Wiadomości z tagiem Modlin  RSS
Ryanair przywraca loty z Modlina do największego miasta w Szkocji

16.11.2018 16:10

Irlandzki przewoźnik Ryanair przywróci od kwietnia 2019 roku loty do Glasgow. 12 lutego 2018 roku przewoźnik ogłosił zawieszenie połączenia i likwidację bazy w największym mieście Szkocji. Do siatki połączeń wrócą też trzy inne trasy.

Źródło: www.fly4free.pl

Kard. Turkson zaapelował o modlitwę za szczyt klimatyczny

16.11.2018 13:41


O odmawianie w parafiach i kościołach modlitwy o pomyślność szczytu klimatycznego zaapelował prefekt Dykasterii ds. Integralnego Rozwoju Człowieka kard. Peter Kodwo Turkson - poinformowało w komunikacie przesłanym PAP biuro prasowe Konferencji Episkopatu Polski.

Źródło: fakty.interia.pl

Modlin idzie na rekord mimo konfliktu właścicieli. Wynik ciągną… loty na Ukrainę

15.11.2018 19:20

Lotnisko w Modlinie obsłużyło właśnie 14 mln pasażera, a to nie koniec jego sukcesów. Podwarszawski port po raz pierwszy obsłuży ponad 3 mln pasażerów w ciągu jednego roku. Statystyki idą w górę, jednak do dalszego rozwoju potrzebna jest rozbudowa, którą skutecznie blokuje jeden z udziałowców - Przedsiębiorstwo Państwowe "Porty Lotnicze".

Źródło: www.fly4free.pl

Włosi zmienili modlitwę "Ojcze nasz". Sugerowała, że Bóg kusi człowieka

15.11.2018 18:51

Włoska Konferencja Biskupów skorygowała nieco tekst modlitw "Ojcze nasz” i "Chwała na wysokości Bogu”. Zmienione wersje znalazły się w nowym...

Tagi: Modlin
Źródło: wiadomosci.wp.pl

Kasjer - Sprzedawca

15.11.2018 12:46

Pepco Poland Spółka z o. o.
Polubisz swoją pracę w PEPCO, ponieważ gwarantujemy Ci: umowę o pracę korzystne wynagrodzenie na czas premia za sprzedaż rabat
Lokalizacja: opolskie, Opole (Niemodlińska, Wrocławska) Niemodlin, Nysa
Obszar zawodowy: Sprzedaż / Obsługa klienta

Źródło: www.praca.pl

Pracownik do wykładania towaru

15.11.2018 8:18

MS Services Sp. z o.o.
Zadania: zatowarowanie półek produktami z zachowaniem standardów dbanie o wygląd i czystość półek raportowanie Wymagania: ważna
Lokalizacja: opolskie, Brzeg, Byczyna, Dobrodzień, Głuchołazy, Gogolin, Grodków, Kędzierzyn-Koźle, Kluczbork, Kolonowskie, Krapkowice, Leśnica, Lewin Brzeski, Namysłów, Niemodlin, Nysa, Opole, Ozimek, Praszka, Prudnik, Strzelce Opolskie, Wołczyn, Zawadzkie, Zdzieszowice, Olesno
Obszar zawodowy: Praca fizyczna

Źródło: www.praca.pl

Sb, 24 lis 20:00 (Discovery Channel) - Złomowisko PL

15.11.2018 0:46


Marek i Edek dostają zlecenie na usunięcie szyn kolejowych z muzeum przy Twierdzy Modlin. Prace opóźniają się przez awarię szlifierki i ulewny deszcz.

Źródło: teletydzien.interia.pl

Pomocnik warsztatu

14.11.2018 13:21

Emtor Spółka z o.o.
Oczekiwania: prawo jazdy Kandydatom oferujemy: pracę w młodym i dynamicznym zespole profesjonalny cykl szkoleń
Lokalizacja: małopolskie, Modlnica k./Krakowa
Obszar zawodowy: Motoryzacja

Źródło: www.praca.pl

Będą rozmawiać o rybach i marketingu. W Niemodlinie odbędzie się konferencja rybacka

14.11.2018 12:30


'Czas na rybę!' w Niemodlinie. W ramach obchodów Święta Karpia odbędzie się jesienna konferencja Rybackiej Lokalnej Grupy Działania 'Opolszczyzna'. Rybacy i nie tylko, będą rozmawiać o rynku rybackim w Polsce, a także o marketingu produktów lokalnych.Jak mówi Jakub Roszuk, prezes RLGD 'Opolszczyzna', w tym roku konferencja podzielona jest na dwa moduły:- W pierwszym bloku będzie tematyka stricte dla rybaków: aktualny stan prawny w rybactwie (chcemy, żeby nasi hodowcy byli na bieżąco), oraz o wpływie preferencji klientów na rozwój rynku rybnego. Drugim blokiem będzie strefa inspiracji. To jest też nawiązanie do naszego projektu swojechwalimy.pl. Będą tematy związane z produktem lokalnym, restauracją, marketingiem, ze sprzedażą produktu. Będziemy chcieli zamknąć ten blok debatą.W debacie wezmą udział producenci lokalni, restauratorzy, czy inni odbiorcy produktów. Konferencja odbędzie się w piątek 16 listopada w Ośrodku Kultury w Niemodlinie.

Tagi: Rosja, Modlin
Źródło: radio.opole.pl

Spór zbiorowy w Portach Lotniczych. Będzie protest?

14.11.2018 10:03


Po pracownikach LOT-u tym razem w spór zbiorowy z pracodawcą wchodzą związkowcy z przedsiębiorstwa Państwowe Porty Lotnicze. Firma obsługuje 10 lotnisk w kraju m.in. w Krakowie, Poznaniu, Katowicach i Modlinie.

Źródło: www.rmf24.pl

reklama
Kontakt z nami