Wiadomości z tagiem Para prezydencka  RSS
Agata i Andrzej Dudowie: Nowe dziecko w rodzinie!

20.11.2018 7:42


Para prezydencka ma powody do radości. O szesnaście lat młodsza siostra Andrzeja została mamą.

Źródło: www.pomponik.pl

"To jest po prostu bomba!". Prezydent Duda skomentował sukces skoczków

17.11.2018 19:21

Para prezydencka na żywo śledziła przebieg konkursu drużynowego w Wiśle. - Klaskałem całemu stadionowi - zdradził prezydent w rozmowie z TVP.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Wraca "Szlachetna Paczka". Do akcji przyłączyła się para prezydencka

14.11.2018 19:20

Andrzej i Agata Dudowie po raz kolejny wezmą udział w "Szlachetnej Paczce". Para prezydencka przygotuje paczkę dla wybranej przez siebie rodziny.

Źródło: wiadomosci.wp.pl

"Trzeba się strzec pokusy instrumentalizacji Kościoła"

11.11.2018 10:36


Trzeba się strzec pokusy instrumentalizacji Kościoła i państwa; państwo postrzega czasami Kościół jako instrument do osiągnięcia własnych celów, Kościół może w analogiczny sposób odnieść się do państwa - powiedział przewodniczący KEP abp Stanisław Gądecki podczas mszy w intencji ojczyzny w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie. W uroczystości uczestniczyła para prezydencka, przedstawiciele rządu oraz politycy PiS.

Źródło: www.rmf24.pl

11 listopada: Marsz z udziałem prezydenta w Warszawie. Opozycja złoży kwiaty przed Belwederem

11.11.2018 6:59


Państwowe obchody święta niepodległości zaplanowane są w Warszawie z udziałem m.in. prezydenta Andrzeja Dudy, przedstawicieli rządu i polityków PiS. Rano prezydent złoży wieniec przed pomnikiem Wincentego Witosa na Placu Trzech Krzyży. Potem para prezydencka będzie uczestniczyć w Świątyni Opatrzności Bożej w mszy z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Będą tam również: premier Mateusz Morawiecki, marszałek Sejmu Marek Kuchciński, marszałek Senatu Stanisław Karczewski i prezes PiS Jarosław Kaczyński. Szef Rady...

Para prezydencka zaprasza do świętowania 100-lecia niepodległości

10.11.2018 21:09


Para prezydencka Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda zapraszają do wspólnego świętowania niepodległości. „Niech setna rocznica odzyskania Polski Niepodległej będzie świętem wszystkich nas, Polaków” – powiedział prezydent w orędziu w przeddzień 11 listopada. Andrzej Duda przypomniał, że 11 listopada 1918 roku, na Zamku Królewskim w Warszawie, Rada Regencyjna przekazała Józefowi Piłsudskiemu zwierzchnictwo nad wojskami polskimi, a […]

Źródło: wiadomosci.com

W niedzielę oficjalne obchody Święta Niepodległości z udziałem pary prezydenckiej

09.11.2018 14:41

Prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą w niedzielę11 listopada wezmą udział w obchodach Święta Niepodległości; para prezydencka będzie uczestniczyć w mszy św. za Ojczyznę i w uroczystej odprawie wart przed Grobem Nieznanego Żołnierza. Prezydent weźmie też udział w Marszu Narodowym.

Źródło: www.deon.pl

Obchody Święta Niepodległości z udziałem pary prezydenckiej

09.11.2018 12:41


Prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą w niedzielę, 11 listopada, wezmą udział w obchodach Święta Niepodległości. Para prezydencka będzie uczestniczyć w mszy św. za ojczyznę i w uroczystej odprawie wart przed Grobem Nieznanego Żołnierza. Prezydent weźmie też udział w Marszu Państwowym.

Źródło: fakty.interia.pl

reklama
Kontakt z nami