Wiadomości z tagiem Pensje  RSS
Urzędnicy chcą 1000 zł podwyżki

17.01.2019 20:10

RZESZÓW. Ponad połowa pracowników Urzędu Wojewódzkiego zarabia po 1900 zł na rękę. W Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie pracownicy manifestują niezadowolenie z wysokości plac w terenowej administracji rządowej. Domagają się od rządu podwyżek płac o 1000 zł na rękę. Akcja potrwa do 18 stycznia i urzędnicy na swoich ubraniach noszą żółte wstążki.  – Pensje zasadnicze ponad […]

Źródło: supernowosci24.pl

Wisła. Brożek: Nie dostałem pieniędzy. Spokojnie czekam. Wideo

17.01.2019 7:00


Paweł Brożek: Ja nie dostałem zaległych pensji, nie ponaglałem klubu do wypłaty. Spokojnie czekam.

Tagi: Pensje, Wisła
Źródło: sport.interia.pl

Kilkuletnia praca nad wizerunkiem daje efekty. Transfer Damiana Kuliga to nagroda dla toruńskiego klubu

15.01.2019 18:42

Damian Kulig kolejne 1,5 roku spędzi w Polskim Cukrze. Gracz miał inne oferty, i to nawet lepsze finansowe, ale torunianie przekonali go wiarygodnością i transparentnością. To jeden z tych klubów w EBL, który reguluje pensje zawodników w terminie.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Ile zarabia się w bankach centralnych? Zagraniczne podmioty nie mają problemu z jawnością

15.01.2019 1:48

DGP przeprowadził sondę w 18 bankach centralnych. Część z nich przysłała nam informacje o wynagrodzeniach swoich szefów w ciągu... kilkunastu minut! Inne zrobiły to po maksymalnie kilku godzinach. W danych uwzględniły także dodatki do pensji, nie było problemu z uzyskaniem dostępu do płac dyrektorów.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Przerwa od lekcji. Nauczyciele zbierają siły do walki o podwyżki

14.01.2019 17:35

Po feriach odziały Związku Nauczycielstwa Polskiego zaczną wchodzić w spory zbiorowe z dyrektorami szkół - zapowiada Wanda Kołtunowicz, prezes świętokrzyskiego oddziału ZNP. Jak tłumaczy - to efekt nieudanych rozmów o podwyżkach z Anną Zalewską, minister edukacji. Związek Nauczycielstwa Polskiego domaga się wzrostu pensji każdego nauczyciela o tysiąc złotych miesięcznie, w odpowiedzi MEN proponuje kolejną, trzecią już transzę podwyżek od 1 stycznia 2019 roku.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Rząd się sam wyżywi: Kto najbardziej ucierpi na goverment shutdown?

13.01.2019 1:43

Niemoralność shutdownu sprowadza się do tego, że w jego konsekwencji cierpią najbiedniejsi. Pensje ludzi, którzy decydują o tym, że nie ma ustawy budżetowej i wskutek tego zamykane są federalne instytucje, są wypłacane. Kongresmeni, senatorowie, ich personel oraz oczywiście cała ekipa Białego Domu na czele z prezydentem dostają pieniądze na czas. Portal Politico cały czas publikuje listy od Amerykanów, którzy opisują w nich, jak bardzo skomplikowało się im w ostatnich kilkunastu dniach życie.

Źródło: biznes.gazetaprawna.pl

Joanna Senyszyn atakuje Agatę Dudę. "Wieszak na ubrania"

12.01.2019 13:27

Pomysł, by pierwsza dama otrzymywała pensję, wywołał spora dyskusję. Nie wszystkim inicjatywa się podoba. "Pierwszy Wieszak" – pisze o Agacie...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Wysokie pensje Sarapaty w Wiśle Kraków. Była prezes miała zarobić 600 tys.

11.01.2019 15:07

Jeszcze pół roku temu Marzena Sarapata zapowiadała pełną transparentność w Wiśle Kraków. Kibiców o swoich wysokich zarobkach jednak nie poinformowała.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Jarosław Sellin o pensji dla pierwszej damy. "To powinien być łaskawy gest"

11.01.2019 9:51

Wiceminister kultury zabrał głos w dyskusji na temat wprowadzenia stałego wynagrodzenia dla pierwszej damy. Jego zdaniem, ustanowienie pensji dla...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

reklama
Kontakt z nami