Wiadomości z tagiem Internet  RSS
Reklama firm w internecie - w Google i na www

17.11.2018 19:58

Reklama firm, produktów i usług online. Swoją ofertę kieruję do każdego przedsiębiorcy bez względu na branżę czy budżet reklamowy. Chętnie podzielę się swoim doświadczeniem i podejmę współpracę.

Źródło: feedproxy.google.com

Studenci UZ będą badać w galerii. Apelują: miejmy zdrowie pod kontrolą!

17.11.2018 19:56


W przerwie między zakupami warto się zatrzymać, aby posłuchać nieco o zdrowiu. W jednej z zielonogórskich galerii handlowych studenci kierunku lekarskiego przeprowadzą akcję „Zdrowie pod Kontrolą”. Chcą pokazać zielonogórzanom, że regularne badania to nic strasznego, a w dodatku na niektóre z nich wystarczy poświęcić kilka minut. Akcja jest pomysłem Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland. Należą … ochodzi z serwisu . Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Źródło: www.wzielonej.pl

Gorący wieczór mimo zimna. Falubaz zaprezentowany w amfiteatrze!

17.11.2018 19:23


Jeśli sympatię kibiców mierzyć liczbą szalików, to tych otrzymał najwięcej Patryk Dudek, ale na gorące powitanie mogli liczyć wszyscy, którzy w zimny wieczór pojawili się na scenie amfiteatru. Falubaz w wersji 2019 ma dać kibicom tyle radości, by za rok o tej samej porze wszyscy w Zielonej Górze byli z tej drużyny zadowoleni. Tego życzył … ochodzi z serwisu . Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Tagi: Internet
Źródło: www.wzielonej.pl

Ford Transit - mixt , 7 osobowy, kredyt bez bik i krd

17.11.2018 18:46

Niniejsza oferta handlowa nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksy Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacje umieszczone na stronie internetowej służą jedynie celom informacyjnym. kedyty bez bik i krd

Tagi: Internet, Ford
Źródło: motosprzedaz.pl

Chwedoruk: Teraz! może być ostatnią inicjatywą polityczną Ryszarda Petru

17.11.2018 18:26


Myślę, że partia Teraz! może być ostatnią inicjatywą polityczną Ryszarda Petru, a jej założyciel po tej inicjatywie może stać się znowu bohaterem internetowych memów - powiedział PAP politolog z Uniwersytetu Warszawskiego prof. Rafał Chwedoruk.

Tagi: Internet
Źródło: fakty.interia.pl

Resort cyfryzacji kończy pracę nad megaustawą o 5G. Ma zlikwidować "białe plamy"

17.11.2018 17:33

Ministerstwo Cyfryzacji kończy pracę nad nową megaustawą, która pomoże wdrożyć sieć 5G w Polsce. Ma ona pomóc w likwidacji "białych plam" na mapie Polski - czyli miejsc, do których nie dociera szybki internet. Ustawa jednak napotkała na przeszkodę - uregulowania rodem z ZSRR.

Źródło: www.money.pl

Wsiąść do pociągu… nowoczesnego. To będzie możliwe w 2020 r.

17.11.2018 14:52


Za dwa lata z naszego województwa pojedziemy nowymi pociągami. Urząd Marszałkowski podpisał umowę z firmą NEWAG, która dostarczy dwa spalinowe zespoły trakcyjne. Będą one kursować przez Kostrzyn nad Odrą i Gorzów Wielkopolski do Poznania. Tę trasę uznano za najkorzystniejszą w sporządzonym wcześniej studium wykonalności, ponieważ właśnie na niej do tej pory jeździło najwięcej pasażerów. Marszałek … ochodzi z serwisu . Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Źródło: www.wzielonej.pl

Baza rodzin otwarta. Ulicami Opola przeszedł marsz Szlachetnej Paczki [ZDJĘCIA]

17.11.2018 14:15


Marsz Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości przeszedł ulicami Opola. Wolontariusze komunikowali w ten sposób, że internetowa baza rodzin została otwarta. Pierwsi chętni do pomocy osobom w potrzebie zgłaszali się już od godziny 8:00.W całym regionie na pomoc czeka około 350 rodzin. Jak podkreślają wolontariusze spotkania cały czas trwają, a baza na bieżąco będzie uzupełniana.- Potrzeby rodzin są bardzo różne. Wśród nich często pojawia się opał, środki czystości, czy ciepła kurtka na zimę - wyjaśnia Aleksandra Antoniewicz wolontariuszka w rejonie Opole Północ. - Pomoc materialna ma być pewnym impulsem do zmiany dla tych rodzin. Nie ma być to pomoc jednorazowa, bo my, jako wolontariusze pracujemy z tymi osobami przez cały rok. Spotykamy się z nimi i pomagamy zmienić ich świat na lepsze, tak żeby za rok nie potrzebowali paczki materialnejOsoby, które chcą przygotować pomoc dla konkretnej rodziny mogą rejestrować się za pośrednictwem strony www.szlachetnapaczka.pl. - Średnio pomoc dla jednej osoby przygotowuje od 10 do 20 osób - zauważa Filip Kowalski z rady wojewódzkiej Szlachetnej Paczki na Opolszczyźnie. - Mogą to być zarówno osoby indywidualne, szkoły lub grupy znajomych, ...

Źródło: radio.opole.pl

W których bankach przerwy w weekend?

17.11.2018 10:58


W których bankach wystąpią problemy z działaniem systemów internetowych w dniach 16-18 listopada 2018 r.?

Tagi: Internet
Źródło: www.bankier.pl

reklama
Kontakt z nami