Wiadomości z tagiem Inwestycje  RSS
Racja wyższego rzędu

20.01.2019 2:05

„Rozumiem, że realizacja tej inwestycji wymaga mnóstwa sił, środków i ofiar w zieleni, ale… Czy rzeczywiście trzeba wszystko ciąć w pień? Czy nawet drzewa i krzewy rosnące w donicach, które na obecnym placu budowy pozostały po dawnym centrum ogrodniczym?"......

Źródło: www.24kurier.pl

Wejście smoka, czyli największe chińskie inwestycje w Polsce

19.01.2019 9:25

Chiny nie są może największym zagranicznych inwestorem w Polsce. Jednak obecność kapitału z tego kraju nad Wisłą w ostatnich latach stałą się mocno widoczna. Inwestorzy z Państwa Środka przejmują polskie firmy, budują własne fabryki, uczestniczą w budowie dróg i elektrowni. Teraz jeden z nich, przez udział swojego byłego już pracownika w aferze szpiegowskiej, boryka się z kryzysem wizerunkowym. Czy odbije się on też na innych inwestorach? Najpierw sprawdźmy, jak i w co inwestują chińskie firmy w Polsce. Nasze zestawienie powstało na podstawie Listy Głównych Inwestorów Zagranicznych w Polsce, corocznie opracowywanej przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu. Oto 10 chińskich firm, które zainwestowały miliony nad Wisłą.

Źródło: www.money.pl

Sprzedam działkę inwestycyjną

19.01.2019 0:00

Sprzedam działkę inwestycyjną w przemysłowej dzielnicy Sandomierza.

Źródło: feedproxy.google.com

Nowe zasady rządowego programu "Czyste powietrze"

18.01.2019 18:46


Program "Czyste Powietrze", to dofinansowanie do inwestycji poprawiających sposoby ogrzewania domów jednorodzinnych, tak by były cieplejsze i produkowały mniej zanieczyszczeń.
- Program wystartował we wrześniu i cieszy się niezwykłą popularnością. W Podlaskiem...

Źródło: www.radio.bialystok.pl

Prawie 3 mln zł zatopionone. Nowy plac zabaw na Sołaczu zalany wodą

18.01.2019 17:07

Zaledwie pół roku temu oddano do użytku nowoczesny plac zabaw w Parku Wodziczki. Przy obecnej aurze bardzo dobrze widać niedociągnięcia inwestycji.

Źródło: epoznan.pl

Ulica Prosta, a pełna dziur

18.01.2019 15:08

Kieleccy drogowcy wciąż szukają pieniędzy na remont najbardziej zapomnianego fragmentu ulicy Prostej. Chodzi o odcinek na Zagórzu, pomiędzy ulicami Cedzyńską i Zagórską. W tym roku, magistrat wyda 2,5 miliona złotych na wykup gruntów pod inwestycję.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Zmiany w Dyminach. Dla psów będą kojce, a dla kotów wybieg

18.01.2019 14:43

Trwa modernizacja Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Dyminach. Inwestycja zakłada przebudowę dotychczasowego budynku, dobudowanie pomieszczenia dla kotów, wydzielenie pomieszczenia kwarantanny oraz wybiegu dla zwierząt. Przebudowane zostaną także kojce dla psów. Maksymalnie w schronisku będzie mogło przebywać 250 zwierząt.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Ekspertyzy ornitologiczne

18.01.2019 14:01

Portal monitoringptaków.pl zajmuje się prowadzeniem badań przyrodniczych ze szczególnym naciskiem na monitoring ptaków. Firma wykonuje wszelkie badania związane z tą grupą zwierząt skupiając się przede wszystkim na inwestycjach wiatrowych i drogowych. Możliwe jest skorzystanie z opinii ornitologicznej stwierdzającej obecność siedlisk ptaków lub ich brak. Dostępne są również usługi z zakresu dokumentacji fotograficznej (zarówno siedlisk ptaków jak i wlatujących do szczelin budynku ptaków) oraz oględziny budynku w celu stwierdzenia obecności siedlisk ptaków.

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Baltona otworzyła największy sklep na lotnisku Chopina

18.01.2019 11:11


Na Lotnisku Chopina działa już największy sklep wolnocłowy Baltona Duty Free. Tym samym spółka zakończyła około 70 proc. inwestycji prowadzonej na Okęciu. Nowo otwarty sklep zajmuje powierzchnię ponad 1200 m2 i ma być wizytówką Baltony na warszawskim lotnisku. Baltona będzie operatorem 14 sklepów na Lotnisku Chopina, a ich łączna powierzchnia wyniesie prawie 3000 m2. Zlokalizowany…

Źródło: nawalizkach.com.pl

Tak powstaje trasa tramwajowa na Stogach

18.01.2019 10:00

Na Stogach budowlańcy korzystają ze stosunkowo łagodnej zimy i nie odstępują od budowy 3,7-kilometrowej trasy tramwajowej. Warta 110 mln zł inwestycja ma być gotowa w trzecim kwartale tego roku.

Źródło: www.trojmiasto.pl

reklama
Kontakt z nami