Wiadomości z tagiem Pracodawcy  RSS
Rodzaje ubezpieczeń OC - kryteria podziału [Meandry ubezpieczeń OC]

16.01.2019 6:29

Wciąż dość rzadko spotyka się próby stosowania kryterium podmiotowego, zgodnie z którym można dzielić ubezpieczenia OC na ubezpieczenia posiadaczy pojazdów mechanicznych, producentów, przedsiębiorstw, producentów, pracodawców, osób fizycznych, grup zawodowych itd. Spośród wszystkich spotykanych podziałów ubezpieczeń OC niewątpliwie właśnie kryterium podmiotowe ma największe znaczenie praktyczne i jest przez to najbardziej przyszłościowe.

Źródło: feedproxy.google.com

Łukasz Szukała bez klubu. Zagra w Polsce?

15.01.2019 7:56

Łukasz Szukała nie jest już zawodnikiem tureckiego Ankaragucu. Były reprezentant Polski rozwiązał umowę z klubem, bo ten od kilku miesięcy nie płacił mu pieniędzy. Obrońca szuka nowego pracodawcy.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Cz, 24 sty 16:15 (Polsat) - Interwencja

15.01.2019 2:04


Dziennikarze docierają do ludzi niesłusznie skrzywdzonych m.in. przez pracodawców i urzędników. W wielu przypadkach przyczynili się do poprawy ich...

Źródło: teletydzien.interia.pl

Jawne zarobki w Polsce na mocy prawa?

15.01.2019 0:42

W Polsce wciąż niewiele firm decyduje się na ujawnienie proponowanych zarobków w ogłoszeniu o pracę. Wysokość wynagrodzeń to temat tabu nie tylko podczas procesów rekrutacyjnych. Nie rozmawiają o nich pracownicy, a pracodawcy zobowiązują ich do utrzymania wynagrodzeń w tajemnicy. Jednak w niedługim czasie może się to zmienić.

Źródło: di.com.pl

Operator Wózków Jezdniowych (wysoki skład)

14.01.2019 13:58

Agencja Pracy Tymczasowej EMS Sp. z o.o.
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u Pracodawcy Pracę w stabilnej firmie Pracę w
Lokalizacja: łódzkie, Piotrków Trybunalski - okolice
Obszar zawodowy: Praca fizyczna

Źródło: www.praca.pl

Praca za granicą na Zmywaku

14.01.2019 6:52

Euro Recruitment Consulting to wiodąca firma w branży pośrednictwa pracy za granicą oraz kompleksowego doradztwa personalnego. Od 14 lat z powodzeniem zapewniamy prace tylko u sprawdzonych, zagranicznych pracodawców jak i na zlecenie naszych pomorskich klientów. Gwarantujemy najwyższy poziom usług. Atrakcyjne zarobki w bardzo urokliwych i przyjaznych, lokalizacjach, umowy o pracę czy pomoc w organizacji przejazdów. Chętnie służymy pomocą oraz zapewniamy stały kontakt w przypadku podjęcia pracy. Obecnie dla naszego klienta we Francji poszukujemy osoby na stanowisko Pomocy kuchennej (praca na zmywaku) w ekskluzywnym hotelu w Alpach Francuskich. Obowiązki: -Przygotowywanie miejsca pracy przed rozpoczęciem wydawania potraw -Utrzymanie czystości w obrębie kuchni i zaplecza sanitarnego, w tym zmywanie naczyń -Pomoc szefowi kuchni oraz pozostałym kucharzom Wymagania: -Doświadczenie na stanowisku pomocy kuchennej -Znajomość języka angielskiego -Bardzo dobra organizacja pracy Oferujemy: -Umowę o pracę, -Atrakcyjne wynagrodzenie, -Bezpłatne zakwaterowanie, -Pomoc w organizacji przejazdu. Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mailowy [email protected] lub kontakt telefoniczny: 587819111 W tytule wiadomości należy podać numer referencyjny: pomkuch/fr/19 Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).” Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Pracownik drogowy, Belgia

13.01.2019 19:57

Agencja zatrudnienia Factory 600 (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6849) oferuje pracę w Belgii dla pracowników drogowych. Wymagania: - doświadczenie w zakresie wykonywania prac drogowych; - znajomość języka angielskiego lub francuskiego, bądź niderlandzkiego. Oferujemy: - zatrudnienie na umowę o pracę z belgijskim pracodawcą; - długoterminowy kontrakt; - stawka 15 euro brutto/h; - trzynasta pensja oraz dodatek urlopowy; - zasiłek rodzinny; - kilometrówka; - pełne belgijskie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne; - zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę niedaleko miejsca pracy, koszt kwatery 70 euro/tydzień; - zwrot kosztów za pierwszy dojazd do Belgii. CV prosimy nadsyłać na email agencji zatrudnienia Factory 600: [email protected]

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Praca za granicą Kelnerka/Kelner

13.01.2019 15:48

Euro Recruitment Consulting to wiodąca firma w branży pośrednictwa pracy za granicą oraz kompleksowego doradztwa personalnego. Od 14 lat z powodzeniem zapewniamy prace tylko u sprawdzonych, zagranicznych pracodawców jak i na zlecenie naszych pomorskich klientów. Gwarantujemy najwyższy poziom usług. Atrakcyjne zarobki w urokliwych, bardzo ciekawych i przyjaznych lokalizacjach, umowy o pracę czy pomoc w organizacji przejazdów. Chętnie służymy pomocą oraz zapewniamy stały kontakt w przypadku podjęcia pracy. Aktualnie poszukujemy Kelnerów i Kelnerek do pracy w hotelach pięciogwiazdkowych we Francji. Obowiązki: • Przyjmowanie zamówień i obsługa gości restauracji • Serwowanie potraw, napoi, wina • Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy Wymagania: • Konieczna znajomość języka angielskiego (lub francuskiego) • Doświadczenie na stanowisku pomocy kuchennej • Wysoki poziom kultury osobistej • Zaangażowanie i chęci do pracy Oferujemy: • Atrakcyjne wynagrodzenie • Umowę o pracę • Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie • Pomoc w organizacji przejazdu Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mailowy [email protected] lub kontakt pod nr tel. 58 781 91 11. W tytule wiadomości należy podać numer referencyjny: kel/fr/19 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Ujawniono przyszłe zarobki Ramseya w Juventusie Turyn

13.01.2019 14:38

Latem 2019 roku Aaron Ramsey przejdzie jako wolny zawodnik z Arsenalu do Juventusu Turyn. Włosi mieli już podpisać wstępny kontrakt z Walijczykiem. Ujawniono, ile 28-latek ma zarabiać u nowego pracodawcy.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Operator maszyn produkcyjnych, Belgia

13.01.2019 13:42

Agencja zatrudnienia Factory 600 (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6849) oferuje pracę w Belgii dla operatorów maszyn produkcyjnych. Wymagania: - doświadczenie w zakresie obsługi maszyn produkcyjnych; - umiejętność przeprowadzania drobnych napraw w maszynach; - znajomość języka angielskiego lub francuskiego, bądź niderlandzkiego. Oferujemy: - zatrudnienie na umowę o pracę z belgijskim pracodawcą; - długoterminowy kontrakt; - stawka 15 euro brutto/h; - trzynasta pensja oraz dodatek urlopowy; - zasiłek rodzinny; - kilometrówka; - pełne belgijskie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne; - zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę niedaleko miejsca pracy, koszt kwatery 70 euro/tydzień; - zwrot kosztów za pierwszy dojazd do Belgii. CV prosimy nadsyłać na email agencji zatrudnienia Factory 600: [email protected]

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

reklama
Kontakt z nami