Wiadomości z tagiem Prokuratura  RSS
"Rzeczpospolita": Psychiatrzy konsultowali Stefana W. 20 razy

16.01.2019 6:38


"Sąd penitencjarny, zakład karny i prokuratura wiedziały, że Stefan W. może wrócić na drogę przestępczą" - pisze w środę "Rzeczpospolita". Jak ustalił dziennik, z tego powodu trzykrotnie odrzucono prośbę osadzonego o warunkowe wyjście na wolność.

Źródło: fakty.interia.pl

Policjanci oskarżeni o nieumyślne spowodowanie śmierci mężczyzny

15.01.2019 21:43

O nieumyślne spowodowanie śmierci i o niedopełnienie obowiązków oskarżyła Prokuratura Rejonowa w Wałbrzychu dwóch policjantów z komisariatu w Kudowie-Zdroju. Mieli oni zostawić pijanego mężczyznę w lesie. Zmarł z powodu wychłodzenia organizmu.

Źródło: wroclaw.onet.pl

Sekcja zwłok prezydenta Adamowicza. Śledczy badają plan i motywację Stefana W., któremu przyjrzą się psychiatrzy

15.01.2019 21:32


Tymczasowe aresztowanie zabójcy prezydenta Pawła Adamowicza, Stefana W. na 3 miesiące na razie nie jest prawomocne, ale wiadomo już, że czekają go badania psychiatryczne. Prokuratura przesłuchuje świadków, bada motyw 27-latka, to czy ktoś miał wiedzę na temat jego zamiarów i jak planował on swój zamach. We wtorek przeprowadzona została sekcja zwłok zamordowanego samorządowca, a toksykolog […]

Źródło: wiadomosci.com

Jest wniosek o przedłużenie aresztu wobec M. Chrzanowskiego

15.01.2019 21:09


Jest wniosek o przedłużenie o miesiąc aresztu tymczasowego wobec byłego szefa Komisji Nadzoru Finansowego Marka Chrzanowskiego. – poinformowała rzecznik Prokuratury Krajowej Ewa Bialik. Wniosek został skierowany do Sądu Rejonowego w Katowicach. „Po dokonaniu analizy aktualnie zgromadzonego materiału dowodowego prokurator ocenił, że w celu zagwarantowania prawidłowego toku postępowania przygotowawczego niezbędne jest przedłużenie tego środka zapobiegawczego” – […]

Jest prokuratorskie postępowanie ws. śmierci Ireny Dziedzic

15.01.2019 19:13


Prowadzone jest postępowanie ws. nieumyślnego spowodowania śmierci dziennikarki Ireny Dziedzic - poinformował rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga Marcin Saduś. Jest ono skutkiem zawiadomienia złożonego jeszcze w październiku.

Źródło: fakty.interia.pl

Zabójstwo Pawła Adamowicza. Przesłuchano ponad 20 osób

15.01.2019 17:45


Prokuratura Okręgowa w Gdańsku kontynuuje przesłuchania w obu śledztwach związanych z zabójstwem prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Przesłuchiwani są zarówno świadkowie zdarzenia, jak i znajomi napastnika – Stefana W. Zabezpieczono też komputer zabójcy.

Źródło: rmf24.pl

Były szef KNF posiedzi dłużej w areszcie?

15.01.2019 17:34

Prokuratura chce przedłużenia o miesiąc aresztu dla byłego szefa Komisji Nadzoru Finansowego Marka Ch.

Źródło: www.rp.pl

Jacek Jaśkowiak nie zgadza się z umorzeniem sprawy 'aktów zgonów politycznych'. Chce zaskarżyć decyzję prokuratury

15.01.2019 17:30

\'Akty zgonów politycznych\' dla samorządowców wystawili członkowie Młodzieży Wszechpolskiej w lipcu 2017 roku. Ostatnio prokuratura umorzyła śledztwo w tej sprawie, ale Jacek Jaśkowiak zapowiada, że zaskarży decyzję prokuratury.

Źródło: epoznan.pl

Morderca Pawła Adamowicza. Śledczy sprawdzają, jak Stefan W. planował atak

15.01.2019 16:06

Prokuratura Okręgowa w Gdańsku zabezpieczyła sprzęt komputerowy Stefana W. Biegli zbadają, czy zostawił on ślady przygotowań do ataku na Pawła...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

reklama
Kontakt z nami