Wiadomości z tagiem Mobbing  RSS
Płk Mirosław Krupa zdymisjonowany. W tle mobbing i niegospodarność

14.11.2018 17:29

Dowódca jednostki specjalnej JW Nil płk Mirosław Krupa został zdymisjonowany. Od miesięcy służący tam żołnierze skarżą się na mobbing, nepotyzm i...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Dymisja dowódcy specjalsów. Wśród oskarżeń mobbing

14.11.2018 15:52

Przed Świętem Niepodległości zdymisjonowany został płk Mirosław Krupa, dowódca jednostki specjalnej JW Nil - informuje Onet. Powodem miała być negatywna ocena działalności finansowej i przypadki mobbingu, nepotyzmu i rozluźnienia dyscypliny w jednostce.

Tagi: Mobbing
Źródło: www.rp.pl

B. Raczkowski: W Polsce nawet 90 proc. roszczeń mobbingowych jest nieuzasadnionych

03.11.2018 6:00


Statystyki zniechęcają do rozpoczynania spraw przeciwko pracodawcom. Jednak w zdecydowanej większości przypadków dochodzi do nadużywania i błędnego pojmowania mobbingu. Często staje się on bronią w rękach osób, które ośmieszały czy poniżały innych. Sytuacji pokrzywdzonych nie ułatwia też ustawowa definicja nękania. Nawet orzecznictwo Sądu Najwyższego sugeruje inne rozwiązania, które łatwiej pozwalają osiągnąć zadośćuczynienie. Mowa tu przede wszystkim o roszczeniach związanych z ochroną dóbr osobistych czy molestowaniem. Wieloletni praktyk i...

Źródło: praca.interia.pl

10 tysięcy złotych zadośćuczynienia dla byłego pracownika Uzdrowiska

30.10.2018 19:40

10 tysięcy złotych tytułem zadośćuczynienia zasądził Sąd Rejonowy w Jędrzejowie od spółki "Uzdrowisko Busko - Zdrój S.A." na rzecz Cezarego Brudza, byłego pracownika spółki, a także członka Zarządu Wojewódzkiego Polskiego Stronnictwa Ludowego. Ponadto sąd oddalił pozew o mobbing, jaki wobec spółki "Uzdrowisko Busko - Zdrój S.A." wytoczył Cezary Brudz. Sprawie przewodniczył sędzia Leszek Gumbisz.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Jeden z najbogatszych Polaków molestował pracownice. GoWork zapowiada walkę ze "złymi szefami"

29.10.2018 8:34

Po głośnej historii ks. Jacka Stryczka i mobbingu w kierowanej przez niego "Szlachetnej Paczce", szef portalu GoWork.pl, publikującego z opinie o...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Rafał Milczarski w rozmowie z money.pl: "Nie podam się do dymisji. To próba terroryzowania spółki"

23.10.2018 17:41

- Nie podam się do dymisji - mówi w rozmowie z money.pl Rafał Milczarski, prezes LOT. - To nie jest żaden strajk, to próba sterroryzowania firmy. Związki zawodowe przystawiają kolejnym zarządom pistolet do głowy - dodaje. W rozmowie z money.pl prezes Milczarski odpowiada na zarzuty o mobbing, zamykanie się z pracownicą w ubikacji samolotu i szarpaninę podczas rozmów ze związkami zawodowymi.

Źródło: www.money.pl

Onet.pl najbardziej opiniotwórczym medium. Dzięki publikacji na temat mobbingu w Stowarzyszeniu Wiosna

19.10.2018 6:38

Wirtualna Polska znalazła się tuż za nim, a dopiero za nimi - TVN24.

Źródło: feedproxy.google.com

Mobbing w Uzdrowisku. Wyrok pod koniec miesiąca

16.10.2018 18:42

30 października Sąd Rejonowy w Jędrzejowie wyda wyrok w sprawie pozwu o mobbing, jaki wobec spółki "Uzdrowisko Busko Zdrój S.A." wytoczył Cezary Brudz, były pracownik spółki, a także członek zarządu wojewódzkiego Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Źródło: www.radio.kielce.pl

TAK MINĄŁ DZIEŃ – PONIEDZIAŁEK [15 PAŹDZIERNIKA]

15.10.2018 23:55

Kolejny proces o mobbing w Uzdrowisku Busko-Zdrój oraz Odsłonięcie tablicy poświęconej wicepremierowi Przemysławowi Gosiewskiemu we Włoszczowie – to najważniejsze wydarzenia poniedziałku, 15 października.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Kolejny proces o mobbing w Uzdrowisku. Marszałek Jarubas ma problem?

15.10.2018 17:29

Czy można stracić stanowisko za krytykę działań zarządu podległej marszałkowi Adamowi Jarubasowi firmy? Zdaniem Cezarego Brudza, członka zarządu wojewódzkiego PSL - można, a on sam jest tego przykładem.

Tagi: PSL, Mobbing
Źródło: www.radio.kielce.pl

reklama
Kontakt z nami