Wiadomości z tagiem Mińsk  RSS
Konsultant Finansowy MS Dynamics AX

21.11.2018 0:56

Nigel Frank International
Wynagrodzenie Oprócz konkurencyjnej pensji oferujemy: Pracę przy innowacyjnych projektach wdrożeniowych Pracę w
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Obszar zawodowy: Finanse / Bankowość

Źródło: www.praca.pl

Kasjer - Sprzedawca

21.11.2018 0:56

Pepco Poland Spółka z o. o.
Polubisz swoją pracę w PEPCO, ponieważ gwarantujemy Ci: umowę o pracę korzystne wynagrodzenie na czas premia za
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie, Kętrzyn, Olsztyn
Obszar zawodowy: Sprzedaż / Obsługa klienta

Źródło: www.praca.pl

SharePoint Developer

21.11.2018 0:56

Nigel Frank International
Required skills, knowledge & behaviours: Experience of Microsoft SharePoint - Microsoft Certified
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Obszar zawodowy: Informatyka / Programowanie

Źródło: www.praca.pl

"Kaczyński musi się liczyć z przyspieszonymi wyborami"

20.11.2018 21:50


Jeśli prezes PiS Jarosław Kaczyński nie chce powołania komisji śledczej ds. KNF, musi się liczyć z przyspieszonymi wyborami parlamentarnymi - uważa lider PO Grzegorz Schetyna. Jego zdaniem wyjaśnienia wymaga też sprawa zatrudnienia syna Mariusza Kamińskiego w Banku Światowym.

Źródło: fakty.interia.pl

Zandberg: Fucha w radzie Otwocka to typowa droga na szczyty

20.11.2018 19:41

Członek zarządu Partii Razem skomentował doniesienia o synu ministra koordynatora służb specjalnych Mariusza Kamińskiego, który jest pracownikiem centrali Banku Światowego w Waszyngtonie. Decydujący wpływ na wybór reprezentantów Polski w tej instytucji ma prezes NBP Adam Glapiński.

Źródło: www.rp.pl

Prezydium Rady Miasta Opola ma już ustalony skład

20.11.2018 19:00


Na dzisiejszej (20.11) inauguracyjnej sesji w opolskim ratuszu wybrano przewodniczącego oraz wiceprzewodniczących. Obrady początkowo prowadził prof. Marek Masnyk, ale po głosowaniu i wyborze na przewodniczącego, sesją pokierował Łukasz Sowada z klubu Arkadiusza Wiśniewskiego.Przypomnijmy, Sowada w poprzedniej kadencji kierował klubem prezydenta. - Chciałbym być takim przewodniczącym konsolidacyjnym, czyli skupiającym się na pracy miasta, a niekoniecznie na uprawianiu wielkiej polityki, bo nie uważam że samorząd jest do tego przeznaczony - mówi Łukasz Sowada, nowy przewodniczący Rady Miasta Opola. W prezydium zasiada też Małgorzata Wilkos z klubu prezydenta oraz Barbara Kamińska, którą na stanowisko wiceprzewodniczącej zaproponował klub Koalicji Obywatelskiej. Za jej kandydaturą głosowało 22 radnych, 3 było przeciw. - Musimy pomyśleć o budżecie najbliższego roku, aby udało się zagospodarować środki finansowe, które pozwolą uzyskać akceptację w radzie tego, czego oczekują mieszkańcy i tego, co jest możliwe do zrobienia w 2019 roku - mówi Kamińska. Klub Prawa i Sprawiedliwości do prezydium zaproponował Arkadiusza Szymańskiego, byłego radnego sejmiku, który po czteroletniej przerwie wrócił do rady miasta.- Będę aktywny ...

Źródło: radio.opole.pl

Syn Kamińskiego w Banku Światowym. Śniadek: Było do przewidzenia, że to może bulwersować

20.11.2018 18:02


"Nie chcę tej sytuacji bronić. Było do przewidzenia, że może bulwersować, a na pewno, że będzie wykorzystana do frontalnego ataku przez totalną opozycję" - stwierdził w Popołudniowej rozmowie w RMF FM poseł Prawa i Sprawiedliwości Janusz Śniadek pytany o zatrudnienie syna ministra Mariusza Kamińskiego w Banku Światowym.

Źródło: www.rmf24.pl

Posłanka będzie kontrolować komendy Policji. Nowe fakty o "folwarku Zielińskiego"

20.11.2018 17:42

Gdziekolwiek policjanci poskarżą się na wiceszefa MSWiA Jarosława Zielińskiego, posłanka PO Bożena Kamińska wyruszy z poselską kontrolą. - To już...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Kaczyński nie wiedział o zatrudnieniu syna Kamińskiego

20.11.2018 16:31

Rzeczniczka PiS Beata Mazurek poinformowała, że kierownictwo partii nie wiedziało o zatrudnieniu Kacpra Kamińskiego w Banku Światowym.

Źródło: www.rp.pl

reklama
Kontakt z nami