Wiadomości z tagiem KNF  RSS
Leszek Miller: afera KNF jest większa od afery Rywina

20.11.2018 9:00

Rywin nie wysyłał do Sejmu żadnych propozycji legislacyjnych, a pan Chrzanowski zdążył wysłać projekt poprawki, która została przyjęta - stwierdził były premier Leszek Miller w Radiu Zet.

Źródło: www.money.pl

Komisja śledcza ws. afery KNF? "PiS nie dopuści do jej powstania"

20.11.2018 8:42


Komisja śledcza ws. afery KNF? "Trzeba wyjaśnić okoliczności tej sprawy" - mówi gość Popołudniowej rozmowy w RMF FM Bronisław Komorowski. Zdaniem byłego prezydenta, moment jest zły, bo PiS nie dopuści do powstania takiej komisji, ale według Bronisława Komorowskiego: popełnia błąd.

Źródło: www.rmf24.pl

Prof. Gomułka o aferze KNF: Adam Glapiński powinien podać się do dymisji

20.11.2018 8:25

– Adam Glapiński powinien odpowiedzieć, jaka jest jego rola w spotkaniu Chrzanowski - Czarnecki – powiedział prof. Stanisław Gomułka w porannej rozmowie w RMF FM. Stwierdził, że szef NBP powinien podać się do dymisji.

Źródło: www.money.pl

Prof. Stanisław Gomułka: Adam Glapiński powinien podać się do dymisji? Tak powinno być

20.11.2018 8:02


„Byłem doradcą wielu ministrów wielu rządów i nie słyszałem o nagrywaniu. To nagrywanie to się stało jakąś modą w ostatnich latach. (…) Styk wielkiego biznesu i polityki najwyraźniej skłania ludzi do nagrywania” - mówi w Porannej rozmowie w RMF FM prof. Stanisław Gomułka, główny ekonomista Business Centre Club i były wiceminister finansów. Dopytywany o aferę w KNF, powiedział: „Mamy tu do czynienia ze stykiem korupcji i polityki”.

Źródło: www.rmf24.pl

Zarebma: Adam Glapiński, rzecznik budowy biznesowej nogi PiS [OPINIA]

20.11.2018 7:50

Liderzy PiS poważnie potraktowali aferę KNF. Na tyle poważnie, że podczas pierwszych narad pojawił się nawet pomysł przedterminowych wyborów parlamentarnych, jeszcze przed europejskimi. Padł argument: oskarżenia Leszka Czarneckiego i Romana Giertycha plus ewentualne inne nagrania wymierzone w prawicę mogą się zmienić w niekończący się serial.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Getin Noble Bank z problemami. Czarnecki miał wiele spraw do omówienia z urzędnikami KNF

20.11.2018 7:50

Leszek Czarnecki odbył z szefem Komisji Nadzoru Finansowego kilka spotkań. Ostatnie miało miejsce 5 listopada – dwa dni przed zawiadomieniem prokuratury o podejrzeniu korupcji.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Minister Emilewicz o wywiadzie w money.pl. "Dziś nie powiedziałabym tych słów"

20.11.2018 7:47

- Dziś nie powiedziałabym tego zdania, wiedząc, że to się tak przebiło do mediów - tak minister Jadwiga Emilewicz komentowała we wtorek w TVN24 swoje słowa w money.pl, jakoby afera KNF była "wypadkiem przy pracy". - Mamy do czynienia z kryzysem. Nie ze skandalem, bo skandal to jest w alkowie, gdy spotkamy tam kogoś, kto nie powinien się tam znaleźć - dodawała szefowa resortu przedsiębiorczości.

Źródło: www.money.pl

Przesłuchanie Leszka Czarneckiego trwało 12 godzin

20.11.2018 7:41


Właściciel Getin Noble Banku Leszek Czarnecki został przesłuchany. Złożył w katowickiej prokuraturze zeznania w związku z doniesieniem, według którego w marcu tego roku ówczesny przewodniczący KNF Marek Chrzanowski miał mu złożyć korupcyjną propozycję. "Nie wolno mi komentować przebiegu śledztwa, ale przesłuchanie szło bardzo sprawnie" - powiedział Czarnecki.

Źródło: www.rmf24.pl

Spotkań Chrzanowski-Czarnecki było więcej. Ostatnie 2 dni przed zawiadomieniem prokuratury

20.11.2018 7:04

Marek Chrzanowski i Leszek Czarnecki spotkali się nie tylko 28 marca, gdy biznesmen nagrał rozmowę z przewodniczącym KNF. Takich wizyt było więcej. Ostatnia - 5 listopada, czyli dwa dni przed tym, jak Czarnecki złożył zawiadomienie do prokuratury.

Źródło: www.money.pl

Afera KNF. Przesłuchanie Leszka Czarneckiego zakończone. Spędził ponad 10 godzin w prokuraturze

19.11.2018 22:38

Zakończyło się przesłuchanie Leszka Czarneckiego w prokuraturze w Katowicach.

Źródło: www.money.pl

reklama
Kontakt z nami