Wiadomości z tagiem Jadwiga Emilewicz  RSS
Emilewicz: Wkrótce wejdzie w życie ustawa ułatwiająca sukcesję w firmach rodzinnych [WIDEO]

09.11.2018 8:42

Łatwiejsza zmiana pokoleniowa i zapewnienie ciągłości działania firmy po śmierci właściciela – takie mają być efekty ustawy o sukcesji, która wkrótce, 25 listopada wchodzi w życie - przypomina minister przedsiębiorczości i technologii Jadwiga Emilewicz.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Minister w rządzie PiS: Możemy rządzić do 2031 roku

07.11.2018 0:41


- Wyniki ostatnich wyborów samorządowych pokazują, że jest duża szansa na to, że PiS będzie rządziło do 2031 roku - uważa minister przedsiębiorczości i technologii Jadwiga Emilewicz. Celem były sejmiki; przed wyborami mieliśmy jeden sejmik, dzisiaj jest ich sześć - dodała.

Źródło: fakty.interia.pl

UE: Emilewicz przekonuje w Brukseli do większego otwarcia jednolitego rynku

05.11.2018 18:42

Unijny jednolity rynek powinien się bardziej otworzyć, jeśli Europa chce przezwyciężyć dość niski poziom inwestycji czy poradzić sobie z problemami demograficznymi - mówiła w poniedziałek w Brukseli minister przedsiębiorczości i technologii Jadwiga Emilewicz.

Źródło: www.gazetaprawna.pl

Emilewicz: Relacje handlowe UE-USA to temat istotny dla dalszego rozwoju polskiej gospodarki

05.11.2018 12:43

Relacje handlowe UE-USA i reformy Światowej Organizacji Handlu to tematy istotne dla dalszego rozwoju polskiej gospodarki - powiedziała PAP w poniedziałek minister przedsiębiorczości i technologii Jadwiga Emilewicz.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Minister Emilewicz o spadku w rankingu Doing Business. "To efekt walki z wyłudzeniami VAT"

31.10.2018 20:41

Gospodarka radzi sobie świetnie, a niższa pozycja w rankingu Doing Business to w dużej mierze efekt walki z wyłudzeniami VAT - tak minister przedsiębiorczości i technologii Jadwiga Emilewicz komentuje spadek Polski na 33. pozycję w rankingu, którego autorem jest Bank Światowy.

Wicepremier Beata Szydło i minister Jadwiga Emilewicz odwiedzą dziś region

29.10.2018 8:59

Przed drugą tura wyborów samorządowych dziś w województwie świętokrzyskim przebywać będzie wicepremier Beata Szydło. Celem wizyty jest poparcie kandydatów Prawa i Sprawiedliwości na wójtów, burmistrzów i prezydentów miast.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Emilewicz: spotykamy się, aby zachęcić polskie firmy do wychodzenia na zagraniczne rynki

25.10.2018 14:35

Spotykamy się tu, żeby zachęcić polskich przedsiębiorców do wychodzenia na zagraniczne rynki, również te bardziej ryzykowne – powiedziała w czwartek minister przedsiębiorczości i technologii Jadwiga Emilewicz, otwierając PAIH Expo. Szefowa MPiT podkreśliła, że Polska jest dziś w wyjątkowym momencie. “Mamy ponad 5 proc. wzrost gospodarczy, warunki makroekonomiczne do lokowania w Polsce i rozwijania inwestycji są […]

Źródło: prasowki.org

Tylko w money.pl: Jadwiga Emilewicz o 12 listopada. "Nie będzie katastrofy gospodarczej"

25.10.2018 13:37

Dodatkowy dzień wolny 12 listopada nie przełoży się na straty gospodarki - przekonuje w rozmowie z money.pl Jadwiga Emilewicz, minister przedsiębiorczości i technologii. Minister przypomina, że wolne w listopadzie Polacy już mieli, a katastrofy finansowej nie było.

Źródło: www.money.pl

Emilewicz: Polska przyciągnęła niemal 700 inwestycji zagranicznych od 2016 r.

25.10.2018 12:42

Polska przyciągnęła od 2016 r. niemal 700 inwestycji zagranicznych z zadeklarowanymi nakładami przekraczającymi 23 mld zł, poinformowała minister przedsiębiorczości i technologii Jadwiga Emilewicz.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

reklama
Kontakt z nami