Wiadomości z tagiem Kibice  RSS
DFN 4: jeden zawodnik poza limitem. 10 ekscytujących walk w sobotę w Legionowie

17.11.2018 16:04

Bohaterowie Dragon Fight Night 4 z jednym wyjątkiem wypełnili limity wagowe przed sobotnią galą, która odbędzie się w Legionowie. W walce wieczoru kibice zobaczą niezwykle ciekawe starcie Krystiana Bielskiego z Adrianem Błeszyńskim.

Tagi: Kibice
Źródło: sportowefakty.wp.pl

To o niego Wanda może oprzeć skład. Ma 34 lata i widział tyle torów, że nic go nie zaskoczy

17.11.2018 13:45

Na papierze skład krakowskiej drużyny wygląda dość niepokojąco dla kibiców spod Wawelu. W zespole brak wyraźnego lidera, a zakontraktowani żużlowcy raczej nie gwarantują zdobyczy punktowych. Rolę przywódcy może wziąć na siebie Tero Aarnio.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Przegląd tygodnia oczami kibiców. Nawrocki powinien zniknąć z polskiego żużla

17.11.2018 11:15

Deklaracja wpłaty pieniędzy na konto rodziny Tomasza Jędrzejaka i spokój Speed Car Motoru - te tematy rozgrzewały najbardziej. - Pan Nawrocki powinien szybko zniknąć z polskiego żużla dla dobra tej dyscypliny - napisał szprycer.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Start rundy rewanżowej Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych, walka Polaka w Cage Warriors - weekend w Eleven Sports

17.11.2018 10:11

W najbliższy weekend kibice piłki ręcznej zobaczą w ELEVEN SPORTS pierwsze mecze rundy rewanżowej VELUX EHF Champions League, w tym starcie PGE Vive Kielce z Mieszkowem Brześć. Fanom sportów walki stacja pokaże galę Cage Warriors 99 z udziałem Polaka Krzysztofa Rajewskiego, a miłośnikom wyścigów lotniczych finałowe zawody cyklu Red Bull Air Race.

Źródło: feedproxy.google.com

Zakaz stadionowy za okazanie współczucia. Fan Leicester City ukarany

17.11.2018 10:10

Kibic Leicester City, który wbiegł na boisko, by przytulić syna zmarłego właściciela Lisów, okazując tym samym współczucie, nie uniknął kary. Przez kilka miesięcy nie wejdzie na King Power Stadium.

Tagi: Kibice
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Juventus przeprosił za wiadomość o kondolencjach. Fani są wściekli

16.11.2018 22:14

Mistrzowie Włoch przeprosili za opublikowanie wiadomości o kondolencjach. Informacja o samobójstwie jednego z kibiców w Chinach okazała się być fałszywa.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Bielik: Kontuzje mi przeszkodziły, ale wróciłem! Wideo

16.11.2018 21:15


Krystian Bielik po porażce 0-1 z Portugalią, w pierwszym barażu o MME. - Kibice dawali nam powera - powiedział. - Kontuzje zatrzymały rozwój mojej kariery, ale je przezwyciężyłem i wróciłem do reprezentacji młodzieżowej. Nie porzuciłem także planów o awansie do pierwszej kadry Polski.

Źródło: sport.interia.pl

Greczynka chce podbić Ligę Siatkówki Kobiet. Na razie zachwyca gorącymi fotkami

16.11.2018 19:35

Olga Strantzali jest nową zawodniczką Enea PTPS-u Piła. Greczynka już w pierwszych spotkaniach pokazała, że jest dobrym transferem, a kibice mogą cieszyć oko jej dobrą grą. I nie tylko.

Tagi: Kibice
Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama
Kontakt z nami