Wiadomości z tagiem Lato  RSS
Kolejna gra inwestuje w esport. Tym razem... Farming Simulator

23.01.2019 17:51

Producenci gier coraz chętniej inwestują w esport. Teraz do tytułów takich jak choćby Counter-Strike, League of Legends czy Hearthstone dołączyć spróbuje Farming Simulator.

Tagi: Lato
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Shadow Wings 2 i Pure Wings 2 HS - nowe wentylatory w ofercie firmy be quiet!

23.01.2019 15:03

Nowe modele uzupełniają dotychczasową, bogatą ofertę producenta. Zadowoleni będą zarówno poszukujący wysokiej wydajności, jak i zwolennicy cichej pracy PC-ta.

Tagi: Lato
Źródło: www.benchmark.pl

Jest wyrok za zanieczyszczenie środowiska w Korszach

23.01.2019 12:57


Zapadł wyrok skazujący wobec Sławomira W. oskarżonego o zanieczyszczenie środowiska w rejonie zakładu zajmującego się recyklingiem akumulatorów w Korszach. W opinii biegłych zakład spowodował wyraźne zanieczyszczenie głównych elementów środowiska w jego sąsiedztwie.

Tagi: Wyroki, Lato
Źródło: www.olsztyn.com.pl

Na Politechnice Krakowskiej powstał symulator ruchu kolejowego

22.01.2019 21:57


Wyjątkowe w skali kraju Laboratorium Inżynierii Ruchu Kolejowego uruchomiła Politechnika Krakowska na Wydziale Inżynierii Lądowej. Laboratorium, wyposażone w stworzony na PK symulator ruchu kolejowego, to jedna z niewielu takich pracowni dydaktycznych w Polsce. Studenci oraz pracownicy firm kolejowych mogą w bezpiecznych warunkach uczyć się kierowania ruchem kolejowym, także w sytuacjach nadzwyczajnych.

Źródło: www.rmf24.pl

Francja nakłada na Google 50 mln euro kary za łamanie przepisów RODO

22.01.2019 20:50

Francuski urząd ochrony danych osobowych ukarał Google kwotą 50 mln euro za łamanie europejskich przepisów dotyczących prywatności użytkowników. Według regulatora amerykański koncern w niedostatecznie jasny sposób informował internautów o sposobach wykorzystywania ich danych.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Nie wszystkim się podoba tymczasowy parking w centrum parku miejskiego

22.01.2019 18:30


W parku miejskim w Strzelcach Opolskich biało-czerwoną taśmą wyznaczono miejsca do zaparkowania samochodów. Ma to być ukłon w stronę rodziców przyjeżdżających z dziećmi, które szaleją na sankach na naśnieżanym stoku górki Kaśki. Ale pomysł parkingu w centrum zabytkowego parku podzielił mieszkańców.- Park z samej nazwy jest parkiem, czyli miejscem rekreacji, wypoczynku, ładowania akumulatorów. A tu jest taka chałtura niesamowita! Ci, którzy są autorami tego pomysłu, powinni się za to wstydzić - mówi Roman Stark.- Jest to naprawdę dobre rozwiązanie dla nas. Możemy sobie bezpiecznie zaparkować samochód, podejść z dziećmi, wszystko jest zorganizowane. Uważam, że ten parking przysłuży się dla nas, i dla innych - mówi Józef Kowalski.Kilka osób sprawę zgłosiło policji. Mundurowi sprawdzili parking i uznali, że nie podlega on pod przepisy o ruchu drogowym.- Jednak nie oznacza to, że nie zajmujemy się tą sprawą - mówi Paulina Porada, oficer prasowa strzeleckiej policji. - Tabliczki informujące o możliwości parkowania umocowano za pomocą drutu oraz linek do słupów linii energetycznej. W tej sprawie prowadzimy czynności wyjaśniające pod katem niestosowania się do regulaminu parku.Miejsca parkingowe wyznaczono na polecenie miejskich urzędników. - W ...

Źródło: radio.opole.pl

Zalman Z7 Neo - obudowa dla wymagających graczy

22.01.2019 14:30

Szkło hartowane, wielobarwne podświetlenie, niecodzienny design oraz wentylatory z iluminacją w kształcie koła. Taka jest nowa obudowa Zalman Z7 Neo.

Tagi: Lato
Źródło: www.pcformat.pl

INNO3D GeForce RTX 2080 Ti iChill Frostbite

22.01.2019 12:00

INNO3D wprowadził na rynek nową kartę. GeForce RTX 2080 Ti iChill Frostbite nie posiada wentylatorów. Karta zamiast tego ma solidny radiator będący jednocześnie częścią bloku chłodzenia wodnego.

Tagi: GeForce, Lato
Źródło: www.pcformat.pl

Jak zimą uruchomić samochód na mrozie?

22.01.2019 8:02

Zima to dla kierowców trudny okres. Spadek temperatury odbija się na kondycji akumulatora, a ten może nie dać rady z uruchomieniem samochodu. Co wtedy?

Tagi: Zima, Lato
Źródło: www.auto-motor-i-sport.pl

Opiekun/ka osób starszych w Niemczech

21.01.2019 15:01

Opis oferty pracy: Interkadra to Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania. Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Opiekunka do Seniorki Hilde i Seniora Horsta Termin wyjazdu : 28.01.2019 Atuty oferty: - osobny pokój z łazienką w domu - samochód do dyspozycji - 3 razy w tygodniu Pflegedienst - dostęp do Internetu - sklepy w pobliżu. O ofercie: Podopieczna ma 87 lat i mieszka z mężem, który jest całkowicie sprawny . Seniorka cierpi na chorobę Alzheimera. Pani Hilde wymaga zmiany pieluchomajtek, pomocy we wszystkich czynnościach higienicznych. Ze względu na zaawansowany stan choroby konieczne jest obserwowanie jej. Pani Hilde porusza się o rollatorze.. Pan Horst pomaga przy żonie. Seniorka budzi się w nocy, wymaga podania leków. Zadania: - pomoc w ubieraniu/higienie - prowadzenie gospodarstwa domowego - towarzyszenie i aktywizacja podopiecznej. Oczekiwania: - dobra znajomość języka niemieckiego - doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku - życzliwość oraz cierpliwość wobec podopiecznych - prawo jazdy. Oferujemy: - otrzymasz wynagrodzenie do 1400 EUR netto - zyskujesz legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1) - gwarantujemy składki odprowadzone od prognozowanej średniej krajowej (od ponad 4400 zł brutto) - minimum formalności - jedna, czytelna umowa - możliwość dodatkowego ubezpieczenie NW i OC - zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie - organizację podróży w obie strony oraz pokrycie jej kosztów - wysokiej jakości opiekę i wsparcie naszego zespołu 24/7. Zapraszamy do aplikowania na powyższą ofertę bezpośrednio u Specjalisty ds. rekrutacji w Szczecinie na nr tel. : 516-522-346 Apilkacja na tą ofertę jest jednoznaczna z wyrażeniem poniższych zgód: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Interkadra Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji i przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Danych (Interkadra Sp. z o .o., ul. Wielicka 50,30-552 Kraków) w celach przysłania informacji o charakterze marketingowym, pochodzących od Administratora Danych, zgodnie z ustawą z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz. 1204) przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

reklama
Kontakt z nami