Wiadomości z tagiem KRRiT  RSS
MF mogłoby wyemitować 1,26 mld zł długu na rekompensaty za utracony abonament RTV

11.01.2019 16:28


Ministerstwo Finansów miałoby dokonać emisji SPW na 1,26 mld zł z tytułu ubytków wpływów z opłat abonamentowych wynikających z ustawowych zwolnień od tych opłat w latach 2018-19 i przekazać je wskazanym przez KRRiTV jednostkom publicznego radia i TV - przewiduje projekt ustawy złożony w piątek przez grupę posłów PiS w Sejmie.

Źródło: www.bankier.pl

Telewizja o ogólnopolskim zasięgu

11.01.2019 0:00

Do sprzedania: Ogólnopolski kanał telewizyjny na koncesji KRRiT, z zasięgiem technicznym ok. 4,5 mln gospodarstw domowych , wraz ze studiem.

Tagi: Kanada, KRRiT
Źródło: feedproxy.google.com

KRRiT zgodziła się na rozszerzenie koncesji dla Radia FARA

09.01.2019 19:14

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zdecydowała o rozszerzeniu koncesji dla Radia FARA - Rozgłośni Archidiecezji Przemyskiej w Leżajsku, Przemyślu i Ustrzykach Dolnych, w województwie podkarpackim.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Radni Gdańska apelują do KRRiT ws. zwolnień w Radiu Gdańsk. Adamowicz: to czystki polityczne

12.12.2018 20:49

Większość członków Rady Miasta Gdańsk poparła apel ws. niezależności dziennikarskiej w lokalnych mediach publicznych. Sprzeciwili się m.in. zamiarowi zwolnienia Agnieszki Michajłow i Jacka Naliwajka z Radia Gdańsk. - W Radiu Gdańsk dokonuje się czystek politycznych - ocenił prezydent miasta Paweł Adamowicz.

Tagi: Gdańsk, KRRiT
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

KRRiT powołuje Telemetria Polska. Nowe badanie rynku mediów

29.11.2018 12:43

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji, IAA Polska, Międzynarodowe Stowarzyszenie Reklamy i Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR podpisały list intencyjny w sprawie powołania JIC (Joint Industry Committee) - dedykowanego badaniom konsumpcji mediów.

Tagi: Badania, KRRiT
Źródło: feedproxy.google.com

KRRiT, IAA i SAR podpisały list intencyjny ws. nowych badań rynku telewizji i radia

27.11.2018 21:22

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji, IAA Polska Międzynarodowe Stowarzyszenie Reklamy i Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR - podpisały list intencyjny w sprawie powołania JIC (Joint Industry Committee) - porozumienia branżowego, które będzie odpowiadać za realizację i nadzór nad badaniem konsumpcji mediów.

Tagi: Badania, KRRiT
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Proces Jarosława Kaczyńskiego i Lecha Wałęsy. KRRiT interweniuje ws. TVN24

23.11.2018 6:05

Podczas batalii sądowej z udziałem prezesa PiS i byłego prezydenta, operator TVN24 zrobił zbliżenie na dowód osobisty Jarosława Kaczyńskiego....

Tagi: TVN24, TVN, KRRiT
Źródło: wiadomosci.wp.pl

Skargi do KRRiT za obrażenie na antenie Trójki Władysława Bartoszewskiego

16.11.2018 20:42

Do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wpłynęły skargi na radiową Trójkę, gdzie w ubiegłym tygodniu Władysława Bartoszewskiego nazwano w audycji na żywo "bydlakiem", a prowadzący nie zareagował.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Instytut Łączności przetestuje detektory do badań rynku mediów - jest umowa z KRRiT

13.11.2018 20:50

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji podpisała z Instytutem Łączności - Państwowym Instytutem Badawczym, umowę na badania detektorów audio - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Celem testów jest ustalenie norm, wedle jakich docelowo mają pracować urządzenia do jednolitego badania rynku mediów, nad którym pracuje KRRiT. Umowa opiewa na ponad 2 mln złotych netto.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Kiedy powstanie polski JIC? IAA i SAR: to rynek ma zdecydować o nowym badaniu mediów, nie KRRiT

09.11.2018 20:47

KRRiT zaproponowała list intencyjny w sprawie stworzenia joint industry comittee (JIC), który będzie odpowiadać za nowe badanie mediów w naszym kraju. IAA Polska i Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR, które mają zastrzeżenia do zaproponowanej treści, zlecili prawnikom napisanie zarysu statutu rodzimego JIC-u.

Tagi: Badania, KRRiT
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

reklama
Kontakt z nami