Wiadomości z tagiem Poznań  RSS
Nauczyciele są gotowi na strajk. W jego ramach nie przyjdą do pracy. Data jeszcze nieustalona

17.01.2019 7:33


W zeszły czwartek Związek Nauczycielstwa Polskiego ogłosił spór zbiorowy. Ma być to wstęp do ogólnopolskiego strajku. ZNP domaga się podwyżki wynagrodzenia nauczycieli o 1000 zł. Pracownicy oświatowi chcą strajkować poprzez całkowite powstrzymanie się od pracy. Datę ogólnopolskiego strajku poznamy dopiero w połowie lutego. Nauczyciele, którzy popierają postulat ZNP podwyższenia pensji, zostali zobowiązani, żeby do 8 […]

Źródło: wiadomosci.com

Kulturystyka, Odchudzanie, Potencja, Powiększanie, Uroda, Zd

17.01.2019 7:13

KLIKNIJ W OBRAZEK PONIŻEJ - POZNAJ NAJLEPSZE SUPLEMENTY DIETY W SIECI! Kulturystyka, Odchudzanie, Potencja, Powiększanie, Uroda, Zdrowie, KLIKNIJ W LINK PONIŻEJ!

Źródło: zdrowie-uroda.hiperogloszenia.pl

Australia Open: Kubot i Świątek poznali rywali w turnieju miksta

17.01.2019 6:41


Iga Świątek i Łukasz Kubot z Alicją Rosolską i chorwackim tenisistą Nikolą Mekticem zmierzą się w pierwszej rundzie gry mieszanej w wielkoszlemowym Australian Open. Pierwszy z duetów dostał od organizatorów turnieju w Melbourne tzw. dziką kartę.

dziś, 17 sty 18:50 (PULS 2) - Bob Budowniczy

17.01.2019 5:27


Maszyny poznają badacza dinozaurów, pana Brąza. Bob i jego ekipa tym razem będą musieli zająć się budową Dino Coastera.

Źródło: teletydzien.interia.pl

dziś, 17 sty 19:00 (Fokus TV) - Nagie miasto

17.01.2019 5:27


Widzowie poznają infrastrukturę miasta, które zostało zbudowane tak, aby przetrwać tysiące lat. Wszystko umożliwią nowatorskie animacje komputerowe.

Źródło: teletydzien.interia.pl

Magazynier do zbierania zamówień

17.01.2019 4:14

Agencja zatrudnienia Personnel International BPO Sp. z o. o. (nr cert. 5703) poszukuje dla swojego polskiego Klienta z branży logistycznej pracowników na stanowisko: Magazynier do zbierania zamówień bez doświadczenia- atrakcyjne wynagrodzenie oferta pracy tymczasowej Miejsca pracy: •Sosnowiec, Kraków, Parzniew(ok.Pruszków), Płońsk, Komorniki(ok.Poznań), Gorzów Wielkopolski Zakres obowiązków: •przygotowanie towaru do wysyłki(kompletacja zamówień)na palety, •zbieranie zamówień na artykuły spożywcze przy pomocy systemu słuchawkowego typu PBV, •obsługa wózka widłowego niskiego unoszenia, •dbanie o porządek w miejscu pracy, •praca w systemiezmianowym, •praca na hali ciepłej, w chłodni oraz przy owocach i warzywach; Wymagania: •uprawnienia na wózki jezdniowe z napędem silnikowym lub chęć odbycia kursu na wózki widłowe, •dynamika pracy; Oferujemy: •pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, •zatrudnienie na umowę zlecenie, •atrakcyjne wynagrodzenie( nawet do 6000zł brutto/mc) •możliwość zdobycia doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji, •praca również dla studentów. Kontakt: •E-Mail: [email protected] Pragniemy poinformować, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Personnel International BPO Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Gliwickiej 35 w Tarnowskich Górach. Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnej rekrutacji(zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO)” . Jednocześnie informujemy o możliwości dobrowolnego zamieszczenia poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO). Zgoda jest dobrowolna ale obowiązkowa w przypadku chęci uczestniczenia w przyszłych procesach rekrutacyjnych.” Ponadto, informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr: 5703

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Warta Poznań ukarana odjęciem ligowego punktu. Klub zamierza się odwołać

16.01.2019 21:01

W środę Polski Związek Piłki Nożnej poinformował o karze nałożonej na drużynę Warty Poznań.

Tagi: Poznań
Źródło: epoznan.pl

Wyłączenia prądu i wody na terenie Poznania i okolic

16.01.2019 20:15

Na najbliższy czwartek i piątek zaplanowano prace, których efektem będą tymczasowe wyłączenia dostaw prądu i wody.

Źródło: epoznan.pl

ME 2019: polscy siatkarze poznali rywali. Nie trafili do grupy śmierci

16.01.2019 19:07

W środę w Brukseli odbyło się losowanie grup ME 2019 siatkarzy. Aktualni mistrzowie świata trafili do grupy D i zagrają z Holandią, Czechami, Estonią, Ukrainą i Czarnogórą.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Developer Ms Dynamics NAV

16.01.2019 18:13

Nigel Frank International
  Wybierz najlepszą lokalizację dla siebie i dołącz do firmy, która oferuje międzynarodowe
Lokalizacja: wielkopolskie, Poznań
Obszar zawodowy: Informatyka / Programowanie

Tagi: Poznań
Źródło: www.praca.pl

reklama
Kontakt z nami