Wiadomości z tagiem KRRiT  RSS
Skargi do KRRiT za obrażenie na antenie Trójki Władysława Bartoszewskiego

16.11.2018 20:42

Do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wpłynęły skargi na radiową Trójkę, gdzie w ubiegłym tygodniu Władysława Bartoszewskiego nazwano w audycji na żywo "bydlakiem", a prowadzący nie zareagował.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Instytut Łączności przetestuje detektory do badań rynku mediów - jest umowa z KRRiT

13.11.2018 20:50

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji podpisała z Instytutem Łączności - Państwowym Instytutem Badawczym, umowę na badania detektorów audio - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Celem testów jest ustalenie norm, wedle jakich docelowo mają pracować urządzenia do jednolitego badania rynku mediów, nad którym pracuje KRRiT. Umowa opiewa na ponad 2 mln złotych netto.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Kiedy powstanie polski JIC? IAA i SAR: to rynek ma zdecydować o nowym badaniu mediów, nie KRRiT

09.11.2018 20:47

KRRiT zaproponowała list intencyjny w sprawie stworzenia joint industry comittee (JIC), który będzie odpowiadać za nowe badanie mediów w naszym kraju. IAA Polska i Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR, które mają zastrzeżenia do zaproponowanej treści, zlecili prawnikom napisanie zarysu statutu rodzimego JIC-u.

Tagi: Badania, KRRiT
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

​KRRiT pyta prokuraturę o udział TVN w "urodzinach Hitlera"

09.11.2018 14:05


W związku z publikacją portalu wPolityce na temat "obchodów urodzin Hitlera", członkowie KRRiT zwrócili się do Prokuratury Okręgowej w Gliwicach z wnioskiem o przedstawienie informacji dotyczących ustaleń prokuratury w sprawie udziału TVN w wydarzeniach będących przedmiotem śledztwa.

Źródło: fakty.interia.pl

Witold Kołodziejski wybrany do sejmiku mazowieckiego, a Diduszko-Zyglewska i Jurkiewicz do rady Warszawy

25.10.2018 21:28

Przewodniczący Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji Witold Kołodziejski uzyskał mandat radnego sejmiku województwa mazowieckiego, a do Rady Warszawy wybrani zostali publicystka „Krytyki Politycznej” Agata Diduszko-Zyglewska i członek zarządu Polskiej Fundacji Narodowej Cezary Jurkiewicz. Mandatów w stołecznej radzie nie uzyskali natomiast m.in. rzeczniczka prasowa KRRiT Teresa Brykczyńska i redaktor naczelny „Trybuny” Piotr Gadzinowski.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

KRRiT ma wolne częstotliwości. We Wrocławiu i Szczecinie po Radiu Bajka

24.10.2018 20:34

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji ogłosiła listę wolnych częstotliwości, na które w najbliższym czasie rozpisze konkursy. Wolnych jest w sumie siedem częstotliwości radiowych, w siedmiu różnych województwach. Wśród zwolnionych znalazły się dwie po Radiu Bajka.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Radio Rekord FM ze zgodą KRRiT na nadawanie w Iłży

19.10.2018 21:45

Podczas czwartkowego posiedzenia Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji podjęto uchwałę o rozszerzeniu koncesji na nadawanie dla Radia Rekord FM. Stacja z siedzibą w Radomiu będzie nadawać także w Iłży.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Telewizja publiczna finansowana z budżetu. Były szef TVP ocenia pomysł PiS

11.10.2018 10:41

Finansowanie mediów publicznych bezpośrednio z budżetu państwa nie jest dobrym rozwiązaniem, przekonuje w programie "Money. To się liczy" Jan Dworak były szef KRRiT oraz TVP. - Europejskie kraje unikają tego modelu - dodaje.

Źródło: www.money.pl

KRRiT podpisała umowę ze Szkołą Główną Handlową w sprawie badania założycielskiego rynku mediów

05.10.2018 21:15

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji podpisała umowę ze Szkołą Główną Handlową w Warszawie na opracowanie metod badania pilotażowego oraz analizy jego wyników - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Chodzi o jednoźródłowe badanie rynku mediów nad którym KRRiT pracuje co najmniej od kwietnia br.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

reklama
Kontakt z nami