Wiadomości z tagiem Koty  RSS
Zaatakował tasakiem policjantów, nadużywał narkotyków i został bankrutem. Upadek byłego piłkarza Premier League

21.01.2019 7:00

Zaatakował policjantów tasakiem, miał problemy z narkotykami, zarobił 10 mln funtów podczas gry w Premier League i skończył na samym dnie. Marcus Bent ogłosił bankructwo.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Gangi narkotykowe działają z rozmachem

20.01.2019 17:09

Hurtowe ilości i międzynarodowe powiązania w oparciu o takie reguły działają dziś gangi narkotykowe.

Źródło: www.rp.pl

Chciał tankować, choć ledwo stał na nogach

20.01.2019 15:00

Ledwo stał na nogach i miał problem z wypowiedzeniem pełnego zdania - pracownicy jednej z gdańskich stacji benzynowych uniemożliwili 28-latkowi dalszą jazdę i zawiadomili policję. Okazało się, że mężczyzna nie był pijany, a pod wpływem amfetaminy. W jego aucie znaleziono ok. 500 porcji narkotyków.

Źródło: www.trojmiasto.pl

Sergio i Siergiej – na FFN-Z

20.01.2019 1:54

Na styczniowym Forum Filmów Nie-Zwyczajnych zagramy komediodramat Sergio i Siergiej.
Spotkanie filmowe tradycyjnie poprowadzi o. dr Marek Kotyński CSsR, filmoznawca, teolog duchowości jak również wykładowca PWTW.
OPIS FILMU
Autentyczna historia rosyjskiego kosmonauty uwięzionego w kosmosie. Rok 1991. Sergio, profesor filozofii marksistowskiej, próbuje związać koniec z końcem, gdy w wyniku rozpadu ZSRR Kubę dosięga wielki kryzys ekonomiczny. W tym samym czasie, Siergiej, ostatni sowiecki kosmonauta zostaje zapomniany i uwięziony na popsutej stacji orbitalnej Mir. Przypadkowo, Rosjanin nawiązuje radiowy kontakt z Sergio. Kubański profesor, będący tudzież jedyną nadzieją na ratunek Siergieja, postanawia nagłośnić sprawę i kontaktuje się ze znanym amerykańskim dziennikarzem, którego z kolei śledzi CIA.
Bilety - w cenie 15 zł dostępne on-line na stronie sklepu "Chrześcijańskie Granie". Stacjonarnie w dniu wydarzenia.
Szczegóły: www.dobremiejsce.org

Źródło: kulturalnie.waw.pl

Nd, 20 sty 23:00 (TVN) - Czerwona gorączka

18.01.2019 2:02


Policjant Iwan Danko walczy w Moskwie z dilerami narkotyków. Gdy zabójca jego partnera ucieka do Chicago - wyrusza za nim. Ma współpracować z Artem...

Tagi: Policja, TVN, Koty
Źródło: teletydzien.interia.pl

Wstrząsające doniesienia. Światek przestępczy korzystał z usług Stefana W.

17.01.2019 19:06

- Wiedział, że nóż trzeba przekręcić i wyciągnąć, żeby uszkodzić narządy - mówił w programie "Interwencja" na antenie Polsatu diler narkotykowy,...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Zwalcz nałóg nikotynowy - Nicorix

17.01.2019 7:13

Nicorix to produkt, który pomaga zwalczyć nałóg nikotynowy. Działa on na dwóch płaszczyznach. Po pierwsze: blokuje receptory nikotynowe, w ten sposób likwidując ochotę na papierosa, po drugie: zwalcza objawy odstawienia nikotyny. Po rzuceniu palenia, częstym problemem zaczynają być dodatkowe kilogramy, które pojawiają się wskutek wolniejszego metabolizmu. Nicorix radzi sobie również i z tym. Jest to zasługa guarany, która zwiększa tempo przemiany materii. Nicorix to idealny produkt dla tych, którzy chcą odmienić swoje życie. Dostawa poprzez kuriera - wysyłka gratis. Możliwa płatność przy odbiorze! Więcej informacji i formularz zamówienia po kliknięciu w poniższy link do strony www (u dołu ogłoszenia - web). Pełna Dyskrecja Gwarantowana!!!

Źródło: zdrowie-uroda.hiperogloszenia.pl

Sb, 26 sty 20:00 (TV 4) - Policjantki i Policjanci

17.01.2019 2:03


Policjanci z patrolu piątego mają przeprowadzić pogadankę na temat narkotyków w jednym z wrocławskich liceów. Towarzyszący im pies znajduje narkotyki w...

Źródło: teletydzien.interia.pl

35-latek zginął podczas akcji antyterrorystów i policji. Trwa wyjaśnianie okoliczności

16.01.2019 15:46

Do zdarzenia doszło w Lublińcu, podczas interwencji ws. podejrzenia o handel narkotykami. Mężczyzna miał zasłabnąć podczas przeszukania. Wszczęto...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Były prezydent Meksyku przyjął od „El Chapo” 100 milionów dolarów łapówki

16.01.2019 6:41


W 2012 roku ówczesny prezydent Meksyku Enrique Pena Nieto przyjął łapówkę w wysokości 100 mln dolarów od meksykańskiego barona narkotykowego Joaquina "El Chapo" Guzmana - zeznał we wtorek jeden ze świadków podczas procesu "El Chapo" w Nowym Jorku.

Źródło: rmf24.pl

reklama
Kontakt z nami