Wiadomości z tagiem Ratusz  RSS
Stołeczny Ratusz: 5 tys. osób żegnało Pawła Adamowicza w Warszawie

19.01.2019 15:43

Cała Polska żegnała dziś Pawła Adamowicza. Nie inaczej było w Warszawie. Jak poinformował nas stołeczny Ratusz, na pl. Zamkowym w Warszawie prezydenta Gdańska żegnało około pięciu tysięcy osób.

Źródło: warszawa.onet.pl

Mieszkańcy Nagłowic oddają krew dla chorego mieszkańca Włoszczowy

19.01.2019 13:05

„Podaruj krew ratuj życie ” - pod takim hasłem w Gminnym Ośrodku Kultury w Nagłowicach promowana jest akcja honorowego oddawania krwi. Od 2017 roku, kiedy powstał Klub Ognista Krew, zbiórki tego drogocennego leku organizowane są co dwa miesiące i uczestniczy w nich około 30 osób.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Judy Greer u boku Johna Ceny w komedii o strażaku i sierotach

18.01.2019 11:27

Judy Greer ("Halloween") dołączyła do obsady komedii "Playing with Fire". Gwiazdą produkcji jest John Cena. Będzie to historia twardego strażaka. Nie straszne są mu pożary szalejące w lasach i na łąkach, ale z dziećmi radzi sobie znacznie gorzej. Tymczasem pewnego dnia ratuje trójkę sierot. Kiedy opieka społeczna będzie próbowała je rozdzielić, by w ten sposób łatwiej znaleźć im domy zastępcze,

Źródło: www.filmweb.pl

Gracze odnaleźli pokój deweloperski w Fallout 76 - Bethesda „nagradza” to banami [AKT.]

18.01.2019 10:45

Fallout 76 ponownie na tapecie. Niestety Bethesda i tym razem nie ma powodów do zadowolenia. W należyty sposób nie zabezpieczyła pokoju deweloperskiego, a teraz ratuje się banami.

Źródło: www.benchmark.pl

Transmisja pogrzebu prezydenta Adamowicza w auli ratusza

18.01.2019 10:31

W odpowiedzi na inicjatywę Stowarzyszenia Wolne Miasto Płock w auli ratusza zostanie przeprowadzona transmisja uroczystości pogrzebowych tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

Źródło: www.plock.eu

Rzeszów zaangażowany w żałobę po śp. Pawle Adamowiczu

18.01.2019 9:47

RZESZÓW. Prezydent Tadeusz Ferenc ogłosił czwartek oraz piątek dniami żałoby. Wcześniej skierował kondolencje do rodziny zmarłego oraz uruchomił w ratuszu księgę kondolencyjną. Śmierć Pawła Adamowicza, prezydenta Gdańska wstrząsnęła całą Polskę. W ostatnich dniach w niemal wszystkich miastach odbywały się akcje mające upamiętnić tragicznie zmarłego samorządowca. Organizowano „Światełko do nieba” czy układano świece w kształcie serca. […]

Źródło: supernowosci24.pl

Pożegnanie Pawła Adamowicza. Przed wrocławskim Ratuszem stanie telebim

18.01.2019 9:09

Sobotnie uroczystości pogrzebowe zamordowanego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza będą transmitowane na telebimie, który stanie przed Starym Ratuszem we Wrocławiu. Dodatkowo w południe w całym mieście zawyją syreny. Dłużej będzie też można wpisywać się do księgi kondolencyjnej. Tymczasem już dziś we Wrocławiu odbędzie się marsz ku pamięci nieżyjącego prezydenta.

Źródło: wroclaw.onet.pl

Władze miasta omówiły z kombatantami harmonogram tegorocznych uroczystości

18.01.2019 8:05

Przedstawiciele organizacji kombatanckich, jak co roku spotkali się w Ratuszu Miejskim, aby omówić harmonogram uroczystości, ceremonii, obchodów świąt państwowych i wojskowych oraz rocznic upamiętniających wydarzenia historyczne, związanych z walką o niepodległość Polski, pamięcią o ofiarach wojny i okresu powojennego.

Tagi: Wojsko, Ratusz
Źródło: www.wczestochowie.pl

"Ranga sprawy ograniczyła procedury biurokratyczne". W ciągu miesiąca ulica w Pradze ma otrzymać imię Pawła Adamowicza

18.01.2019 1:44

Władze Pragi rozpoczęły procedurę zmierzającą do tego, aby jedną z ulic w stolicy Czech nazwać nazwiskiem zamordowanego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza - przekazała PAP Martina Vackova z praskiego ratusza.

Źródło: www.deon.pl

"Ranga sprawy ograniczyła procedury biurokratyczne". W ciągu miesiąca ulica w Pradze ma otrzymać imię Pawła Adamowicza

18.01.2019 1:41

Władze Pragi rozpoczęły procedurę zmierzającą do tego, aby jedną z ulic w stolicy Czech nazwać nazwiskiem zamordowanego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza - przekazała PAP Martina Vackova z praskiego ratusza.

Źródło: www.deon.pl

reklama
Kontakt z nami