Wiadomości z tagiem Kielce  RSS
Awaria ciepłownicza w Kielcach. Zebrał się sztab kryzysowy, uruchomiono telefon interwencyjny

21.01.2019 5:39


W związku z awarią sieci ciepłowniczej w Kielcach zebrał się sztab kryzysowy. Uruchomiono specjalny telefon dla potrzebujących pomocy. Nie wiadomo jeszcze, jak długo potrwa przerwa w dostawie ciepła i ciepłej wody dla ok. 10 tys. osób.

Tagi: Kielce, WOŚP
Źródło: rmf24.pl

TAK MINĄŁ DZIEŃ – NIEDZIELA [20 STYCZNIA]

20.01.2019 21:45

Poważna awaria ciepłownicza w Kielcach oraz tragiczny pożar w Kamiennej Woli - to najważniejsze wydarzenia niedzieli, 20 stycznia.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Ludowcy upamiętnili Witosa

20.01.2019 18:47

Świętokrzyscy ludowcy upamiętnili Wincentego Witosa. Spotkanie zorganizowano z okazji 145. rocznicy urodzin polityka, trzykrotnego premiera i pierwszego prezesa PSL. Działacze i sympatycy Polskiego Stronnictwa Ludowego spotkali się przy odsłoniętym w listopadzie pomniku Wincentego Witosa, u zbiegu ulic Bodzentyńskiej, Kościuszki i IX Wieków Kielc.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Zimne kaloryfery w tysiącach kieleckich mieszkań

20.01.2019 16:27

Mieszkańcy osiedli Świętokrzyskie i Słoneczne Wzgórze w Kielcach mają zimne kaloryfery. To skutek awarii sieci centralnego ogrzewania. W ratuszu zebrał się sztab kryzysowy. Uruchomiono specjalny numer telefonu, pod którym można uzyskać informacje na temat awarii.

Tagi: Kielce, Ratusz
Źródło: www.radio.kielce.pl

Doradca Klienta

20.01.2019 8:06

Alior Bank
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę realne możliwości rozwoju zawodowego w oparciu o indywidualne ścieżki awansów
Lokalizacja: świętokrzyskie, Kielce
Obszar zawodowy: Sprzedaż / Obsługa klienta

Źródło: www.praca.pl

Radek Dejmek blisko GKS-u Katowice. Miliony od miasta

19.01.2019 22:22

Czech Radek Dejmek w poniedziałek rozpocznie treningi w broniącym się przed spadkiem z Fortuna I ligi GKS-ie Katowice. Obrońca ostatnio występował w cypryjskim Pafos FC, a w Polsce grał w Koronie Kielce.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Pierwszy, poważny szczyt zdobyła w rękawiczkach za 20 złotych. Miłka Raulin w Kielcach

19.01.2019 19:03

Miłka Raulin, najmłodsza Polka, która zdobyła Koronę Ziemi, czyli najwyższe szczyty siedmiu kontynentów i autorka projektu „Siła marzeń” odwiedziła dziś Centrum Geoedukacji w Kielcach. Choć z zawodu jest kolejarzem, mówi, że góry były jej pasją od dziecka. Pierwszy raz na Śnieżkę wspięła się, gdy miała 11 lat. Jest matką 10-letniego syna, a wspinaczką wysokogórską zajęła się poważnie, kiedy Jeremi miał roczek, zdobywając szczyt Afryki - Kilimandżaro.

Źródło: www.radio.kielce.pl

reklama
Kontakt z nami