Wiadomości z tagiem Prezydent Wrocławia  RSS
Rozwiązano Marsz Niepodległości we Wrocławiu. Powodem mowa nienawiści

11.11.2018 23:41

Prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz wydał decyzję o rozwiązaniu Marszu Niepodległości. Wrocławscy urzędnicy argumentowali to kwestiami...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Wrocław: Marsz Niepodległej Polski rozwiązany

11.11.2018 22:41


Marsz Polski Niepodległej rozwiązany. Decyzję podjęli wrocławscy urzędnicy powołując się na bezpieczeństwo. Według nieoficjalnych informacji Marsz rozwiązano z powodu mowy nienawiści, jaka pojawiła się podczas pochodu. Marsz Niepodległej Polski organizowany przez środowiska narodowe, w tym byłego księdza Jacka Międlara oraz Piotra Rybaka, który został prawomocnie skazany za spalenie w 2015 r. na wrocławskim rynku kukły symbolizującej. Prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz chciał zakazać marszu, ale jego decyzja została uchylona przez sąd.

Źródło: www.rmf24.pl

Rozwiązano marsz narodowców we Wrocławiu

11.11.2018 19:51


Prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz rozwiązał Marsz Polski Niepodległej, zorganizowany przez środowiska narodowe - poinformował IAR rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego we Wrocławiu Arkadiusz Filipowski. Według rzecznika, decyzja zapadła wcześniej, ale nie mogła być skutecznie przekazana.

Źródło: fakty.interia.pl

Rozwiązano Marsz Polski Niepodległej

11.11.2018 19:47

Prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz zadecydował o rozwiązaniu zorganizowanego przez narodowców Marszu Polski Niepodległej, który dzisiaj wyruszył spod Dworca Głównego PKP na Rynek.

Źródło: wroclaw.onet.pl

We Wrocławiu rusza Marsz Niepodległej Polski [NA ŻYWO]

11.11.2018 16:27


Około godziny 16.30 we Wrocławiu ruszył Marsz Niepodległej Polski organizowany przez środowiska narodowe, w tym byłego księdza Jacka Międlara oraz Piotra Rybaka, który został prawomocnie skazany za spalenie w 2015 r. na wrocławskim rynku kukły symbolizującej Żyda. Prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz chciał zakazać marszu, ale jego decyzja została uchylona przez sąd.

Źródło: www.rmf24.pl

Wrocław odwołał się od decyzji sądu ws. marszu narodowców. Międlar: decyzja sądu niewiele nas interesuje

09.11.2018 12:38

Prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz, składając zażalenie do Sądu Apelacyjnego na decyzję Sądu Okręgowego, podjął ostatnią już próbę powstrzymania planowanego na 11 listopada Marszu Polski Niepodległej. Niezależnie od ostatecznego rozstrzygnięcia narodowcy i tak zamierzają w niedzielę maszerować przez Wrocław. Tymczasem przy barze Barbara odbędzie się kontrmanifestacja pod hasłem "Nacjonalizm to nie patriotyzm", której jedną ze współorganizatorek jest Marta Lempart.

Źródło: wroclaw.onet.pl

Prezydent Wrocławia: żaden przyzwoity wrocławianin nie ma prawa wziąć udziału w tym marszu

09.11.2018 8:25

Prezydent Wrocławia podejmie jeszcze jedną próbę zablokowania wrocławskiego marszu narodowców, który planowany jest na 11 listopada. Do południa Rafał Dutkiewicz ma złożyć zażalenie na decyzję Sądu Okręgowego do Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu. Przypomnijmy, wczoraj SO uchylił decyzję prezydenta, który zakazał marszu.

Źródło: wroclaw.onet.pl

Wrocław: sąd uchylił zakaz organizacji marszu narodowców. Decyzja sądu zapadła na niejawnym posiedzeniu

08.11.2018 16:41

Sąd Okręgowy we Wrocławiu uchylił w czwartek zakaz organizacji Marszu Polski Niepodległej, który wydał we wtorek prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz. Marsz organizowany przez środowiska narodowców ma przejść w niedzielę przez centrum stolicy Dolnego Śląska.

Źródło: www.deon.pl

Sąd we Wrocławiu uchylił zakaz organizacji marszu Polski Niepodległej

08.11.2018 14:42


Sąd Okręgowy we Wrocławiu uchylił w czwartek zakaz organizacji Marszu Polski Niepodległej, który wydał we wtorek prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz. Marsz organizowany przez środowiska narodowców ma przejść w niedzielę przez centrum stolicy Dolnego Śląska.

Źródło: www.rmf24.pl

reklama
Kontakt z nami