Wiadomości z tagiem Nowoczesna  RSS
Garaż blaszany drewnopodobny, blaszaki - PerfektBlach

21.02.2019 2:22

Firma PerfektBlach istnieje na rynku od 2004 r. Dzięki dobrej organizacji firmy oraz ciężkiej pracy zespołu doświadczonych pracowników szybko uzyskaliśmy wysoką pozycję w naszej branży. Bazujemy na materiałach najwyższej jakości wyprodukowanych u nas w kraju. Przy wysokiej jakości naszych produktów staramy się utrzymać KONKURENCYJNE CENY. Realizujemy zamówienia indywidualne i hurtowe. Działamy SZYBKO I RZETELNIE, ponieważ SZANUJEMY KLIENTA. Świadczymy usługi na terenie całego kraju, Słowacji i Czech. Oferta PERFEKT-BLACH Głównym profilem produkcji naszej firmy są: * garaże blaszane (blaszaki), * garaże blaszane drewnopodobne, * kioski i schowki blaszane, * pawilony z blachy, * hale i wiaty blaszane, * bramy uchylne i dwuskrzydłowe, * bramy przesuwne (posesyjne), * bramy segmentowe, * balkony, * ogrodzenia, * balustrady, * kojce dla psów. Nasze garaże blaszane to konstrukcje wykonana z profilu zamkniętego, który jest stabilniejszy i trwalszy w porównaniu do konstrukcji wykonanej z kątowników zimnogiętych czy ceowników. Garaże posiadają dach dwuspadowy przykryty blacho-dachówką (kolor dachu do wyboru). NOWOŚĆ - Garaże drewnopodobne Garaże w kolorze Złoty Dąb to nasza najnowsza oferta skierowana do Klientów, którzy liczą na to, że ich garaż będzie idealnie prezentował się obok pozostałych obiektów. Jako producent garaży blaszanych oferujemy Państwu nowoczesne garaże z blachy dostosowane do indywidualnych potrzeb, z dodatkami i w kolorze jaki sobie Państwo wymarzycie. Nasze konstrukcje stalowe zadowolą najbardziej wymagających klientów. Tylko u nas można otrzymać garaże blaszane tanio a jednocześnie wykonane z najwyższą starannością. Dzięki temu będą z Państwem przez długie lata i zapewnią pojazdom bezpieczeństwo a Państwu oszczędność. Gwarancja na garaż Nasza firma udziala gwarancji na wykonany przez nas garaż na podstawie faktury VAT lub paragonu zakupu. Gwarancja jest udzielana na okres dwóch lat. Siedziba firmy: F.P.U.H. PERFEKT-BLACH Krasne Lasocice 92 34-620 Jodłownik Kontakt: kom: (+48) 605 273 394 kom: (+48) 695 836 770 kom: (+48) 695 929 504

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Pierwsze inteligentne miasto w Europie powstanie w Hiszpanii. Projekt robi wrażenie

20.02.2019 17:06

Elysium City to ultra nowoczesne miasto, które powstaje całkowicie od podstaw, ok. 150 km od Madrytu. Niezwykły projekt ma przyciągnąć 20 tysięcy mieszkańców i stać się pierwszym inteligentnym miastem w Europie.

Źródło: www.fly4free.pl

Energetyk

20.02.2019 16:11

Wawel SA
  Co zyskasz współpracując z nami: ciekawą pracę na umowę o pracę w nowoczesnym Zakładzie pakiet
Lokalizacja: małopolskie, Dobczyce k. Krakowa
Obszar zawodowy: Przemysł / Produkcja

Źródło: www.praca.pl

Henryka Bochniarz wystartuje do PE? Poseł zdradził szczegóły

20.02.2019 16:10

Jerzy Meysztowicz zdradził, kto z ramienia Nowoczesnej wystartuje w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Na listach ma się znaleźć przewodniczący...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Była poczta, jest biurowiec

20.02.2019 15:27

W Gliwicach, przy ulicy Dolnych Wałów 8, przez wiele lat funkcjonowała Poczta Główna. Budynek, który wyglądem przypominał średniowieczny zamek, przeszedł gruntowną rewitalizację, stając się nowoczesną i przyjazną pracownikom siedzibą The Software House - firmy z sektora IT.

Źródło: www.propertydesign.pl

Nowoczesna i KPH chcą zakazania "terapii" homoseksualistów

20.02.2019 14:27

Przedstawiciele Nowoczesnej i Kampanii Przeciwko Homofobii zaprezentowali w środę w Sejmie projekt ustawy, która ma zakazać tzw. "terapii konwersyjnych" osób LGBT. To reakcja na rekomendację Komitet ds. Praw Osób z Niepełnosprawnościami ONZ wobec Polski.

Źródło: www.rp.pl

Radosław T. Krochta: Popyt na powierzchnie typu City Logistics będzie rósł

20.02.2019 13:58

Sytuacja w branży magazynowej jest cały czas bardzo dobra. Zapotrzebowanie na nowoczesne obiekty utrzymuje się na wysokim poziomie - ocenia Radosław T. Krochta, prezes zarządu MLP Group S.A.

Źródło: www.propertynews.pl

Nowe radiowozy na służbie

20.02.2019 11:14

Cztery nowoczesne samochody to nowy nabytek płockiej komendy policji. Będą strzegły porządku i bezpieczeństwa w Płocku oraz w regionie. Zakup jednego z nich wsparło w połowie Miasto, przeznaczając na ten cel 37 tys. zł z miejskiego budżetu.

Źródło: www.plock.eu

Inżynier Sprzedaży

19.02.2019 15:55

ELOKON Polska Sp. z o. o.
Firma ELOKON Polska specjalizuje się w nowoczesnych technikach bezpieczeństwa maszyn i procesów przemysłowych oraz zaawansowanych
Lokalizacja: podkarpackie
Obszar zawodowy: Sprzedaż / Obsługa klienta

Źródło: www.praca.pl

Lider zespołu w dziale magazynu i logistyki

19.02.2019 13:42

Teamtechnik Production Technology Sp. z o.o.
Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie, Duże możliwości
Lokalizacja: wielkopolskie, Ostrów Wielkopolski
Obszar zawodowy: Logistyka / Dystrybucja

Źródło: www.praca.pl

reklama
Kontakt z nami