Wiadomości z tagiem Radeon  RSS
Kilkanaście dni poszukiwań Radka Zalewskiego. Wciąż bez przełomu

17.01.2019 15:57


Nadal nie wiadomo, gdzie jest zaginiony w noc sylwestrową 19-letni Radosław Zalewski. Olsztyńskie służby wciąż poszukują chłopaka. W poszukiwania włączył się także prywatny detektyw, który w ostatnim czasie przebadał wykrywaczem kłamstw organizatorów imprezy, na której przebywał Radek.

Źródło: www.olsztyn.com.pl

Sapphire Radeon RX 570 z 16 GB pamięci dla górników kryptowalut

16.01.2019 18:03

Kopanie na GPU ma wrócić do łask. Przynajmniej tak twierdzi Adrian Thompson z Sapphire, który na swoim blogu ujawnił plany firmy dotyczące nowego modelu karty Radeon kierowanego do górników kryptowalut. Sprzęt ma znaleźć zastosowanie w kopaniu Grin, nowego tokenu, mającego gwarantować pełną anonimowość podczas przeprowadzania transakcji.

Źródło: pclab.pl

AMD odpowiada na plotki o słabej dostępności Radeona VII

16.01.2019 17:09

Wyjaśnienie, które niewiele wyjaśnia. Wczoraj informowaliśmy Was o doniesieniach dotyczących bardzo małej spodziewanej dostępności kart AMD Radeon VII. Według plotek czerwoni i ich partnerzy mieliby przygotować od 5 do 20 tys. sztuk na cały świat, co raczej nie jest liczbą zbyt dużą. Firma postanowiła odnieść się do tych wiadomości, choć niestety komentarz jest nieco zbyt ogólnikowy i raczej nie ucina tematu.

Tagi: Radeon
Źródło: pclab.pl

AMD na temat dostępności Radeona VII - producent dementuje plotki

16.01.2019 15:51

Radeon VII to jedna z najważniejszych premier tego roku. Producent postanowił jednak ustosunkować się do najnowszych plotek odnośnie dostępności karty.

Tagi: Radeon
Źródło: www.benchmark.pl

AMD Radeon VII dostępny w bardzo małym nakładzie w dniu sklepowej premiery

15.01.2019 18:20

Historia lubi się powtarzać. W sieci pojawiły się plotki na temat bardzo słabej dostępności Radeon VII, który zadebiutuje na rynku na początku lutego tego roku. Sprzęt ma trafić do sklepów w naprawdę niewielkiej liczbie, przez co jego zakup będzie mocno utrudniony. To z kolei może wpłynąć na cenę produktu, przez co karta może po prostu nie być opłacalna w zakupie.

Źródło: pclab.pl

AMD Radeon VII z mocno przyciętą wydajnością w obliczeniach podwójnej precyzji

14.01.2019 16:50

Są też i inne istotne cięcia. Zapowiedziany podczas konferencji AMD Radeon VII wywołał raczej mieszane uczucia, ale wiele osób pokładało nadzieję w zaawansowanych funkcjach, jakie miała oferować karta. Teraz okazuje się, że część rozwiązań nie będzie jednak dostępnych, przez co zakup produktu może być mniej sensowny niż wcześniej zakładano. Niestety tego można było się spodziewać.

Tagi: Radeon
Źródło: pclab.pl

Zmarł Radek Gęgniewicz, młody zawodnik WMMP

14.01.2019 13:00


Wczoraj, pół roku po wypadku podczas wyścigu motocyklowego Pucharu Polski Superstock 300 na torze w Poznaniu, zmarł zaledwie 17-letni Radek Gęgniewicz. W lipcu ubiegłego roku Radek jechał po swoje drugie podium z rzędu, gdy w trakcie wyścigu uległ poważnemu wypadkowi i doznał urazu pnia mózgu. Choć znajdował się w śpiączce, dzielnie walczył. Jego najbliżsi zorganizowali...

Źródło: motormania.com.pl

Radek Gęgniewicz, młody zawodnik sportów motocyklowych, przegrał walkę o życie

14.01.2019 11:57

W niedzielę o 20.45 zmarł Radek Gęgniewicz, młody zawodnik sportów motocyklowych. W lipcu ubiegłego roku uległ on poważnemu wypadkowi podczas wyścigu Superstock 300 na Torze Poznań.

Źródło: www.scigacz.pl

Daelim VL - daystar 125 VL na kat B full serwis 30 szt! virago dragstar shadow

13.01.2019 22:06

daelim vl 125 daystar full chrom w pełni udokumentowany niski przebieg motocykl świeżo po serwisie, udokumentowanym fakturami na ok 800 euro! super stan, niemalże jak nowy! motorem można jeździć na prawie jazdy kat B technicznie bez uwag mimo wieku daje rade :) opony nowe, akumulator nowy, brak wyc…

Źródło: motosprzedaz.pl

Gdzie jest Radek? Służby przeczesywały teren za ulicą Jakubową [ZDJĘCIA]

12.01.2019 17:39


Trwają poszukiwania 19-letniego Radosława Zalewskiego, który zaginął w sylwestra i od tamtej pory nie daje znaku życia. Sobota była kolejnym dniem, w którym olsztyńskie służby przeczesywały teren w pobliżu ulicy Jakubowej.

Źródło: www.olsztyn.com.pl

reklama
Kontakt z nami