Wiadomości z tagiem Kim Dzong Un  RSS
Biały Dom: Szczyt USA-Korea Północna planowany na koniec lutego

18.01.2019 23:38


Prezydent USA Donald Trump planuje przeprowadzenie drugiego spotkania na szczycie z przywódcą Korei Północnej Kim Dzong Unem w końcu lutego - poinformował Biały Dom. Miejsce tego spotkania ma zostać podane w późniejszym terminie.

Trump po raz drugi spotka się z przywódcą Korei Północnej Kim Dzong Unem

18.01.2019 21:05


Prezydent USA Donald Trump po raz drugi spotka się z przywódcą Korei Północnej Kim Dzong Unem pod koniec lutego, poinformowała administracja Białego Domu. Miejsce spotkania nie zostało ogłoszone. “Prezydent z niecierpliwością czeka na spotkanie” – zapewniła rzeczniczka Białego Domu Sarah Sanders po spotkaniu Donalda Trumpa z północnokoreańskim generałem Kim Yong Cholem. Poprzednio Donald Trump i […]

Źródło: wiadomosci.com

Donald Trump i Kim Dzong Un spotkają się ponownie pod koniec lutego

18.01.2019 20:52


Prezydent USA Donald Trump planuje przeprowadzenie drugiego spotkania na szczycie z przywódcą Korei Północnej Kim Dzong Unem pod koniec lutego - poinformował w piątek Biały Dom. Miejsce tego spotkania ma zostać podane w późniejszym terminie.

Źródło: fakty.interia.pl

Dziś poznamy termin spotkania Trump - Kim Dzong Un?

18.01.2019 6:43


Wysoki rangą doradca przywódcy Korei Północnej Kim Dzong Una przybył do Waszyngtonu - informuje w piątek agencja AFP. W amerykańskiej stolicy być może dojdzie do jego rozmowy z prezydentem USA Donaldem Trumpem.

Źródło: www.rmf24.pl

​Bliski współpracownik Kim Dzong Una oczekiwany w USA

17.01.2019 7:41


Bliski współpracownik przywódcy Korei Płn. Kim Jong Czol, zaangażowany w rozmowy ze Stanami Zjednoczonymi, w czwartek przybył do Pekinu i oczekuje się, że wieczorem uda się do Waszyngtonu - poinformowała południowokoreańska agencja Yonhap.

Źródło: fakty.interia.pl

Przywódca Korei Płn. Kim Dzong Un opuścił Pekin. Szczegóły jego wizyty zostaną podane "we właściwym czasie"

10.01.2019 1:43

Przywódca Korei Płn. Kim Dzong Un opuścił w środę Pekin specjalnym pociągiem po dwudniowej wizycie, poświęconej - jak spekulują komentatorzy - m.in. możliwemu spotkaniu z prezydentem USA Donaldem Trumpem i nałożonym na Koreę Płn. sankcjom ONZ - piszą agencje.

Źródło: www.deon.pl

Przywódca Korei Płn. Kim Dzong Un opuścił Pekin

09.01.2019 13:08

Przywódca Korei Płn. Kim Dzong Un opuścił w środę Pekin specjalnym pociągiem po dwudniowej wizycie, poświęconej – jak spekulują komentatorzy – m.in. możliwemu spotkaniu z prezydentem USA Donaldem Trumpem i nałożonym na Koreę Płn. sankcjom ONZ – piszą agencje. Północnokoreańskiego dyktatora nie było widać w pociągu wyruszającym w kierunku wschodniej granicy Chin i Korei Płn., […]

Źródło: prasowki.org

reklama
Kontakt z nami