprawie. Posła Prawa i Sprawiedliwości dziwi, że Leszek Czarnecki, ujawniając nagrania, […]

Źródło: wiadomosci.com

Niezwykły, podziemny hotel i park rozrywki w jednym już otwarty. A cena? Wbrew pozorom nie zwala z nóg

19.11.2018 20:40

Wodospad, przystań dla jachtów, skoki na bungee, luksusowe pokoje i podwodna restauracja. A to wszystko w jednym miejscu wybudowanym na dnie… kamieniołomu. Niezwykły hotel InterContinental Shimao Shanghaj Wonderland właśnie oficjalnie rozpoczął działalność.

Tagi: SKOK
Źródło: www.fly4free.pl

PŚ w skokach. Antii Aalto rozbudził w Wiśle nadzieje Finów na lepszy sezon

19.11.2018 19:46


Skoczek narciarski Antti Aalto zajmując siódme miejsce w Wiśle sprawił na otwarciu sezonu ″niespodziankę″, a nawet ″sensację″ - oceniły fińskie media. Po słabych sezonach Finowie liczą na dobry występ w Kuusamo, gdzie odbędą się kolejne zawody Pucharu Świata.

Tagi: SKOK
Źródło: sport.interia.pl

Fatalna inauguracja Norwegów. "Pojechali na wycieczkę"

19.11.2018 19:46

Postawa Norwegów jest jednym z największych rozczarowań inauguracyjnego weekendu Pucharu Świata w skokach narciarskich. Tamtejsze media są bezlitosne dla zawodników.

Tagi: SKOK
Źródło: sportowefakty.wp.pl

PŚ: Horngacher ogłosił skład na zawody w Ruce

19.11.2018 18:52

Trener reprezentacji Polski ogłosił skład na kolejny weekend Pucharu Świata w skokach narciarskich (23-25 listopada), który odbędzie się na skoczni Rukatunturi w Kuusamo.

Tagi: SKOK
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Koniec reliktu PRL czy skok na kasę. Horrendalne podwyżki opłat tuż przed uwłaszczeniem

19.11.2018 18:16

To skandal. Ale skandal, który przewidywano. W przededniu oddania Polakom prawa własności do ziemi, na której stoją ich mieszkania, zarządcy gruntów Skarbu Państwa, przynajmniej w stolicy, horrendalnie podnoszą opłaty za użytkowanie wieczyste.

Źródło: www.money.pl

reklama
Kontakt z nami