Wiadomości z tagiem NFZ  RSS
Wspólnik do placówki medycznej

19.01.2019 0:00

Poszukujemy inwestora/wspólnika do otwarcia placówki medycznej na terenie miasta Złotowa działającej przez NFZ, POZ gabinety specjalistów oraz prywatnie.

Tagi: NFZ
Źródło: feedproxy.google.com

Kolejne rozmowy w sprawie budowy nowej siedziby NFZ

18.01.2019 7:27

Prezes Narodowego Funduszu Zdrowia, Andrzej Jacyna spotka się z prezydentem Kielc, Bogdanem Wentą. Ich rozmowy będą dotyczyły lokalizacji nowej siedziby świętokrzyskiego oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia.

Tagi: Kielce, NFZ
Źródło: www.radio.kielce.pl

Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego - w ciągu kilku dni załatwisz online

14.01.2019 7:51

Bezpłatna karta EKUZ (Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego) zapewnia pomoc w przypadkach nagłych zachorowań w trakcie pobytu za granicą. Koszty uzyskanej pomocy medycznej są refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia (NFZ).

Inwestor do placówki medycznej

10.01.2019 0:00

Poszukujemy inwestora do otwarcia placówki medycznej na terenie północnej wielkopolski działającej przez NFZ oraz prywatnie.

Źródło: feedproxy.google.com

Coraz bliżej do budowy nowej siedziby świętokrzyskiego oddziału NFZ

07.01.2019 20:39

Kolejny krok do budowy nowej siedziby świętokrzyskiego oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia, która ma powstać u podnóża Karczówki, przy ulicy Kamińskiego w Kielcach. Prezes NFZ wyraził zgodę na realizację tej inwestycji. Dziś w tej sprawie odbyło się spotkanie w Warszawie, w którym udział wzięła dyrektor świętokrzyskiego NFZ.

Tagi: Kielce, Mińsk, NFZ
Źródło: www.radio.kielce.pl

Wyjątkowy koncert dla pasjonata historii

04.01.2019 21:02

Piosenki patriotyczne, ludowe, gospel oraz kolędy - to wszystko wyśpiewano i zagrano w Zamku Królewskim w Sandomierzu podczas koncertu charytatywnego na rzecz Adama Bidasa. Stwierdzono u niego guza wątroby. Pieniądze są potrzebne na zabieg termoablacji, na który w ramach NFZ czeka się rok.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Wolimy umrzeć niż… się zbadać

02.01.2019 6:02

PODKARPACIE. Badania nie tylko są bezpłatne, ale nie trzeba mieć na nie skierowania. Tymczasem… POW NFZ realizuje siedem programów profilaktycznych, z których można skorzystać bezpłatnie i bez skierowania. Z niektórych korzysta po kilka(!) osób rocznie. – Z programu profilaktyki chorób odtytoniowych, w tym przewlekłej obturacyjnej choroby płuc (POChP), w ubiegłym roku skorzystało dosłownie kilka osób, […]

Źródło: supernowosci24.pl

Wnioski z kontroli NIK - opolskie na podium kolejkowym w kraju. Dziś sytuacja jest już lepsza

30.12.2018 17:00


Najdłuższa w kraju kolejka do operacji zaćmy a także do poradni osteoporozy. Stosunkowo szybkie z kolei przyjęcia na badanie tomografem komputerowym. To wnioski dotyczące naszego regionu z raportu Najwyższej Izby Kontroli, która przeanalizowała sytuację w polskiej służbie zdrowia. Kontrola dotyczyła okresu grudzień 2015 - grudzień 2017.- Na operację zaćmy dla pacjentów w stanie stabilnym, na Opolszczyźnie trzeba było czekać 1024 dni. Dla porównania w województwie zachodniopomorskim ta kolejka wynosiła 294 dni - mówi Krzysztof Kwiatkowski, szef Najwyższej Izby Kontroli. - Również w przypadkach pilnych, czas oczekiwania na usunięcie zaćmy był tu w Polsce najdłuższy i wynosił aż 256 dni, podczas gdy w zachodniopomorskim czekało się czterokrotnie krócej, bo 62 dni. Stosunkowo krótko w opolskim czekało się na badanie tomografii komputerowej - 47 dni, podczas gdy, w sąsiednim województwie śląskim czas oczekiwania wynosił aż 91 dni. Dodajmy, że obecnie kolejki do zabiegów wyraźnie się zmniejszyły. Pod koniec pierwszego kwartału informowaliśmy o decyzji dot. dofinansowania opolskiego w tym zakresie. Aktualny czas oczekiwania na zabiegi można sprawdzić korzystając ze strony internetowej: terminyleczenia.nfz.gov.pl

Źródło: radio.opole.pl

Indeks Karpia money.pl. Statystyczny Polak zarabia na 351 kilogramów karpia, statystyczny polityk na 750

24.12.2018 6:10

351 kilogramów żywego karpia - tyle ryb może kupić statystyczny Polak za średnią pensję. Taki dobrobyt miałby jednak tylko wtedy, gdyby wykorzystał każdą złotówkę z wypłaty. Tymczasem "część karpia" zabiera NFZ, ZUS i skarbówka. Typowy polityk mógłby na święta zaopatrzyć się w ponad 750 kilogramów karpia.

Tagi: ZUS, NFZ
Źródło: www.money.pl

Kontrowersje wokół nowej siedziby NFZ. Decyzja zapadnie po świętach

18.12.2018 15:27

Po świętach mamy się dowiedzieć, gdzie stanie nowa siedziba Narodowego Fundusz Zdrowia w Kielcach. Jak dotąd jedyną wskazaną lokalizacją inwestycji było podnóże Karczówki.

Tagi: Kielce, NFZ
Źródło: www.radio.kielce.pl

reklama
Kontakt z nami